برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 1731 , پاسخ ها : 8
موضوع: سوال در مورد پروژهای افتر افکت

سوال در مورد پروژهای افتر افکت

سلام
    یکسری بگ گراندهایی هست تو بعضی از پروژها که در عکس هم مشخصم کردم ، میخواستم بدونم میشه اینارو از اون پروژه بیرون اورد و در پروژهای دیگه استفاده کرد ؟؟؟؟؟؟ چطوری اینکارو بکنم ممنونم

نام: Screenshot_1.jpg نمایش: 111 اندازه: 134.5 کیلو بایت

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام دوست من

بله شما به راحتی میتونید از کامپوزیشن مورد نظر (که در پروژه تون به نام Hotel_ هست ) خروجی بگیرین

راه حل اول :

برای این کار ابتدا اسکریپت زیر را دانلود و نصب کنید :

http://forum.video-effects.ir/thread5607.html

سپس پروژه تون را باز کنید، لایه کامپوزیشن Hotel_ را انتخاب کنید سپس از منوی Window اسکریپت فوق را اجرا کرده و گزینه Save as Project را زده تا کامپوزیشن Hotel_ در یک فایل aep. مجزا تو همون پوشه پروژه تون ذخیره بشه.بعد میتونید اون فایل رو در پروژه های دیگرتون import کنید.

راه حل دوم :

از پروژه اصلی (فایل aep.) که توش همین بکگراند هست یک Copy یا همون Save as بگیرین سپس تمام لایه ها رو بجز لایه Hotel_ پاک کنید و از این فایلتون میتونید تو پروژه های دیگه استفاده کنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط m.shabahang نمایش پست ها

موفق باشید

خیلی ممنونم

سلام روز بخیر. من وقتی پروژه ذخیره میکنم و میخوام مجدد باز کنم یک پیغامی میدهد و پروژه منو به این حالت باز میکنه ممنون میشم اگه راهنماییم کنین چکار باید انجام بدم
    نام: Untitled-1.jpg نمایش: 90 اندازه: 683.3 کیلو بایت

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام

اون تصاویر (که با فرمت .png هستن به نام های حافظیه، میلاد، ایفل وغیره...) توسط افتر افکت پیدا نمیشن (یا پاک شدن و یا جا به جا شدن)

شما باید فایل افتر افکت خودتون رو AEP. کنار اون تصاویر (فایلهای تصویری با فرمت PNG.) قرار بدید و سپس پروژه تون رو باز کنید.

موفق باشید

من حتی فایلم به این شکل ذخیره میشه.
    ببخشید ولی متوجه منظورتونم نشدم که باید چکار کنم
    نام: طبذرطبذ.jpg نمایش: 91 اندازه: 366.8 کیلو بایت

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام مجدد

برای عدم رویت آیکن فایل افتر افکت تو فایل ذخیره شده :
    ابتدا روی فایل ذخیره شده کلیک راست و گزینه آخر یا Properties را انتخاب کرده و سپس گزینه change و برنامه افتر افکت را انتخاب کنید.

در مورد مشکل دوم :

تمام اون تصاویری که داخل دسکتاپتون هست را ابتدا نامش رو از حالت فارسی دربیارین و انگلیسی کنید
    سپس یک New Folder یا پوشه جدید بسازید / تمام این فایلهای تصویری رو که نامش هم عوض کردید داخل پوشه بزارید

سپس : اون فایل افترافکتتون رو هم اسمش رو به حالت انگلیسی دربیارین و اونم بزارین تو همون پوشه (New Folder) بعد فایل افتر افکتتون رو باز کنید.احتمالاً مشکل حل بشه.

اگه باز مشکل پابرجا بود

تمام فایلهای تصویری داخل پروژه تون رو پاک کنید (در پنل Project سمت چپ) سپس اونرا دوباره import کنید و در صحنه مجدداً بچینید.

نکته: سعی کنید پروژه هاتون را به همراه اصوات فیلمها و تصاویری که توش وارد کردید همیشه در یک پوشه ثابت در کنار هم قرار بگیرند.
    ویرایش توسط m.shabahang : 07-18-17 در ساعت 09:12

نقل قول نوشته اصلی توسط m.shabahang نمایش پست ها
    سلام

اون تصاویر (که با فرمت .png هستن به نام های حافظیه، میلاد، ایفل وغیره...) توسط افتر افکت پیدا نمیشن (یا پاک شدن و یا جا به جا شدن)

شما باید فایل افتر افکت خودتون رو AEP. کنار اون تصاویر (فایلهای تصویری با فرمت PNG.) قرار بدید و سپس پروژه تون رو باز کنید.

موفق باشید

ببخشید مجدد
    چرا وقتی برای یک object از layer styles استفاده کنیم بعد بخواهیم تیک سه بعدی آن بزنیم سایه هایی که ایجاد کرده بودیم با layer Styles از بین میره؟

m.shabahang آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26554
    سلام مجدد

شما زمانی که به اون Object تون یک Style میدید (نظر Shadow ... Glow و غیره ..) در حالت 2 بعدی سپس زمانی که اون رو به حالت 3 بعدی در میارین لایه خصوصیاتشو از دست میده و Style ها از بین میره
    بهتره به اون لایه (در حالت عادی و 2 بعدی) خودتون Style مورد نظر را بدید سپس روی لایه کلیک راست کرده و گزینه Pre-Comp را بزنید تا تبدیل به کامپوزیشن شود. و حالا اون کامپوزیشن 3 بعدی کنید تا دیگر مشکلی پیش نیاد.

------------------------------------------------

حتماً از بسته های آموزشی که در وبسایت قرار دارد ، استفاده کنید :

http://www.video-effects.ir/?p=26025

و حتماً برای هر سوالتون تاپیک جداگانه ایجاد نمایید.

موفق پیروز باشید.
    ویرایش توسط m.shabahang : 07-18-17 در ساعت 12:16

کلمات کلیدی این موضوع