برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1411 , پاسخ ها : 2
موضوع: درخواست پلاگین

درخواست پلاگین

دوستان خسته نباشید اگه کسی لینک این پلاگین ها رو داره با کرک لطفا بزاره
    Navié Plants & Effex v2.0 For CINEMA 4D R14

X-Particles v2 For Cinema 4D

و دوستان کرک منتال ری برای 4d نیومده ؟؟؟ ممنون

آموزش کرک کردن

سلام اول میرید داخل این سایت دمو پلاگین رو دانلود می کنید http://www.dpit2.de/navie/index.php?...fex&category=1

-بعد پلاگینی که من تو سایت گذاشتم رو دانلود می کنید (دانلود پلاگین) و در مسیر C:\Program Files\MAXON\CINEMA 4D R14\plugins
    کپی میکنید
    -و بعد پلاگین دمو که از سایت بالا دانلود کردی رو تویه این پوشه پلاگین که کپی کردی ، کپی میکنی .البته این فایل رو pfx.cdl64 از پلاگین دمو کپی نکنید .
    -بعد فایل های که با فرمت dll هست رو تو این پوشه ها WINDOWS This folder content goes where C4D exe is و KrakatoaSR_2.2.0.51871 (عکس)
    تو مسیر کپی کنید C:\Program Files\MAXON\CINEMA 4D R14 (عکس)
    تموم شد حالا برنامه رو اجرا کنید .(عکس)

نقل قول نوشته اصلی توسط VideoGraphic نمایش پست ها
    آموزش کرک کردن

سلام اول میرید داخل این سایت دمو پلاگین رو دانلود می کنید http://www.dpit2.de/navie/index.php?...fex&category=1

-بعد پلاگینی که من تو سایت گذاشتم رو دانلود می کنید (دانلود پلاگین) و در مسیر C:\Program Files\MAXON\CINEMA 4D R14\plugins
    کپی میکنید
    -و بعد پلاگین دمو که از سایت بالا دانلود کردی رو تویه این پوشه پلاگین که کپی کردی ، کپی میکنی .البته این فایل رو pfx.cdl64 از پلاگین دمو کپی نکنید .
    -بعد فایل های که با فرمت dll هست رو تو این پوشه ها WINDOWS This folder content goes where C4D exe is و KrakatoaSR_2.2.0.51871 (عکس)
    تو مسیر کپی کنید C:\Program Files\MAXON\CINEMA 4D R14 (عکس)
    تموم شد حالا برنامه رو اجرا کنید .(عکس)
    عزیز .قبلا رفته بودم به وبلاگ شما . لینک هایی که گذاشتید دیگه پاک شدن . اگه ممکنه لینک جدید بزارید . ممنون

کلمات کلیدی این موضوع