برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1343 , پاسخ ها : 4
موضوع: نحوه ریگ بندی کاراکتر

نحوه ریگ بندی کاراکتر

سلام صبح شما بخیر
    قراره کاراکتری ریگ بندی کنم ،انیمیشن اون به شکلی هست که فقط از نمای رو به رو چند قدم میاد جلو میشینه بلند میشه ،90 درجه میچرخه از تو همون 90 درجه چرخش یعنی از همون نمای ساید راه میره ،همین......چطورباید اونو استخوان گذاری کنم ،با تراگت یا بدون تراگت ،چون با تراگت چرخش نمیتونه داشته باشه استخون ران قفل هست ،بدون تراگت نمیتونه بشیه

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    این پروژه رو ببینید روش راه رفتن از جلو رو یاد میگیرید
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

ریگ بندی مناسب چرخش وراه راه رفتن

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    این پروژه رو ببینید روش راه رفتن از جلو رو یاد میگیرید

ممنونم استاد از ویدیو ارسالی بسیار عالی بود،میشه لطف کنید مثل ویدیو چرخش کاراکترکه زحمت کشید واضح توضیح دادید ،یک ویدیو آموزش کاراکتری که راه بره بعد بشینه و بلد بشه 90درجه بچرخه و از نمای ساید راه بره بذارید ،یا میشه لطف کنید توضیح بدید چگونه میشه این عملیات رو انجام داد،کاراکتر تراگت داشته باشه،یانه؟اگه داشته باشه چطور بچرخه؟اگه نداشته باشه چطور بشینه

نقل قول نوشته اصلی توسط leilirastegar نمایش پست ها
    ممنونم استاد از ویدیو ارسالی بسیار عالی بود،میشه لطف کنید مثل ویدیو چرخش کاراکترکه زحمت کشید واضح توضیح دادید ،یک ویدیو آموزش کاراکتری که راه بره بعد بشینه و بلد بشه 90درجه بچرخه و از نمای ساید راه بره بذارید ،یا میشه لطف کنید توضیح بدید چگونه میشه این عملیات رو انجام داد،کاراکتر تراگت داشته باشه،یانه؟اگه داشته باشه چطور بچرخه؟اگه نداشته باشه چطور بشینه
    استاد ،هر کدام از این ها جدا گونه کاملا بلدم ،ولی داخل پروژه ای که قرار چنین اتفاقی بیفته ترکیب این موارد به چه شکل میشه؟

سلام در پاسخ به دوست خوبمون که در مورد بندی کاراکتر برای عمل نشستن و چرخیدن کاراکتر در یک پروژ سوال پرسیده بودن باید بگم که طی تحقیقاتی که کردم به نتیجه رسیدم که کاراکترها باید در یک زیر گروه سویچ قرار داشته باشند با دو نوع ریگ بندی با تراکت و بدون تراکت که مثلا برای راه رفتن به سمت جلو از کاراکتر با تراکت استفاده میشه بعد لحظه چرخش سویچ میشه به کارکتر بدون تراگت بعد از چرخش سویچ میشه به کاراکتر از نمای ساید با تراگت که از نمای ساید راه بره و بشینه و بلند شه بعد دوباره برای برای چرخیدن به نمای رو به رو
    به کاراکتر بدون تراگت سویچ بشه .مثل کاراکتر خانم لیزا در لایبراری هست برای هر نما ریگ بندی داره
    در واقع برای همین سکانسکه تعریف کردم 3 تا کاراکتر در لایه سویچ باید ریگ بشه
    اگر روش بهتری وجود داره استادان لطف کنید راهنمایی بفرمایید
    ویرایش توسط leilirastegar : 09-29-18 در ساعت 12:00