برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

مشاهده : 4923 , پاسخ ها : 15
موضوع: آخر آخرش کجاس؟

A.Khoshpayam آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17507

آخر آخرش کجاس؟

درود؛
    ی سوالیه که ی مدته ذهنم رو درگیر کرده؛
    من خودم شخصا تو قزوین ی دفتر طراحی دارم که به کمک بازاریابی می تونم کار بگیریم و انجام بدم. حالا سواله من اینه:
    چه تو شهرستان و چه تو تهران قراره آخر آخرش چه اتفاقی برای سی جی کارها بیفته؟! قراره تا کجا تمرین کنیم و چیزی یاد بگیریم؟!
    راحت تر بگم، ی مهندس برق آخرش می خواد جذب ی شرکت خفن مثلا اداره کل برق یا مپنا بشه.
    برای سی جی کار قراره چی بشه؟! امنیت شغلی؟ بیمه؟ و هزار و ی چیز دیگه؟! قراره تهش چی بشه؟ البته می دونم عمدتا در تهران شرکت هایی هستند که خیلی قدر هستن و خیلی ها آرزوشونه تهش برن اونجا. ولی برای شهرستانی ها چی؟ اصلا اسم این شرکت های قدر چیه؟ و چقدر ایده آل هستن؟
    ممنون از رفقا

سلام دوست عزیز این سوال ذهن منم هم به گونه ای مشغول کرده ...فقط من به تنها نتیجه ای که رسیدم اینه که تو این کار دست زیاده و فقط فقط باید کارت خوب باشه تا بتونی خودتو و زندگیتو تامین کنی...

Member Website

شماره کاربری
    17507
    نقل قول نوشته اصلی توسط mader_88 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز این سوال ذهن منم هم به گونه ای مشغول کرده ...فقط من به تنها نتیجه ای که رسیدم اینه که تو این کار دست زیاده و فقط فقط باید کارت خوب باشه تا بتونی خودتو و زندگیتو تامین کنی...
    قبول دارم باید تو کار ما هر روز آپدیت بود ولی بیشتر از همه چیز مسئله انگیزس؟! سوال من این بود که آخرش قراره به کجا برسیم؟! من اگه انگیزه داشته باشم که قراره استخدام شرکت انیمیشن سازی بوق بشم خوب این خیلی انگیزس ولی وقتی هیچ جا جذب نیرو مرتبط نداره آیا انگیزه ای می مونه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط A.Khoshpayam نمایش پست ها
    قبول دارم باید تو کار ما هر روز آپدیت بود ولی بیشتر از همه چیز مسئله انگیزس؟! سوال من این بود که آخرش قراره به کجا برسیم؟! من اگه انگیزه داشته باشم که قراره استخدام شرکت انیمیشن سازی بوق بشم خوب این خیلی انگیزس ولی وقتی هیچ جا جذب نیرو مرتبط نداره آیا انگیزه ای می مونه؟؟
    خب ایده و انگیزه خودم رو میگم که شاید به شما هم کمک کنه
    من خودم شخصا انگیزه ام اینه که یه روزی یه شرکت یا گروه تبلیغاتی بزنم و بهترین تیزها و آگهی های تبلیغاتی رو انجام بدم(درآمدش واقعا خوبه)
    و یه روزی هم فیلم هایی با تدوین گری و کارگردانی خودم بسازم ...که البته فیلم کوتاه رو همین الانشم میسازم که بزدوی چندتاش رو تو سایت میزارم

Member Website

شماره کاربری
    17507
    خیلی خوبه؛
    خیلی دوست دارم استاد هادی پور هم به عنوان یکی از اساتید این رشته در این تاپیک شرکت کنند.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    این شغل تو ایران الان فقط تو صداسیما طرفدار داره یعنی بهتشون بیمه و حقوق میدن اگرنه همه آزاد کار میکنن و در آمد بیشتری داره
    کم کم داره تو ایران انیمیشن جا میفته ولی جلوه های ویژه تو هیچ فیلمی انجام نمیشه که باید خودمون به زور وارد کنیم.
    خوب وظیفه ماست که جلوه های ویژه رو معروف کنیم و به همه بگیم همچین چیزی وجود داره و بزارید براتون انجام بدیم تا همه ببینن و تو فیلمهاشون استفاده کنند.
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

hamidpanahi آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    9866
    سلام دوست عزیز. راستش دردِ من رو هم تازه کردی. راست میگی آخرش تا کـــــجــــــــــــــاســ ـــــــــــت؟ انقدر چشم به صفحه مانیتور دوختم که همیشه چشمام قرمزه، همه‌جای هارد سیستم پُرشده از آموزش، پروژه، برنامه ... بعضی وقت‍‍‌‌‍‍ها به خودم میگم این همه وقت خودم رو تلف کردم برای چی؟ اگه این همه وقتی که گذاشتم، تو یه کار دیگه‌ایی می‌گذاشتم شاید الآن برای خودم یه اوستا کاری چیزی شده بودم. یه چند وقتی بود که با یه گروه 3 نفره که از مجالس فیلمبرداری می کردن کار می کردم ولی اونها سبک کار من رو قبول نداشتن و می گفتن ما که نمی خواهیم فیلم سینمایی مونتاژ کنیم که این همه افکت استفاده کردی! می گفتن همین یه دوتا عکس حلقه نامزدی و یه آهنگ کافیه. می گفتن مردم به این جور چیزها پول نمیدن الکی وقت خودت رو تلف میکنی. یه چیزی بگم بخند یه بار یه کار دادن گفتن رو این کار سنگ تموم بزار، منم یه کلیپ ساختم که عروس داماد از وسط سالن از زیر زمین میان بیرون و دورشون ستاره بارون میشه و ... باور کن یک هفته روش کار کردم. خلاصه فیلم مونتاژ شده رو دادیم به داماد و فرداش دیدم منو احضار کردن رفتم دیدم داماد عصبانی نشته، گفتم چی شده گفت آخه این کلیپ چیه تو درست کردی!!! گفتم مگه بَد بود؟ گفت به خاطر این کلیپ با خانواده زنم دعوام شده، میگن چرا از زیر زمین دخترمون اومده بیرون. نمیدونم اهل کجا بودن که این صحنه بهشون برخورده بود. گفتم بابا من یه هفته رو این کلیپ کار کردم آخه، حرفم رو قطع کرد و گفت داداش اونی که از زیر زمین میاد بیرون خودتی نه ما!!!!!! هیچی خلاصه کلیپ رو دوباره تغییر دادم و یه انگشتر نامزدی و یه آهنگ تموم شد. پول اون کلیپ رو هم نگرفتم. فکر کنم اگه میرفتم تایپ 10 انگشتی یاد میگرفتم بهتر بود حداقل میرفتم تو یه نشریه ای جایی. البته این رو هم بگم که من عاشق این کارم همش تو ذهنم دارم طراحی میکنم مثلاً عروس دوماد از سقف بیان پایین یا از صندلی بیان بیرون خخخخخ خخ شوخی کردم. ببخشید سرت رو درد آوردم من همه سی جی کارها رو دوست دارم به خصوص اعضای سایت ویدیوافکت و استاد عزیزم آقای هادی پور که همیشه کنارت هستند و هر جا سوالی داشته باشی، راهنمایی میکنند.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط hamidpanahi : 05-17-16 در ساعت 01:15

My2pictures آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20976
    به نظر من این رشته تو ایران به این زودی ها جواب نمیده من خودم الان دقیقا دو سال میشه که این کارو بصورت حرفه ای شروع کردم پیشرفت خوبی داشتم و کار های خوبی هم ارائه دادم ولی متاسفانه بعد این مدت هنوز به جایی نرسیدم و درآمد خاصی نداشتم ولی امید و انگیزمو از دست ندادم چون از بچگی عاشق این کارم، عاشق موزیک ویدیو ساختم و تا زمانی که زنده ام تلاشمو برای رسیدن به هدفم می کنم
    ممنون از همه

من واقعا نمی فهمم ایرانیا چرا اینجورین، حتی خودمم هم بعضی وقتا این جورین، بابا اخه تا کی می خوای منتظر بشین بهتون کار بدن، کار پشت میزی بدن، حقوق ثابت بدن، والا خارجم مث ایران بوده، منتهی افراد خودشون ساختن، الان شرکت MPC یا ILM که از اول همین جور گنده نبودن، از اول که تو فیلمای هالیوود جلوه های ویژه وجود نداشت، خودتون برید سراغ کار، کار رو بسازید،حتما که نباید شرکت داشته باشین، تو خونه ی خودتون با سیستم خودتون یه شرکت یه نفره راه بندازین، بعد کم کم بزرگ میشه، جوری کار کنید که با همین کار کمی هم که هست، مردم عاشق این کار بشن، بابا خواهشا به ذره تکون بدیم خودمونو، اخه تا کی همین جوری می خوایم بشینیم، اصن شما یه سر برید تو سایت VideoCopilot سرگذشت Andrew Kramer و شرکتش رو بخونید، تو گاراژ خونشون پکیج RiotGear رو ساخت، این قد درآمد داشت همون یه بسته که تونسته به کل دنیا با هزینه ی شخصی صادر کنه، بابا الهام بگیرید یه ذره.دیروز یه مستند دیدم یارو شیشیه کار بود، می گفت اگه ادم کاری رو بلد باشه و بهش علاقه داشته باشه ، از زیر سنگ هم که باشه کارش رو به بقیه صادر میکنه
    الان مگه شرکت صبا کم درامد داره؟ اونم اول از یه جای کوچیک شروع کرد.
    همه ی اینا رو درباره ی هممون گفتم حتی خودم ف چون خودم هم اینجوریم.بببخشید سرتونو درد اوردم.
    ویرایش توسط Silent-Night : 05-17-16 در ساعت 09:34

سلام خدمت دوستان من نظرات اکثر دوستان را خواندم منم حدود 8 سال تو این زمینه فعالم البته در اصفهان و اینم قبول دارم که شاید اتفاق خوب در تهران میافته ولی با دخلت با خرجت نمیخونه ولی به طور کلی نگاه من به این کار از روی علاقه شخصی بوده با اینکه فارغ التحصیل رشته مهندسی هستم ولی به لذت کار بیشتر از درامد فکر میکنم و با نگاه جناب هادی پور موافقم که باید با تلاش خودمون این هنر را جا بندازیم کما اینکه زمانی که من شروع کردم وقتی توی ی فروشگاه محصولات کامپیوتری میرفتی و cd افتر میخواستی اصلا نمیشناختن یا تو آگهی ها دنبال افتر افکت کار نبودن اینه من همیشه معتقدم آدم کاری که دوست داره اگه دنبال کنه به دو دلیل موفق میسه یکی بیش از اندازه توش کار میکنه پس درامد بهتری خواهد داشت و دوم چون از کارش لذت میبره خسته نمیشه ببخشید سرتون درد آوردم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع