برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

مشاهده : 3151 , پاسخ ها : 13
موضوع: قدرت پنهان

aminbinazir آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    898

قدرت پنهان

این هم فیلم جدیدم لطفا نظرتون رو بگید

[آپارات فقط 5 کلمه آخری]PUSO7[/آپارات فقط 5 کلمه آخری]

راستی اگر ممکنه بگید چطور میتونم فیلم هارو از آپارات به صورت مستقیم بزارم جوری که لازم به رفتن به سایت آپارات نباشه؟؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    ببین وقتی لینک آپارات آخرش 5 تا حرف است اول آیکون آپارات رو بزن بعد 5 تا حرف رو بزار بینشون
    مثل عکس

نام: aparat.jpg نمایش: 89 اندازه: 20.6 کیلو بایت
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

aminbinazir آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    898
    ممنون بابت تمام تلاشی که برای این سایت و پیشرفت جلوه های ویژه و انیمیشن در ایران میکنید

عزیز کارت خوب بود ولی سعی کن همیشه صدای فیلمتو حذف کنی اگه دوست داشتی دیالوگ داشته باشه ، ازیه وسیله صدا بردار استفاده کن . نظرت ؟

aminbinazir آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    898
    آره موافقم ولی فکر نکنم همچین چیزی توی آبادان گیر بیاد.کسی برای فروش سراغ نداره؟؟؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    کلا به نظر من بازیگریتون خوبه
    یعنی تو این سن کم میتونی این کارو کنی و به دنبالش هستی قسم میخورم تا چند سال دیگه بتونی یکی از بهترین ها بشی
    چند سالتونه؟
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

من هم نظر آقای هادی پورو قبول دارم با اون اشتیاق و انگیزه ای که داری حتما تو این زمینه یه کاره می شی

سعید سالاروند آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    701
    منم موافقم با سنه کمی که داری کارت خیلی خوبه و آینده خوبی در پیش داری کاش از ساند افکت استفاده میکردی و برای شلیک گلوله آتیش درست میکردی و کاش در آخرش از پرژه آماده استفاده نمی کردی تو که انقد کارت خوبه چرا پرژه آماده در کل تبریک

aminbinazir آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    898
    اول بگم که من و دوستانم همگی بین 11 تا 13 سال هستیم خوده من فعلا از همه بزرگترم.راستش این فیلم مال پارساله و من اون موقع خیلی وارد نبودم و اکثر کار هایی که انجام میدادم از پروژه های آماده بود.حلا میپرسید چرا الان این ویدیو رو گذاشتم,خب دلیلش اینه که داریم نسخه ی 2(قدرت پنهان2) میسازیم و به زودی فیلم برداریش تموم میشه و اون کار خیلی حرفه ای تره.این ویدو رو گذاشتم چونکه برای درک بهتر نسخه ی2 باید 1 رو دیده باشید.باز هم بابت نظرات خوبتون متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط aminbinazir نمایش پست ها
    اول بگم که من و دوستانم همگی بین 11 تا 13 سال هستیم خوده من فعلا از همه بزرگترم.راستش این فیلم مال پارساله و من اون موقع خیلی وارد نبودم و اکثر کار هایی که انجام میدادم از پروژه های آماده بود.حلا میپرسید چرا الان این ویدیو رو گذاشتم,خب دلیلش اینه که داریم نسخه ی 2(قدرت پنهان2) میسازیم و به زودی فیلم برداریش تموم میشه و اون کار خیلی حرفه ای تره.این ویدو رو گذاشتم چونکه برای درک بهتر نسخه ی2 باید 1 رو دیده باشید.باز هم بابت نظرات خوبتون متشکرم
    منتظريما ........

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع