برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 1937 , پاسخ ها : 6
موضوع: برگزاری دوره در 30 دانشگاه کشور (بزودی)

mhdbadboy آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    8

برگزاری دوره در 30 دانشگاه کشور (بزودی)

با سلام به بچه های انجمن
    موسسه مون با همکاری بسیج و بهعضی دانشگاه ها تونسته یه دوره بزرگ در سطح کشور برگزاری کنه با تشکر از:
    محمد ملکی
    حمید ژولانژاد
    محمد یوسفی کیا
    محمد صبائیان
    محمد حسین ماه پیکر
    و.....

تا چند روز دیگه لیست تمامی دانشگاه ها و شهر ها رو می زارم منتظر باشید

از تاریخ 20 مهرماه سال جاری در 30 دانشگاه معتبر کشور اقدام به برگزاری دوره تخصصی انیمیشن سازی و بازی های رایانه ای می نماید.از جمله دانشگاه های برگزار کننده دوره می توان به دانشگاه های: امام صادق(علیه السلام)، بوعلی سینای همدان، هدف ساری، آزاد کرمانشاه، فردوسی مشهد و … اشاره نمود.

این دوره که در دو سطح مبتدی و تخصصی برگزار میشود، شامل مباحث مدل سازی و متحرک سازی کاراکتر ها می باشد که با نرم افزارهای تخصصی maya و udk ارائه می گردد.

همچنین حائز اهمیت است که در پایان دوره به شرکت کنندگان مدرک هنر های تجسمی اعطا می شود.

نام: pooster4.jpg نمایش: 69 اندازه: 123.9 کیلو بایت
    ویرایش توسط mhdbadboy : 09-20-13 در ساعت 17:13

یه دونه دیگه از پوستر های ما

نام: Poster 2.jpg نمایش: 53 اندازه: 169.8 کیلو بایت

این کلاس آموزشی واسه تمام سنین هستش.

mhdbadboy آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط navid oudi نمایش پست ها
    این کلاس آموزشی واسه تمام سنین هستش.
    والا همه تلاشمون رو می کنیم ولی فکر نکنم دانشگاه ها قبول کنن

star آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    958
    سلام دوست گرامی میشه در مورد شرایطی که دواطلبان باید داشته باشند یکم بیشتر توضیح بدین ؟
    مثلا حتما باید دانشجوی همون دانشگاه بود من دانشجوی گرافیک دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ وهنر2مشهدم ومیشه پوسترتون رو توی دانشگاهمون بزنم چون رئیس بسیج دانشگاهمون کارهای فرهنگی بسیج دانشگاهمون رو به عهده ی بنده ی حقیر گذاشتند چون باهمکاری بسیج انجام میدید ورشته انیمیشن هم دانشگاهمون داره گفتم شاید دواطلب وطرفدار زیادی داشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط star نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی میشه در مورد شرایطی که دواطلبان باید داشته باشند یکم بیشتر توضیح بدین ؟
    مثلا حتما باید دانشجوی همون دانشگاه بود من دانشجوی گرافیک دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ وهنر2مشهدم ومیشه پوسترتون رو توی دانشگاهمون بزنم چون رئیس بسیج دانشگاهمون کارهای فرهنگی بسیج دانشگاهمون رو به عهده ی بنده ی حقیر گذاشتند چون باهمکاری بسیج انجام میدید ورشته انیمیشن هم دانشگاهمون داره گفتم شاید دواطلب وطرفدار زیادی داشته باشه
    لطقا شما یه شماره تماس از خودتون به ما بدید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم و در صورت امکان دوره رو در دانشگاه شما هم برگزار کنیم

mhdbadboy آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط star نمایش پست ها
    ما یکی از دانشگاه های مشهد رو گرفتیم(فردوسی) ولی دانشگاه بیشتر که خیلی بهتر میشه اما متاسفانه کمبود نیرو داریم ما تا حالا 30 دانشگاه گرفتیم باید ببینیم چی می شه و با مسئول کل(محمد ملکی) حرف بزنیم و حتی با بسیج دانشگاه شما و حتی ببینیم سیستم ها در چه وضعیتی هستند و تعداد دانشجویان دانشگاه ها

همونطور که دیدید خیلی گزینه ها و شرایط وجود داره....از چی بگم برات

کلمات کلیدی این موضوع