برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

پرسش در رابطه با فایل اسلوموشن ایفون و وارد کردن به افتر

با سلام و خسته نباشید من چندتا ویدئو با ایفون به صورت اسلومشن 240 فریم گرفتم ولی 2 تا مشکل هست
    فایل ها به صورت عادی در ویندوز پلی میشن
    و اینکه در افتر هم به این صورت هستش
    باید چیکار کنم؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    خوب شاید فقط در موبایل به صورت اسلو نشان میدن باید در افتر افکت با Twixtor دوباره آهسته کنید و چون 240 فریم هستن به خوبی اسلو میشن
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

اخه مشکل اینجاس که چرا تو ویندوز پلی نمیشه اسلوموشن بعد اگه بخوام تو پریمیر کار کنم دوباره کاریه درسته؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_moj17 نمایش پست ها
    اخه مشکل اینجاس که چرا تو ویندوز پلی نمیشه اسلوموشن بعد اگه بخوام تو پریمیر کار کنم دوباره کاریه درسته؟
    یعنی روی خود گوشی Slow Motion میشه ولی تو پریمیر و ویندوز حالت عادیه درسته؟
    اگه بله خوب میگم حتما تو موبایل قابلیت پخش اونو دارن ولی در ویندوز و پریمیر نمیشه باید با پلاگین دوباره Slow Motion کنید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

اهان ممنون

مهم اینه که 240 فریم باشه که با twixtor بشه اسلو کرد،شما وقتی در پریمیر وارد کردین از meta data ببینید ۲۴۰ فریم هست یا نیست،من یادما زمانی که اسلوموشن با آیفون فیلمبرداری میکردم داخل پلیر گوشی باید اون محدوده رو که میخواستم اسلو موشن شه رو مشخص میکردیم و بقیه فیلم معمولی پخش میشد،مشابه اینکه داخل ویندوز پلاگین اعمال بشه.

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    و یه نکته ای هم فراموش نکنید، اگه کلیپ رو به افتر افکت یا پریمیر وارد کردید، از همان کلیپ یک کامپ و یا یک sequence نسازید، چون sequence و کامپ ساخته شده هم 240 فریم در ثانیه ساخته میشه و در نهایت شما باز دارید همان 240 فریم رو در هر ثانیه نمایش میدید.

کامپ و یا sequence جدید ایجاد کنید با 25 فریم در ثانیه سرعت پخش، بعد ویدیو رو داخلش بندازید.

کلمات کلیدی این موضوع