برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 1707 , پاسخ ها : 7
موضوع: از چه نرم افزاری استفاده کنم

از چه نرم افزاری استفاده کنم

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز من یک فیلم سخنرانی دارم میخواهم فقط خود اون آقایی را که داره سخنرانی میکنه را برش بزنم پشت صحنه اش را یک فیلم بگذارم باید از چه نرم افزاری استفاده کنم ؟؟؟

دوست عزیز اگه کروماکی هست پریمیر قابلیت keylight رو داره ولی ضعیفه
    اگه کروماکی نیست توی پریمیر در تایم لاین روی فیلمتون کلیک راست کنید و گزینه replace with after effect composition رو انتخاب کنید و توی افتر بهش ماسک یا Roto brush یا keylight بدین بعد افترو save کنید . کارهای که انجام دادین به طور اتوماتیک در پریمیر اعمال میشه
    موفق باشید

خیلی ممنون ولیکن من این نرم افزارهارو کار نکردم ... حالا ببینید اگر ویدئو من ثابت باشد(منظور اینه که حاشیه ای که میخوام ببرم بدون حرکته) و دورش هم سیاه باشه فقط بخوام دورش را مثل نرم افزار فتوشاپ بگیرم یک راه حل ساده ای به ذهنتون نمیرسه؟؟؟؟ باز هم خیلی ممنون...

نقل قول نوشته اصلی توسط m.abdollahi نمایش پست ها
    خیلی ممنون ولیکن من این نرم افزارهارو کار نکردم ... حالا ببینید اگر ویدئو من ثابت باشد(منظور اینه که حاشیه ای که میخوام ببرم بدون حرکته) و دورش هم سیاه باشه فقط بخوام دورش را مثل نرم افزار فتوشاپ بگیرم یک راه حل ساده ای به ذهنتون نمیرسه؟؟؟؟ باز هم خیلی ممنون...
    دوست عزیزم من نمی دونم شما با چه نرم افزاری کار کردید و یا می تونید کار کنید
    اگر background شما سیاه باشه و شما هم حداقل با نرم افزار پریمیر آشنا باشید می تونید از گزینه effect control و از قسمت opacity و بعد از قسمت Blend mode گزینه screen رو فعال کنید و حالا فیلم و یا عکستونرو روی اون بگراند یا فیلمی که دارید بگزارید

باز هم خیلی ممنون واقعیتش من با نرم افزار MAGIX.Movie.Edit.Pro.2013.Premium.12.0.3.4 کار میکنم انصافا خیلی نرم افزار آسون و پر از امکاناتیه بخصوص اگر آپدیت بشه واقعیتش همه نرم افزارهای من روی xp نصبه پریمیر هم گرفتم موقع نصب میگه انگار باید ویندوز سون 64 بیتی باشه!!! شما بهترین نسخه ای از پریمیر را که روی ایکس پی نصب بشود را میشه بنویسید باید از کجا دانلود کنم...خیلی ممنون و متشکر ...

باز هم خیلی ممنون واقعیتش من با نرم افزار MAGIX.Movie.Edit.Pro.2013.Premium.12.0.3.4 کار میکنم انصافا خیلی نرم افزار آسون و پر از امکاناتیه بخصوص اگر آپدیت بشه واقعیتش همه نرم افزارهای من روی xp نصبه پریمیر هم گرفتم موقع نصب میگه انگار باید ویندوز سون 64 بیتی باشه!!! شما بهترین نسخه ای از پریمیر را که روی ایکس پی نصب بشود را میشه بنویسید باید از کجا دانلود کنم...خیلی ممنون و متشکر ...
    بفرمایید
    http://software.rasekhoon.net/down%5...ekhoon.net.rar

آهان خیلی ممنونم این همون نسخه پرتابل گرفتم قاطی میکنه فکر میکنم آخرش مجبور بشم برم سون 64 بیتی نصب کنم در هر صورت خیلی از شما دوست عزیزم متشکرم انشاا... موفق باشید در ضمن عید شما هم مبارک...:rolleyes:
    ویرایش توسط m.abdollahi : 09-17-13 در ساعت 12:15

آهان خیلی ممنونم این هون نسخه پرتابل گرفتم قاطی میکنم فکر میکنم آخرش مجبور بشم برم سون 64 بیتی نصب کنم در هر صورت خیلی از شما دوست عزیزم متشکرم انشاا... موفق باشید در ضمن عید شما هم مبارک...:rolleyes:
    به نظر من هم بهترین کار اینه که با نصب ویندوز 64 بیتی و نصب آخرین ورژن های افتر و پریمیر و برنامه های دیگه به روز باشید
    عید شما هم مبارک

کلمات کلیدی این موضوع