برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 56

چند عکس از کارهای مجید فرهبد (( کارگردان موزیک ویدئو ))

خب امروز داشتم وبگردی می کردم چهار تا عکس از موزیک ویدئوهای مجید فرهبد پیدا کردم ، گفتم بذارم توی انجمن همه با هم ببینیم ....

نام: 376359_440907409277576_1555783024_n.jpg نمایش: 114 اندازه: 152.2 کیلو بایت

نام: 531443_438071346227849_678262236_n.jpg نمایش: 104 اندازه: 121.3 کیلو بایت

نام: 542413_427322823969368_762211666_n.jpg نمایش: 103 اندازه: 53.2 کیلو بایت

نام: 857058_542558529112463_1672139413_o.jpg نمایش: 115 اندازه: 127.1 کیلو بایت
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

سلام جالب بود
    فرهبد یکی از کارگردانای خوبه
    کسی از نرخ کاراش خبری نداره ؟
    چون نشون میده که واسه کاراش زحمت میکشه و وقت میذاره

کی میرسه ما هم واسه خودمون توی این حرفه کسی بشیم

از قیمتها خبری ندارم دوست عزیز ....

همونطور که خودت گفتی برای کارش زحمت میکشه شما هم با زحمت زیاد می تونی آینده خوبی داشته باشی ، البته همیشه باید سعی کنی علمی به جلو بری و به روز باشی ....

نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    از قیمتها خبری ندارم دوست عزیز ....

همونطور که خودت گفتی برای کارش زحمت میکشه شما هم با زحمت زیاد می تونی آینده خوبی داشته باشی ، البته همیشه باید سعی کنی علمی به جلو بری و به روز باشی ....
    امید جان کاملا حق با شماست فقط و فقط زحمت و سعی و تلاش به روز بودن توی ای کار باعث پیشرفت میشه
    استعداد و ذوق باز هم این خلا ها رو پر میکنه

mehdiu آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4168
    سلام
    دوستان میخواستم توضیح دربارهی پلاگین های که مجید فرهبد استفاده میکنه بگم:
    اون پلاگین هاشو از آقای هاشمی خریداری میکنه که اونایی که کار گردان موزیک ویدیو اند اکثرا از ایشان میخرند و این که پلاگین هایی دارند که اصلا هیجا پیدا نمیشه از اونجایی که من خودم از ایشون یسری خرید داشتم عالی بوده اگه کسی مایل پلاگین بخره: (راستی اگه مال خودم بود رایگان باستون میفرستادم)

اگه افکت موزیک ویدیو یا پلاگین میخوای که کسانی مثل مجید فرهبد . مهران علوی .... با هاش کار میکنن

پکیچ فول 300.000 تومان با آموزش

کارخانه ای 250.000 تومان

میتونم برات جور کنم.

میشه چند تا از پلاگینهایی که استفاده می کنند نام ببری ؟

پلاگینها رو خودشون که نساختند ، اونها هم از سایت های خارجی یا خریداری یا دانلود کردند از کره مریخ که پلاگین نیومده ....

mehdiu آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4168
    این کاور تبلیغاتی خودم :

فایل پیوست 1052

دوست عزیز من به کاور تبلیغاتی شما کار ندارم ....

شما لطف کن اسم چند تا از پلاگینها رو بگید .........

mehdiu آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4168
    ببین دقیقا درست اشاره کردی از مریخ میارن همین آقایی که گفتم بصورت رو در رو از خارج کشور میاره
    هر پلاگینی که میبینی تو موزیک ویدیو های خارجی ایرانی از ساده تا فرازمینی ایشون داره.

پلاگین نباید بگیم
    باید بگیم لقمه حاظری
    البته خوبه ها من که خوشم اومد اما با این کار فقط باعث میشه کارمون رنگ و بوی کارای مجید و مهران و اینا رو بده
    در مورد قیمت هم که فکر کنم یکمی بالاست
    چون الان تو بعضی سایتا با خرید یه اشتراک وی آی پی همه چیزو میشه گیر آورد و ةآموزش هم که هم اینجا هست هم ویدیو کوپایلت هم جاهای دیگه
    این پکیج خیلی خوبه واسه کسی که واقعا الان داره کارگردانی میکنه نه واسه کسی که داره فعلا افتر رو یاد میگیره
    من که خیلی خوشم میاد پول دستم میبود و اینو میگرفتم و به کارام رنگ و بوی حرفه ایی تری میدادم
    داداش اون چیزایی رو که خودت خریدی چیا هستن ؟ چند میفروشی؟ اسکرین شات بذار اگه تونستی

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع