برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

Exclamation سلام مرسی که تا اینجا کمک کردید اینم یه سوال دیگه

من وقتی میخوام تاثیر نور شعله بر روی اطراف رو درست کنم همون جور که تو کلیپ دیدید مجبور میشم که خیلی نور رو کم کنم راه دیگه ای نیست؟ اگه حرف های منو خوب فهمیدید کلیپی رو گذاشتم نگاه کنید ۲ وقتی من 0رو میزنم تا فیلم رو تو افتر با صدا ببینم ۲۰ ثانیه بیشتر رو نمیشه دید برای چی؟
    [آپارات فقط 5 کلمه آخری]9VyuC[/آپارات فقط 5 کلمه آخری]
    ویرایش توسط aligharagezlou : 09-20-13 در ساعت 12:58

دوست عزيز لينكي كه گذاشتيد مشكل داره ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

دوست عزیز شما نور صحنه رو به کارتون نزدیک کردید به خاطر همین فضا تاریک شده شما باید سعی کنید نور کارتونو نزدیک به صحنه کنید
    به نظر من کار اولی بهتره نسبت به کار دومی

کار اولی رو ببینید روی صورتم نور به صورت اشکال هندسه ای که خیلی ضایست میاد ولی توی دومی که نور رو تاریک کردم اون اشکال نیت من میخوام کاری کنم که مجبور نباشم نور رو کم کنم و اشکال که اونقدر ضایه شده نباشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ariana نمایش پست ها
    دوست عزیز شما نور صحنه رو به کارتون نزدیک کردید به خاطر همین فضا تاریک شده شما باید سعی کنید نور کارتونو نزدیک به صحنه کنید
    به نظر من کار اولی بهتره نسبت به کار دومی

نقل قول نوشته اصلی توسط aligharagezlou نمایش پست ها
    کار اولی رو ببینید روی صورتم نور به صورت اشکال هندسه ای که خیلی ضایست میاد ولی توی دومی که نور رو تاریک کردم اون اشکال نیت من میخوام کاری کنم که مجبور نباشم نور رو کم کنم و اشکال که اونقدر ضایه شده نباشه
    شما اگه از ماسک Mask استفاده کردید باید تنظیمات feather شو دستکاری کنید تا اون حالت هندسی(تیز بودن خطوط) درست بشه

مرسی درست شد مشکلم رفع شد راستی من از کجا باید بفهمم که به پشتام پاسخ دادن؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ariana نمایش پست ها
    شما اگه از ماسک Mask استفاده کردید باید تنظیمات feather شو دستکاری کنید تا اون حالت هندسی(تیز بودن خطوط) درست بشه

کلمات کلیدی این موضوع