برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1443 , پاسخ ها : 3
موضوع: چطور مشتری جذب کنیم؟

AliNazari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27674

Lightbulb چطور مشتری جذب کنیم؟

سلام دوستان خسته نباشید چطور میتونیم مشتری بیشتری برای کارمون جذب کنیم نمونه کار ها مون رو کجا بزاریم ؟؟
    آیا سایت بسازیم بهتره؟ چیکار کنیم؟
    فکر میکنم آدم وقتی برا کس دیگه ای چیزی میسازه خلاقیتش بیشتر میشه
    ویرایش توسط AliNazari : 01-06-17 در ساعت 08:33
    Im Ali Nazari , Im Motion Designer and Art Director

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    سایت که گزینه خیلی خوبیه، ولی به نظر من اگه میخوای شخصی کار کنی سایت رو حدود 5 یا 10 سال بعد از کار حرفه ای راه بیانداز.

در مورد محل های کار یابی، سایت های برون سپاری نظیر پونیشا و انجام میدم جاهای خوبی هستند که به دنبال کار بگردی. خودت و سرویس هایی که میتونی انجام بدی رو اونجاها معرفی کن.

محل آپلود نمونه کار هم، فعلاً متاسفانه جاهای چندان مناسبی در داخل نداریم، یه چند تا سایت اشتراک ویدیو هستند مثل آپارات، نماشا و میهن ویدیو که میتونی نمونه کارهات رو توشون بگزاری ولی هنوز هیچ سایت تخصصی برای اشتراک گزاری نمونه کار و ساخت پورتفولیو تو ایران نداریم. یکم که حرفه ای تر شد کارهات، توی behance و youtube و vimeo هم پخش کن و یه پروفایل هم توی cgsociety و newground و devianart وsoundcloud و ...... و سایت های تخصصی دیگه، بسته به جایی که تا چند سال دیگه رسیدی توی این سایت ها هم فعالیت کنی خوبه.

شبکه های اجتماعی هم مانند اینستاگرام اگه یه صفحه برای ارائه نمونه کارهای کوتاهتون بسازید بد نیست، ولی کارهای حرفه ای و گلچین شده رو توش قرار بدید.

توی linkedin هم حتماً عضو بشید، این تنها جایی هست که به همه پیشنهاد میکنم حتی از اولین کار رسمی که حقوق و یا نمونه کار براشون ایجاد میکنه حتماً توی این سایت درجش کنند.
    ویرایش توسط pejii : 01-06-17 در ساعت 12:31

AliNazari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    27674
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    سایت که گزینه خیلی خوبیه، ولی به نظر من اگه میخوای شخصی کار کنی سایت رو حدود 5 یا 10 سال بعد از کار حرفه ای راه بیانداز.

در مورد محل های کار یابی، سایت های برون سپاری نظیر پونیشا و انجام میدم جاهای خوبی هستند که به دنبال کار بگردی. خودت و سرویس هایی که میتونی انجام بدی رو اونجاها معرفی کن.

محل آپلود نمونه کار هم، فعلاً متاسفانه جاهای چندان مناسبی در داخل نداریم، یه چند تا سایت اشتراک ویدیو هستند مثل آپارات، نماشا و میهن ویدیو که میتونی نمونه کارهات رو توشون بگزاری ولی هنوز هیچ سایت تخصصی برای اشتراک گزاری نمونه کار و ساخت پورتفولیو تو ایران نداریم. یکم که حرفه ای تر شد کارهات، توی behance و youtube و vimeo هم پخش کن و یه پروفایل هم توی cgsociety و newground و devianart وsoundcloud و ...... و سایت های تخصصی دیگه، بسته به جایی که تا چند سال دیگه رسیدی توی این سایت ها هم فعالیت کنی خوبه.

شبکه های اجتماعی هم مانند اینستاگرام اگه یه صفحه برای ارائه نمونه کارهای کوتاهتون بسازید بد نیست، ولی کارهای حرفه ای و گلچین شده رو توش قرار بدید.

توی linkedin هم حتماً عضو بشید، این تنها جایی هست که به همه پیشنهاد میکنم حتی از اولین کار رسمی که حقوق و یا نمونه کار براشون ایجاد میکنه حتماً توی این سایت درجش کنند.
    ممنون به خاطر راهنمایی هاتون
    یکی از دوستای من چند تا سایت پربازدید داره (اما درباره گرافبک و انیمیشن نیست)
    به من پیشنهاد داده که تبلیغات و پیدا کردن مشتری از ایشون , طراحی از من بعد پولش نصف نصف
    به نظرتون قبول کنم
    Im Ali Nazari , Im Motion Designer and Art Director

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط Newsgraph نمایش پست ها
    ممنون به خاطر راهنمایی هاتون
    یکی از دوستای من چند تا سایت پربازدید داره (اما درباره گرافبک و انیمیشن نیست)
    به من پیشنهاد داده که تبلیغات و پیدا کردن مشتری از ایشون , طراحی از من بعد پولش نصف نصف
    به نظرتون قبول کنم
    چرا که نه، کار = تجربه. فقط یادت باشه اونقدر به خودت فشار نیاری که از درس و سلامت بیافتی.
    یه مقدار پول در میاری، در حین انجام سفارش ها دستت سریعتر و مغزت آشناتر میشه با محیط کاری. چند تا چیز جدید یاد میگیری، رزومه کاری ات زیاد میشه.
    حتماً قبول کن.

کلمات کلیدی این موضوع