برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاهده : 2415 , پاسخ ها : 9
موضوع: eror در ادیوس-فوری

eror در ادیوس-فوری

سلام.دوستان ادیوس 7 رو نصب میکنم این ارر رو میده.لطفا راهنمایی کنید.ممنون

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

یا کرکش نکردی اگه هم کردی کرکت مشکل داره

دوستان لطفا راهنمایی کنید.مشکل حل نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad2013 نمایش پست ها
    دوستان لطفا راهنمایی کنید.مشکل حل نمیشه.
    داداش ویندوزت چیه؟

hamidpanahi آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    9866
    سلام دوست عزیز
    متأسفانه EDIUS رو بعضی از سیستم‌ها سخت نصب میشه، مخصوصاً زمانی که یک بار نصب شده باشه و Unistal شده باشه و بخواهید دوباره نصب کنید. حتی سایت‌های روسی هم هنوز نتونستند راهی برای این مورد و استفاده دوباره 30 روزه رایگان رو بعضی از سیستم‌ها پیدا کنند. تو یکی از سایت‌های روسی نوشته (متن ترجمه شده: اگر شما مجبور به استفاده کردن از EDIUS هستید پیشنهاد ما به شما نسخه 6.52 هست که با کرک فعال می‌شود و محدودیت 30 روزه ندارد).
    من پیشنهاد می‌کنم شما با Adobe Premiere کار کنید، چون با محصولات ادوبی سازگاری کاملی داره و فعال کردنش هم راحت هستش. موفق باشید.

رو ویندوز 10 نصب میشه اما باید نسخه مطمئنی نصب کنی ، همچنین کرکش سالم باشه و از همه مهم تر موقع اجرا نرم افزار اصلی رو اجرا نکنی و اون شورت کاتی که کرک میسازه از اون برنامه رو اجرا کنی که کرک کارخودشو به درستی انجام بده ." اما اگر تا حالا رو ویندوزت همین نسخه کار میکرده که بنظزم همینطور هم بوده و الان به این مشکل خوردید یا باید ویندوزو عوض کنید یا باید بایوس مینبوردتون اگه نسخه جدیدتر داره آپدیت کنید این مورد آپدیت بایوس رو اگر سر رشته ندارید توصیه نمیکنم ."

سلام دوستان جدیدا من هم با این مشکل مواجه شدم قبلا تریال ریست میکردم حل میشد
    ولی از دیروز این ارور میاد
    راه هست تا حلش کنم؟؟؟

عزیزان راهی نیس

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛ دوستان عزیزی که به هر دلیل بایک نرم افزار مشکل دارند باید بدانند که هر نرم افزاری پس از نصب در ریجستری های مختلفی در ویندوز فایل هایی را ایجاد میکند که با حذف معمولی نرم افزار از روی سیستم ، بازهم بخشی از فایلهای رفرنس همان نرم افزار مثل تاریخ نصب و غیره در درون سیستم باقی میماند که موجب میشود هنگام نصب دوباره با ایرورهای مختلفی روبرو شویم . اینمورد خصوصا درباره نرم افزار های سی روزه و بدون کرک بیشتر نمایان میشود . راه حل آن هم پاک کردن تمام فایلهایی است که آن نرم افزار در درون سیستم برجا میگذارد . برای همین هم دوستان بهتر است با نصب و استفاده از این نرم افزار آنینستال که در زیر همین بخش قرار داده ام ، برای حذف برنامه ها استفاده کنید . خواهید دید که بارها میتوانید یک نرم افزار سی روزه را هم با این روش حذف ، دوباره نصب کنید . البته برای حذف نرم افزارهای شرکت ادوبی بهتر است از آنینستالر مخصوص ادوبی استفاده کنید . اگر چه این نرم افزار هم پاسخگو است ولی چون نرم افزار ادوبی حذف و نصب مجددشان طولانی و مشکل است و کرکرشان هم در دسترس است بهتر است آنها را کرک کنید. بهر حال این نرم افزار برای همگی دوستان بسیار کاربرد ویژه دارد . البته دوستان بخاطر داشته باشند که هنگام حذف یک نرم افزار در میانه مراحل حذف ( زمانی که از شما نوع انینستال را با سه گزینه میپرسد )، گزینه سوپر آنینستال را انتخاب کنند . اگر خودتان یکبار این نرم افزار را امتحان کنید منظورم را از انتخاب سوپر دلیت درخواهید یافت . کار با این نرم افزار و محیط کاری اش دقیقا مثل محیط آنینستالر ویندوز است و کار با آن بسیار راحت است .
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط kkhodaey : 06-21-16 در ساعت 03:20