برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1336 , پاسخ ها : 2
موضوع: ساخت کاراکتر دوبعدی را از کجا شروع کنم ؟

ساخت کاراکتر دوبعدی را از کجا شروع کنم ؟

سلام دوستان
    میخواستم بدونم ساخت کاراکتر دوبعدی را از کجا باید شروع کنم
    ** کاراکتر برای بازی های رایانه ای میخوام بسازم **
    من تا حدی با نرم افزار فتوشاپ کار کردم

میخوام بتونم کاراکتر هایی مثل اینارو رسم کنم حتی حرفه ای تر باید از کجا شروع کنم ؟؟؟
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده   

سلام دوست عزیز خسته نباشید، برای ساخت کاراکتر و شخصیت دو بعدی نرم افزاری توصیه میشه که وکتور باشه یعنی برداری اینطوری کیفیت تصاویر کم نمیشه و کاهش پیدا نمیکنه قدرتمند ترین نرم افزار وکتور نرم افزار ادوبی ایلستریتور هست این نرم افزار ابزار و امکانات خیلی عالی داره و اگر بتونید کامل مسلط بشید به راحتی میتونید به طراحی کاراکتر بپردازید، اینکه گفتید کاراکتر برای بازی های رایانه ای رو دقیقا متوجه نشدم این کاراکتر ها و شخصیت ها بیشتر برای موشن گرافیک و انیمیشن های فلت استفاده میشه، درضمن اینکه به نرم افزار فتوشاپ تسلط دارید یه نقطه مثبت هست چون ایلستریتور هم از کمپانی ادوبی هست و همانطور که میدونید نرم افزار های ادوبی یه زبان مشترک دارن که اگر اونو بدونید کار باهاش خیلی راحت هست،
    خب از کجا آغاز کنیم؟ شما اگر میخواهید خیلی استاندارد و اصولی یاد بگیرید و حرفه ای بشید پیشنهاد میکنم مجموعه آموزشی نرم افزار ادوبی ایلستریتور از شرکت فنی و مهندسی پرند رو تهیه کنید قیمت بسیار خوبی هم داره وقت بگذارید و یاد بگیرید سعی کنید تمرین کنید از آموزش های اینترنت و نمونه کار های آماده هم بهره بگیرید، موفق و پیروز باشید،

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    ببینید به این ها کاراکتر ها کات اوت میگن
    کات اوت به این شکله که شما باید برای هر قسمت لایه درست کنید
    این آموزش رو از سایت دوست ببینید متوجه میشید : http://www.mostafa3d.com/tutorials/i...ter-for-cutout
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

کلمات کلیدی این موضوع