برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

در مورد این دو موزیک ویدئو سه ثانیه ای که واستون گذاشتم سوال دارم

میخواسم بدونم هر کدوم از این دو ویدئو برای رفتن به تصویر بعدش از چه افکتی استفاده کرده
    حجم 2 مگ
    http://www.mediafire.com/download/f4...kwbaoq/123.zip

سعید سالاروند آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    701
    کار با پلاگین twitch رو یاد بگیر کمکت میکنه

کار باهاشو بلدم ولی twitch ،فقط تار و بلور میده این یخورده حرفه ای تره راستی فیلم قبل افکت با بعد افکت هر دو رو یه فیلم هست و با افکت به فیلم بعدی برد یا جدا باید باشه؟؟؟؟

Member Website

شماره کاربری
    701
    نقل قول نوشته اصلی توسط borna نمایش پست ها
    کار باهاشو بلدم ولی twitch ،فقط تار و بلور میده این یخورده حرفه ای تره راستی فیلم قبل افکت با بعد افکت هر دو رو یه فیلم هست و با افکت به فیلم بعدی برد یا جدا باید باشه؟؟؟؟

این افکت ها رو هم داره شاید شما پریستاشو نصب نکردی !!!!!

به نظره من اگه فیلمت یکی باشه بهتره راحت افکتو میندازی هر جا که میخوای.. بهتره اول با یه نرم افزاره تدوین مثه edius تدوین بشه بعد بری سوراغ افکتا

درسته مرسی ولی من ویندوز 8 دارم ادیوس 6 نه نصب نمیشه 7 هم که میگه cpuنمیدونم پایینه و از این چیزا دارم الان 6.50 رو دان میکنم 10 دقیقه مونده امیدوارم این یکی کار کنه بازم مرسی ....آخ دمت گرم من تا حالا فقط از خوده twitch استفاده میکردم نگو یه پوشه هست کلی توش هست

Member Website

شماره کاربری
    701
    درسته مرسی ولی من ویندوز 8 دارم ادیوس 6 نه نصب نمیشه 7 هم که میگه cpuنمیدونم پایینه و از این چیزا دارم الان 6.50 رو دان میکنم 10 دقیقه مونده امیدوارم این یکی کار کنه بازم مرسی ....آخ دمت گرم من تا حالا فقط از خوده twitch استفاده میکردم نگو یه پوشه هست کلی توش هست

خواهش میکنم داداش

من ادیوسو فقط واسه تدوین گفتم خوبه ها !!!!! ازین کارا نمیکنه !!!

میدونم اون فقط واسه پروژه آماده عروسی به درد میخوره

چند تا افکت دیگه هم میتونی برا موزیک ویدئو معرفی کنی ....تو تاپیک ها خوندم بعضی گفتن mojoو look و....راستی چرا برنامه mocha فقط فایل های png و jpg رو میخونه هیچ فرمت ویدئویی رو نیمخونه ارور میده unsopptored format or corrupt

Member Website

شماره کاربری
    701
    چند تا افکت دیگه هم میتونی برا موزیک ویدئو معرفی کنی ....تو تاپیک ها خوندم بعضی گفتن mojoو look و....راستی چرا برنامه mocha فقط فایل های png و jpg رو میخونه هیچ فرمت ویدئویی رو نیمخونه ارور میده unsopptored format or corrupt
    بهتره این درخواستتو تو یه تاپیکه جدید بزاری تا بچه های سایت کمکت کنن اینجوری بهتره ...

دوست زعزیز من ویدئوها رو دیدم همونطور که سعید گفت با پلاگین twitch این کار عملی هست و شما می تونی از پریستها استفاده کنی و با تغییرات کوچیک به خواسته برسی ....

من نظرم اینه که شما با پریمیر کار کنی نه ادیوس !!!!!

دلایل داره

1 . خیلی حرفه ای تر هست مخصوصا برای میکس صدا !!!!

2 . لینک میشه به افترافکت ، اسپیدگرید و ....

در کل شما با پریمیر کار کن برای تدوین و وقتی کار تدوینت تمام شد لینک کن به افتر و افکتهای مورد نظرت رو اعمال کن ....

در مورد موکا هم باید بگم فرمت های ویدئو رو می تونی وارد موکا کنی ولی باید تنظیمات رو به درستی انجام بدی ....

به زودی یه اموزش در این مورد درست می کنم تا متوجه بشی دوست عزیز ....

پلاگینهای Look و Mojo در مورد تصحیح رنگ استفاده میشه ....

شما باید ببینی چه چیزی می خوای افترافکت خدای افکتها هست ....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع