برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1423 , پاسخ ها : 5
موضوع: سوال در مورد خرید سیستم برای کار کلیپ سازی

سوال در مورد خرید سیستم برای کار کلیپ سازی

سلام دوستان عزیز
    ببخشید نمیدونم این سوالمو باید کجا مطرح میکردم.در هر صورت از همگی معذرت میخوام
    یه سوال داشتم
    من یه سیستم 32 بیتی دارم خونگی با مشخصات رم4گیگ.گرافیک1، سی پی یو 2هسته ، هارد 1ترا ،،،،،،،دیگه حالم ازش بهم میخوره الان میخوام یه لپ تاپ بخرم با لپ تاپ کار کنم چند مدل دل و اچ پی و.... دیدم با مشخصات رم 8 گیگ ،سی پی یو کور آی7 ،هارد 1ترا ،گرافیک 2
    سوالم اینجاست میشه با لپ تاپ کار کرد(کاره کلیپ سازی و نصب کلیه نرم افزارهای مربوط)؟؟؟؟؟ لپ تاپ قدرت داره؟؟؟؟؟؟ شما با لپ تاپ کار میکنین یا سیستم خونگی؟؟؟؟؟؟ اگه با لپ تاپ هم میشه کار کرد ممنون میشم مدل لپ تاپ خودتونو بهم معرفی کنین ؟
    بازم تشکر .
    ممنون دوستان عزیز

دوست گرامی نوت بوک هرچقدر هم که پرقدرت باشه برای کار presentation یا کارهایی که احتیاج به عملیات رندرگیری ندارند استفاده می شه . برای کارهای work station و حرفه ای حتما بایستی PC مناسب تهیه کنی و در این موضوع شک نکن.
    ضمنا اگر بتونی سیستم Dual Cpu که دو تا Cpu مجزای Zeon با قدرت بالا داشته باشی و حداقل 16G رم ، کارت راه می افتد.
    توصیه دوستانه اینکه نوت بوک را فراموش کن.
    حداقل کاری که بهتره انجام بدی اینه که یه سیستم core i7 2700k با 16g رم ، کارت گرافیک حداقل 450 gts و یک مانیتور حتما 23 اینچ به بالا ، تهیه کنی.

سعید سالاروند آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    701
    دوست عزیز این لپ تاپ با این مشخصاتی که میگی خیلی خوبه ولی قیمیتش کمتر از 3 میلیون نیست ولی لپ تاپ هر چقدر هم قوی باشه

قطعاتش فشرده سازی شده و این باعث شده که مثلا گرافیک 1 گیگابایت یک لپ تاپ با گرافیک 1 گیگابایت یک پی سی فرق میکنه همچنین پاور و دیگر قطعاتش به نظره من پی سی خانگی خیلی بهتره واسه این کارا.... و به صرفه تر از نظر قیمت

همونطور که دوستان گفتن شما pc بگیری بهتره !!!!

مشخصات هم دوستان دادند ....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

سلام
    من با لپ تاپ کار می کنم . خیلی رو راست بهت بگم که همون دو سه میلیونی که میخوای هزینه کنی که لپ تاپ بگیری یه pc بگیر چون من با لپ تاپ کار می کنم و می گم پدرت رو در میاره هر چقدرم که مدل بالا باشه من خودم الان دنبال اینم که یه pc جمع کنم

ممنون از همه دوستان که راهنماییم کردند
    (mtgraphickar----sa3id-----omid8h----Dr.hp)
    لپ تاپ رو بیخیال شدم.الان دنبال سیستم خونگی هستم
    مرسی از همه شما

کلمات کلیدی این موضوع