برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

سوال در مورد جایگاه شغلی جلوه های ویژه در خارج از ایران

با سلام خدمت تمامی دوستان ... بنده از آلمان هستم و همیشه به این رشته علاقمند بودم و در ایران هم تو همین زمینه کار میکردم ، البته تو قسمت مجالس نه فراتر ))) حالا میخوام بدونم آیا شما اطلاعی راجب اینکه در اروپا و یا آمریکا این کار در چه وضعیتی هست دارید؟ و اینکه آیا در اینجا هم مثل ایران اکثراً 0 تا 100 کار به عهده یک نفر هست ؟ خود من شخصا به مت پیتینگ علاقه دارم البته حرفه ای نیستم و اینکه آیا با فرض تسلط به این شاخه میشه جذب بازار کار اینجا شد یا اینکه باید در شاخه های دیگه مثل مدل سازی - سه بعدی - تصحیح رنگ یا دیگر شاخه های جلوه های ویژه هم مسلط بود .. امیدوارم که تونسته باشم منظورمو خوب رسونده باشم .. پیشاپیش تشکر میکنم ..

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    خوب ما از همینجا خبر داریم که زیاد درآمدی نیست ولی بعضی از دوستان که کلیپ سازی و تیزر سازی کار میکنند در آمد خوبی دارند
    شما باید برا ما بگید اونجا چه خبره
    بله همینجا هم کل کار رو به یکنفر میدن چون نمیتونن تیم اماده کرد
    الان تو امریکا بیشتر جلوه های ویژه طرفدار داره و اگه شما در این زمینه کار کنید بهتره
    تدوین خیلی مهمه ولی دیگه الان اضافه کردن افکت ها خیلی مهمتر شده و شما حتما باید بتونید افکت های مختلف رو به صحنه اضافه کنید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    خوب ما از همینجا خبر داریم که زیاد درآمدی نیست ولی بعضی از دوستان که کلیپ سازی و تیزر سازی کار میکنند در آمد خوبی دارند
    شما باید برا ما بگید اونجا چه خبره
    بله همینجا هم کل کار رو به یکنفر میدن چون نمیتونن تیم اماده کرد
    الان تو امریکا بیشتر جلوه های ویژه طرفدار داره و اگه شما در این زمینه کار کنید بهتره
    تدوین خیلی مهمه ولی دیگه الان اضافه کردن افکت ها خیلی مهمتر شده و شما حتما باید بتونید افکت های مختلف رو به صحنه اضافه کنید
    هیییی روزگار.
    اقای هادیپور ما تو زندگیمون به یه چی علاقه داشتیم اونم بازار کار نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط m.bazdideh نمایش پست ها
    هیییی روزگار.
    اقای هادیپور ما تو زندگیمون به یه چی علاقه داشتیم اونم بازار کار نداره
    مشکل اینجاست که تو ایران خیلیا با جلوه های ویژه آشنایی ندارن.مثلا من رفتم عکاسی برای پیدا کردن گیره مخصوص پرده های کروماکی.
    تا اسم کروماکی رو آوردم طرف جا خورد.اصلا نمیدونست پرده سبز(کروماکی) چیه

کلمات کلیدی این موضوع