برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاهده : 3080 , پاسخ ها : 9
موضوع: درخواست همکاری

mahmoud1 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27117

درخواست همکاری

سلام به همه ی دوستان عزیز
    بنده دو سالی میشه که از سربازی اومدم و توی سال اول که خیلی دنبال کار گشتم ولی متاسفانه درست نشد والان هم حدود یک سالی هست که تقریبا روزی حداقل 12 ساعت آموزش های استاد بسیار عزیزم جناب هادی پور رو اعم از افتر افکت و c4d وپریمیر رو کار کردم و تا الان خیلی پیشرفت کردم و همرو مدیون استاد هادی پور هستم البته آموزش هایی هم از سایت های خارجی هم بوده.
    این مقدمه چینی رو کردم و خواستم بگم که حاظر هستم کارهای شما عزیزان رو نسبت به هر جای دیگه ای با 30 درصد تخفیف انجام بدم.
    آدرس تلگرام:http://t.me/mahmoudnasirinia
    ممنون از لطف تمامی دوستان
    التماس دعا
    ویرایش توسط mahmoud1 : 06-14-17 در ساعت 19:11

ریتم بازار رو بهم زدن واسه شما مشتری نمیاره اگر هم مشتری گیرت بیاد کارش سطح پایین هست و هیچ وقت نمیتونی تو کار پیشرفت کنی. این کار فقط آموزش نگاه کردن نیست شما باید مدام کار بسازی. شده کار دلی بساز ولی خاص ،بعد با اشتراک گذاری روی اینستا و بقیه بسترها خودشون میان دنبالت

mahmoud1 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27117
    ممنون دوست عزیز از نظرشما
    ولی من که گفتم دارم روزی حداقل 12 ساعت کار میکنم و طبیعتا کارهایی رو هم ساختم که چندتا از اونارو توی انجمن گذاشتم و یکی از اونارو هم چند دقیقه پیش آپلود کردم

به نظر من بهترین کار بازاریابی توی محیط اینترنته مثل ، یوتوب ، آپارات ، اینتساگرام ، تلگرام ، وبسایت ها ، و داشتن وبسایت مجذا برای خودتون و ....
    اینستاگرام و یا حتی فیسبوک یک محیط خوبی برای بازار یابی هستن .
    در خواست دارم از دوستان عزیز حتی تازه کار هایی مثل خود من . مجانی برای طرف کار بزنید . ولی قیمت های بازار رو خراب نکنید .

mahmoud1 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27117
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar70 نمایش پست ها
    به نظر من بهترین کار بازاریابی توی محیط اینترنته مثل ، یوتوب ، آپارات ، اینتساگرام ، تلگرام ، وبسایت ها ، و داشتن وبسایت مجذا برای خودتون و ....
    اینستاگرام و یا حتی فیسبوک یک محیط خوبی برای بازار یابی هستن .
    در خواست دارم از دوستان عزیز حتی تازه کار هایی مثل خود من . مجانی برای طرف کار بزنید . ولی قیمت های بازار رو خراب نکنید .
    ممنون از نظر شما
    من فکر نکنم یه مقدار تخفیف دادن به مشتری خراب کردن بازار کار باشه
    ویرایش توسط mahmoud1 : 06-14-17 در ساعت 19:15

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    محمود جان، یه پیشنهاد بهتون بدم. توی سایت های پونیشا و انجام میدم هم برید و پروفایل بسازید و نمونه کارهاتون رو آپلود کنید، من خودم فریلنسری چند تا کار در آنها انجام دادم و بدک نیست، ابتدای کار کنده ولی به مرور زمان براتون مشتری میاره.

mahmoud1 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27117
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    محمود جان، یه پیشنهاد بهتون بدم. توی سایت های پونیشا و انجام میدم هم برید و پروفایل بسازید و نمونه کارهاتون رو آپلود کنید، من خودم فریلنسری چند تا کار در آنها انجام دادم و بدک نیست، ابتدای کار کنده ولی به مرور زمان براتون مشتری میاره.
    ازت ممنونم واقعا آقایی
    حتما این کار رو انجام میدم

والا تخفیف نه تنها بازار رو خراب میکنه . بلکه امکان این که مشتری باز با قیمت قبلی از شما کار بخواد هم زیاده . که اگه بگی نه قیمت ها فرق کرده ، میپره .
    مثل عکاسی میمونه . الان توی عکاسی برای ی برندی گفتیم شاتی 60 ت با عکاسی و ادیت و همه چیزش (قیمت بازار بود ) بعد فرداش یارو عکس ی قرار دادی رو فرستاد که نوشته بود شاتی 15 ت با ادیت و همه چیز و... اینجاس که اون تازه کاره بازار رو به خراب میکنه .
    توجه مشتری رو باید به چیز های دیگه جلب کنی . مثلا" بگی پروژه رو روی sd کارت با هزینه خودمون تحویل میدیم . یا ارسال رایگانو... (مثال بود منظروم)

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    در این مورد تاپیک هست ؟ اگه نه یکم توضیخ میدید >؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    در این مورد تاپیک هست ؟ اگه نه یکم توضیخ میدید >؟
    پونیشا و انجام میدم دو تا سایت کاریابی به صورت فری لنسری (برون سپاری، کار از راه دور...) هستند. میتونید توی این سایتها ثبت نام کنید و پروژه کاری بگیرید برای اجرا.

mahmoud1 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27117
    والا تخفیف نه تنها بازار رو خراب میکنه . بلکه امکان این که مشتری باز با قیمت قبلی از شما کار بخواد هم زیاده . که اگه بگی نه قیمت ها فرق کرده ، میپره .
    مثل عکاسی میمونه . الان توی عکاسی برای ی برندی گفتیم شاتی 60 ت با عکاسی و ادیت و همه چیزش (قیمت بازار بود ) بعد فرداش یارو عکس ی قرار دادی رو فرستاد که نوشته بود شاتی 15 ت با ادیت و همه چیز و... اینجاس که اون تازه کاره بازار رو به خراب میکنه .
    توجه مشتری رو باید به چیز های دیگه جلب کنی . مثلا" بگی پروژه رو روی sd کارت با هزینه خودمون تحویل میدیم . یا ارسال رایگانو... (مثال بود منظروم)

بازم ممنون از نظرتون

کلمات کلیدی این موضوع