برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاهده : 2341 , پاسخ ها : 9
موضوع: درمورد این انیمیشن لطفا نظربدید

درمورد این انیمیشن لطفا نظربدید

سلام دوستان
    این کار تازه درست کردم.خیلی خوشحال میشم نطراتتونو درمورد این کاربگید. هر نظری هم که دوست داشتید خوب یا بد بگید
    ممنون
    https://www.aparat.com/v/pKlSa
    ویرایش توسط alirezaaa : 02-24-18 در ساعت 15:03

افرین

سلام
    بیشتر ، اون پرسش تون برام بسیار جالب بود .

" مردم جهان که دارای عقل و شعورند،چرا ظلم و بی عدالتی را به صورت امری عادی می بینند و "اعتراض"نمی کنند؟؟!! "

جواب این پرسش را امام علی (ع) در همون اول نهج البلاغه داد . در واقع مشکل جامعه ی بشریت هه که جواب این سئوال و ده ها سئوال دیگه را در بر میگیره
    جواب شاید براتون نامفهوم جلوه کنه (همونطور که اولش برای من هم نامفهوم بود ولی هر چی بیشتر تفکر کنید ، بهتر متوجه میشید)
    جواب هم این هست که عموم مردم (دنیا . نه فقط یه کشور خاص . چه اونایی که دین دارن یا نه) ، برای خدا شریک قائل میشن و توحید را در عمل قبول ندارن (گر چه با زبون قبول داشته باشن) و قول ها و قرارهایی که خدا داد را گاها منظقی نمیدونن . این ، سرچشمه ی تمام گناهان میشه . یکیش سکوت در برابر ظلم هه
    البته نه همه . دسته ی مومنان مخلص جدا هستن
    البته شرک هم سطح های مختلف و به طبع اون گناهان هم سطح های مختلف داره

ممنون ازاین دقت نظرتون
    من این سوال روبه عنوان مفهوم کنایی قراردادم و قطعا جوابش طبق توضیحاتی هست که شما فرمودید
    بازم ممنونم

خیلی خوب بود،خسته نباشید

سلام
    دوست من خوب بود . ( مخصوصا بعنوان اولین کار )
    ولی نکاتی رو میگم که سعی کن رعایت کنی ...
    1) روایت داستانت خوب نبود ! هر چه داستان قوی و مناسب باشه ... ولی اضول روایت داستان در کار رعایت نشه ، اصلا داستان از آب درنمیاد و مخاطب نمیفهمه این صحنه ها ربطشون بهم چیه ؟ و داستانت اونطوری که لازمه پیش نمیره !

2) روی انیمیت ها کار کن ... مخصوصا اون شخصی که در ابتدای کار از سمت راست به انتها سمت چپ میره و بعد دستش رو برای تفکر بالا و کنار صورتش میاره ... این که خیلی کند حرکت میکرد و دست کند بالا اومد !

3) انیمیت پاها رو در دستو کارت قرار بده ... جوری که پا روی زمین و بصورت طبیعی حرکت کنه نه این که انگار پاها روی هواست و شخص رو زمین حرکت نمیکنه !

4) گرافیک محیط و شخصیت هات رو دوست داشتم .. افرین
    در کل خوب بود

بسیارممنونم بابت نظرکاملتون و این که واقعیتش روایت داستان رو خوب بلد نیستم و بازم بودن کسانی که به این مورد اشکال گرفته بودن
    در مورد انیمیت هم دقیقا مشکلات زیادی دارم و در حال حاضرهم دیگ کلا بیخیال ساختن کار جدید شدم و فقط دارم رو انیمیتم کار میکنم

ستاره آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    281
    سلام
    تبریک می گم.
    به عنوان کار اول خوب بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2001 نمایش پست ها
    سلام
    دوست من خوب بود . ( مخصوصا بعنوان اولین کار )
    ولی نکاتی رو میگم که سعی کن رعایت کنی ...
    1) روایت داستانت خوب نبود ! هر چه داستان قوی و مناسب باشه ... ولی اضول روایت داستان در کار رعایت نشه ، اصلا داستان از آب درنمیاد و مخاطب نمیفهمه این صحنه ها ربطشون بهم چیه ؟ و داستانت اونطوری که لازمه پیش نمیره !

2) روی انیمیت ها کار کن ... مخصوصا اون شخصی که در ابتدای کار از سمت راست به انتها سمت چپ میره و بعد دستش رو برای تفکر بالا و کنار صورتش میاره ... این که خیلی کند حرکت میکرد و دست کند بالا اومد !

3) انیمیت پاها رو در دستو کارت قرار بده ... جوری که پا روی زمین و بصورت طبیعی حرکت کنه نه این که انگار پاها روی هواست و شخص رو زمین حرکت نمیکنه !

4) گرافیک محیط و شخصیت هات رو دوست داشتم .. افرین
    در کل خوب بود

و یک مورد دیگه در مورد حرکت دوریبن. البته منظورم زوم کردنش بود که دو سه جا استفاده شده؛ ولی حرکتش و زوم کردنش یه جوریه که بیشتر باعث میشه حس رو بگیره و تمرکز رو به هم بزنه. مثلاً دو دوجا می خوایین رو تابلوها زوم کنین که یه هویی میرین تو مرکز تصویر و آدم فک می کنه می خوایین چیزی رو تو مرکز نشون بدین ولی بعد یهو و خیلی سریع میرین سمت تابلوها.تو مورد آخر هم همینطور بود.
    ?? ????????????????? ????????????????????????? ???

.
    .
    .

ممنون از نظرتون
    بله متاسفانه درحرکت دوربین هم مشکل داشتم که درکارهای بعدی حتما درستش میکنم

بسیار عالی و زیبا ،خیلی زحمت کشیدید.واقعا حرفه ای بود.اگر نیاز به همکاری داشتید ،من به صورت کار اموز میتونم کمک کنم .به دست مزد نیاز ندارم.