برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

مشاهده : 3577 , پاسخ ها : 13
موضوع: سیستم imac برای افترافکت بهتر است یا ویندوز؟

سیستم imac برای افترافکت بهتر است یا ویندوز؟

با سلام و خسته نباشید
    من میخواستم یه سیستم خیلیی خوب برای افترافکت جمع کنم موندم بین ویندوز یا مک؟آیا از نظر سرعت انجام کار و بهینه سازی وقت تو خروجی مک بهتره؟و اینکه آیا تمام پلاگین های افتر برای ما که داخل ایرانیم برای مک موجود هست؟

کسی نیست نظری بده؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    من ویندوز رو بیشتر قبول دارم چون بیشتر پلاگین ها برای اون سریع منتشر و کرک میشن
    مثلا بعضی از پلاگین ها کلا برای مک منتشر نمیشن یا خیلی خیلی دیر کرک میشن ولی ویندوز این مشکل رو نداره
    اما سرعت کار کردن با مکینتاش به شرطی که یه سیستم خیلی خوب بخرید خیلی خوبه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

ممنون فقط الان در حال حاضر برای مک پلاگینای موجود مثل المنت 3 دی یا اپتیکال یا مجیک بولت اینا منتشر شدن مشکلی ندارن؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_moj17 نمایش پست ها
    ممنون فقط الان در حال حاضر برای مک پلاگینای موجود مثل المنت 3 دی یا اپتیکال یا مجیک بولت اینا منتشر شدن مشکلی ندارن؟
    آره این پلاگین های معروف مشکلی ندارن کرک میشن و میتونید کار کنید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

و سوال اخر اینکه تاثیر ssd تو سرعت خروجی چقدره؟

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_moj17 نمایش پست ها
    و سوال اخر اینکه تاثیر ssd تو سرعت خروجی چقدره؟
    ssd فوق العاده است روی سرعت ویندوز عالی کار میده
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

خیلی ممنون لطف کردین

مک یا ویندوز ؟ مسئله اینست ...
    دوست من ، بطور کلی سیستم های مک ، سرعت کاری بهتری دارند ولی در مقایسه با سخت افزار مشابه نه قیمت !!!
    ببینین اگر بخوایم دو سیستم ویندوز و مک رو که از نظر قطعات سخت افزاری یکسان هستند رو با هم مقایسه کنیم ، خب مک سریعتر هست ...
    ولی اگر بخواییم دو سیستم ویندوز و مک رو از نظر قیمت بررسی کنیم ، دیگه برتری با مک نیست ... چون قیمت یه سیستم مشابه بین مک و ویندوز ، مک تقریبا دوبرابر قیمت همان سیستم با ویندوز هست !!! و این نقطه ضعف اصلی مک هستش ...
    چرا که وقتی بحث سر قیمت باشه ، شما با یک بوجه مشخص میتونین سیستم ویندوزی خیلی قوی تری داشته باشین تا مک !!!
    مثلا اگر بخواین 3 میلیون تومن سیستم بخرین ، خب با این بودجه شما میتونین سیستم ویندوزی بسیار قوی تری داشته باشین تا یه سیستم مک ...
    چون میتونین با همان بودجه سخت افزاری قوی تری رو با ویندوز تهیه کنین ...
    در کل خلاصه میکنم ....
    1 ) در صورتی که فقط بخواهیم از نظر سخت افزاری مقایسه کنیم و قیمت رو در میان نیاوریم ، مثلا مقایسه بین دو قطعه مشخص بین مک و ویندوز ، خب اون قطعه در مک کمی سریعتر هست ...
    2) در صورتی که بخواهیم از نظر قیمت بررسی کنیم ، بدلیل گرانی قطعات مک در ایران ، شما میتوانین با همان پول قطعات قوی تری را برای ویندوز تهیه کنین که خب این قدرت بسیار بیشتری را به شما میدهد ... مثلا با 3 میلیون میشه یه cor i 3 برای مک برداشت ، در عین حال که با همین پول میتوانین برای ویندوز یه cor i5 بردارین که خیلی قوی تره !!
    پس دوست من ، در کل شما میتوانید با انتخاب یه سیستم ویندوزی ، سخت افزاری قوی تر و پشتیبانی بهتری از نرم افزار ها را به نسبت یه سیتم عامل مک داشته باشین ...

ویرایش توسط omid021 : 06-11-17 در ساعت 14:51

تشکر از همه دوستان و نظر اخر جمع رو میخواستم که با هزینه ای در حدود 20 میلیون تومن چه سیستمی رو پیشنهاد میکنید برای خروجی در افتر و سرعت خوب در کارهای گرافیکی سه بعدی؟این هزینه فقط برای کیس هستش.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین