برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 4113 , پاسخ ها : 5
موضوع: چگونگی نصب Hollywood FX روی پریمیر cs6

Exclamation چگونگی نصب Hollywood FX روی پریمیر cs6

سلام خدمت اساتید
    من Hollywood FX 4.6 رو از قبل گرفتم و قبلا هم روی پریمیر پرو 1.5 نصب کرده و استفاده کردم.
    الان هرکاری میکنم روی پریمیر cs6 اجر نمیشه
    البته این رو هم بگم چون خیلی وقت پیش باهاش کار کردم یادم رفته شیوه نصبش رو!
    ولی چه در آدرسی جدید چه در پوشه خود پریمیر نصب میکنم داخل پریمیر اثری از افکتهای جدید نیست
    لطفا راهنماییم کنید که چطور میتونم Hollywood FX رو نصب کنم که پرمیر تشخیصش دهد.
    سپاس فراوان

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    سلام دوست عزیز
    اولاً ورژن های بالاتر این پلاگین هست بهتره اونها رو نصب کنید
    من نمیدونم آیا نرم افزار Pinnacle رو سیستم شما نصب هست یا نه و بعدش میشه این پلاگین رو به تنهائی نصب کرد چند سال پیش یادمه ورژنی از این پلاگین ها هم برای پریمیر بود ولی چون من برای استفاده از این پلاگین از Pinnacle اسفاده میکنم رو پریمیر نصب ندارم
    اما بگذریم شما اگه پلاگین به تنهائی روی سیستم نصب شده برید به آدرس نصب پلاگین اون رو
    copy و در این آدرس پلاگین رو past کنید ( C:\Program Files\Adobe\Premiere Pro 1.5\Plug-ins\en_US ) و پسوند فايل را از HfxEdt5.vfx به HfxEdt5.prm تغيير دهيد . روی پریمیر میاد.
    و اگه Pinnacle رو سیستم نصب دارید برید به این آدرس و پلاگین از اینجا copy و در آدرس بالا past کنید ( C:\Program Files\Pinnacle\Hollywood FX 5\Host Plugins\Edition ). و پسوند فایل رو همون طور که گفتم تغییر بدید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط ali fallah : 02-26-16 در ساعت 18:42
    Meraj Mix

نقل قول نوشته اصلی توسط ali fallah نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اولاً ورژن های بالاتر این پلاگین هست بهتره اونها رو نصب کنید
    من نمیدونم آیا نرم افزار Pinnacle رو سیستم شما نصب هست یا نه و بعدش میشه این پلاگین رو به تنهائی نصب کرد چند سال پیش یادمه ورژنی از این پلاگین ها هم برای پریمیر بود ولی چون من برای استفاده از این پلاگین از Pinnacle اسفاده میکنم رو پریمیر نصب ندارم
    اما بگذریم شما اگه پلاگین به تنهائی روی سیستم نصب شده برید به آدرس نصب پلاگین اون رو
    copy و در این آدرس پلاگین رو past کنید ( C:\Program Files\Adobe\Premiere Pro 1.5\Plug-ins\en_US ) و پسوند فايل را از HfxEdt5.vfx به HfxEdt5.prm تغيير دهيد . روی پریمیر میاد.
    و اگه Pinnacle رو سیستم نصب دارید برید به این آدرس و پلاگین از اینجا copy و در آدرس بالا past کنید ( C:\Program Files\Pinnacle\Hollywood FX 5\Host Plugins\Edition ). و پسوند فایل رو همون طور که گفتم تغییر بدید.
    موفق باشید
    راستش ورژن جدیدتر هرچی دنبال گشتم پیدا نکردم!
    پریمیر cs6 رو روی کامپیوتر نصب دارم.
    وقتی هالیود رو نصب میکنم آدرس و پوشه بندیش به این حالت هست: Pinnacle/Hollywood FX 4.6
    الآن پلاگین به تنهایی نصبه یا pannacle ؟

این رو هم بگم که داخل پوشه هالیود دو فایل exe هست که با اجرای یکی از اونها به اسم easy fx همون پنجره تنظیمات کلی (با قبلیت انتخاب نوع افکت سرعت روشنایی و...) هالیورد اف ایکس باز میشه..
    وچند پوشه دیگه مثل images و object و org و plugins و...
    ممنون میشوم راهنماییم کنید. سپاس

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط jpmo02 نمایش پست ها
    وقتی هالیود رو نصب میکنم آدرس و پوشه بندیش به این حالت هست: Pinnacle/Hollywood FX 4.6

این رو هم بگم که داخل پوشه هالیود دو فایل exe هست که با اجرای یکی از اونها به اسم easy fx همون پنجره تنظیمات کلی (با قبلیت انتخاب نوع افکت سرعت روشنایی و...) هالیورد اف ایکس باز میشه..
    اول اینو بگم Hollywood 4.6 خودش به صورت اتوماتیک رو پریمیر نصب میشه
    و از اون ورژن به بعد چون این افکنهای خود شرکت پیناکل برای نرم افزار خودش هست دیگه برای نرم افزارهای دیگه نمیزنه
    اما راه حل ورژن های بالاتر همونه که عرض کردم
    شما اگه سه تا پوشه در محل نصب این پلاگین دارید هر سه پوشه را در آدرسی که برای پریمیر عرض کردم پیست کنید ببینید نتیجه چی میشه
    ببخشید الان منتظرند من برم ولی پیگیر مطلبتون هستم بعد میام خدمتتون شما نتیجه رو اینجا بگذارید
    فعلاً ببخشید
    Meraj Mix

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    سلام
    و دوست عزیز پیناکل خودش نرم افزار جدا و برنامه میکس و مونتاژه اگه شما به ترانزیشن ها خیلی علاقه دارید این نرم افزار رو نصب کنید دیگه اینهمه اذیت هم نمیکشید
    در مورد پریمیر هم میام خدمتتون
    آدرس توضیحات نرم افزار پیناکل
    http://forum.video-effects.ir/thread17669.html
    Meraj Mix

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط jpmo02 نمایش پست ها

سلام دوباره
    دوست عزیز نه با نصب این پلاگین برنامه پیناکل نصب نمیشه این یعنی پلاگین ساخت شرکت پیناکل و در اصل متعلق به اون برنامه است.
    در مورد فایل نصبی easy fx نه اون برای ساخت ترازیشنه که شما میتونین ترانزیشن بسازید و ذخیره کنید و در برنامه پیناکل یا پریمیر استفاده کنید فایل نصبی پلاگین اون یکیه.
    فایل دوم را اجراکنید اگر روی پریمیر اتومات نصب نشد مراحلی که عرض کردم دنبال کنید و سه پوشه در محل نصب پلاگین را به پوشه عرض شده پریمیر کپی کنید و همچنین عوض کردن پسوند فایل اجرائی .
    اگه پسوند فایل رو نمیتونین ببینید مراحل زیر را طی کنید
    از Control Panel برید و Folder Options را باز کنید و از منوی View اگه Hide extensions for known file types تیک خورده تیکشو بردارید و ok کنید کلیه پسوند تمام فایل های داخل کامپیوتر شما نمایش داده میشه.
    بازم در خدمتم شب زنده دار تا صبح بیدار
    Meraj Mix