برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1863 , پاسخ ها : 5
موضوع: مشکلات عجیب اسمارت بن ها

مشکلات عجیب اسمارت بن ها

سلام آیا باید برای ساعد و مچ .بازو لایه های جداگانه ساخت ؟چون من هر چقدرتلاش میکنم،با عمل باین پویند نمیتونم اسمارت بن های درست وحسابی داشته باشم ،هر جا رو درست میکنم یکجای دیگه خراب میشه ،تاثیر میزاره روی بقیه جاها

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    سلام، خیر. هیچ گونه الزامی نیست که هر بخش از کاراکتر رو (اگر وکتور باشه که طرح شما هم هست) جدا کنید.

شما به احتمال زیاد دارید اشتباهی در استفاده از اسمارت بون و اکشن ها میکنید.

توجه داشته باشید که استفاده از اسمارت بون ها در مواقع خاص هست، شما برای حرکات معمولی مثل چرخش مچ، بازو و انگشت ها و خیلی از موارد دیگه کافیه که از استخوان معمولی استفاده کنید.

پس از ریگ بندی با استخوان های معمولی، اگر مشکلاتی را در حجمِ طرح در هنگام حرکت استخوان ها دیدید، میایید و اکشن برای اسخوان مربوطه تشکیل میدید و کمی تصحیح توی اکشن اعمال میکنید.

پیشنهاد میکنم چند آموزش ریگ بندی در موهو و کار با اسمارت بون را تماشا کنید تا کار با آنها را بهتر فرا گیرید.

سلام با تشکر از راهنمایتون

http://s9.picofile.com/file/83374721...DA%AF.zip.html

میشه ببینید ،خیلی ممنون از لطفتون
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده   
    ویرایش توسط leilirastegar : 09-17-18 در ساعت 09:40

اگه میشه این مشکل هم بررسی کنید چرا وقتی که دست راست رو حرکت میدیم ،دست چپ هم با اون حرکت میکنم،به هم لینک که نیستن.یک دنیا ممنون

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط leilirastegar نمایش پست ها
    اگه میشه این مشکل هم بررسی کنید چرا وقتی که دست راست رو حرکت میدیم ،دست چپ هم با اون حرکت میکنم،به هم لینک که نیستن.یک دنیا ممنون
    اکثر مشکل شما به دلیل قدرت استخوان ها است، شما تمام کاراکتر رو در زیر یک لایه استخوان دارید، تمام قدرت استخوان ها رو 0 کنید. (bone strength شورت کات ابزار S)

کمی هم حرکت به استخوان های دیگه وارد میشه که هنوز نفهمیدم چرا و به چه دلیل داره ایجاد میشه، دقت کنید وقتی دارید برای استخوان خاصی اکشن میسازید، به هیچ وجه استخوان های دیگر را انتخاب نکنید و یا کی فریم نزنید (مگر اینکه اکشن شما واقعاً نیاز به چنین کاری دارد).

کمی هم مشکل در اکشن سازی و اسمارت بون هاتون دارید، مقدار کمی از حرکت رو به اشتباه در اکشن های دیگر بوجود آوردید

* این روش صرفاً در مورد پروژه هایی هست که شما از point binding و یا روش دیگری به غیر از bone strength برای ریگ بندی استفاده میکنید.

* یک نکته دیگه رو هم اشاره کنم، تعداد نقاط بی مصرف در طراحی اتان خیلی زیاده، طرح رو ساده تر کنید، برای مثال ساعد این کاراکتر کلاً یک خط راست هست و با 2 نقطه قابل طراحی است در حالیکه شما از 9 نقطه دارید استفاده میکنید، کار را برای خودتان پیچیده تر میکنید.

اون یکی مشکل هم که انگشتان خم میشند بررسی کردم، اکشن "کتف چپ" مشکل ایجاد میکنه، توی اون اکشن انگشتان رو کی فریم زدید و خم کردید.
    ویرایش توسط pejii : 09-17-18 در ساعت 11:11

چقدر کامل و عالی راهنمایی میکنید ،خدا به شما خیر بده،موفقیت روزافزون از خدای بزرگ براتون خواستارم.