برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1396 , پاسخ ها : 4
موضوع: دلیل پیشرفت ؟!

Question دلیل پیشرفت ؟!

روز بخیر ویدئو افکتی های عزیز و ساکنان ویدئوافکت
    به نظر شما دلیل پیشرفت جلوه های بصری تو هالیوود چی هستش ؟؟؟
    اوایل هالیوود از ژاپنی ها برای ساخت جلوه های بصری استفاده می کرد (خلق موجودات با خمیر )
    بعد ها با ورود کامپیوتر نرم افزار های ساخته شد در رابطه با جلوه های بصری، که بزرگترین پیشرفت در جلوه های بصری به حساب میاد
    خوب دلیل پیشرفتشون چیه ؟ رقابت + کارگروهی
    کار گروهی
    یادمه از جناب فیروز نادری(مدیرکل اکتشافات منظومه شمسی ناسا ) سوال شد ؟
    آقای نادری میشه یک سازمانی مثل ناسا در ایران ایجاد کرد ؟
    آقای نادری گفتن فکر نمی کنم این کار فعلا شدنی باشه چرا که ما در ناسا ۱۸٬۰۰۰ کارمند داریم که که در کنار هم کار می کنیم و مثل یک خانواده هستیم و کار انفرادی ندارم تمام کار ها گروهی هستش ولی اگر تو ایران 400 نفر کنار هم کار کنن یا زیرآب هم دیگر رو میزنن ، و یا با هم به مشکل برمی خورن
    نام: images.jpg نمایش: 51 اندازه: 5.4 کیلو بایت
    رقابت
    به نظر من دلیل پیشرفت غرب رقابت هست چرا فلان شرکت میاد میگه فلان چیز رو اینجوری ساختیم ؟
    مثلا همین فیلم آواتار Breakdown رو اگه دیده باشید جمیزکامرون همه چی رو توضیح میده ، که یک شرکت فیلم سازی راحت می تونه فیلمی مثل فیلم آواتار بسازه چرا این کار رو می کنن ؟
    رقیب می طلبن ، بعد یک شرکتی پیدا میشه یک فیلم شاخ تر از فیلم آواتار میسازه ، و آقای جیمزکامرون هم شروع به ساخت فیلمی برتر می کنه، داشتم شبکه national geographic رو نگاه می کردم یهو جیمزکامرون امد.
    این شخصیت پروژه پیدا کردن یک کشتی قدیمی رو نظارت می کرد اینم عکسش نگید روغ میگم
    نام: james-cameron-returns-mariana-trench_50423_600x450.jpg نمایش: 25 اندازه: 68.6 کیلو بایت
    نام: deep-sea5_wide-546f187b3a731b5d486b96de614d0f9572adb0e1-s6.jpg نمایش: 25 اندازه: 189.6 کیلو بایت
    این دلیل پیشرفت هالیوود ،
    و دلیل دیگه هم اینه که دانستنی هاشون رو آپدیت می کنن
    اما در ایران برعکسه ، کسی چیزی یاد میگره شروع به کار می کنه دانسته ها شو به کسی نمیگه دانسته هاشو بروز نمیکنه
    البته هستن کسانی که خیلی کمک می کنن یکیشون همین آقای هادی پور ، اما دلیل پسرفت ایران اینه که فعلا نمی تونن کار گروهی انجام بدن
    نظر من اینه دوست دارم نظر شما رو هم بدونم
    ?? ???? ????? ?? ? ????? ?? ?? ??? ???? ????
    ?????

کسی نظری نداره ؟ :d
    ?????

aminbinazir آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    898
    من کاملا موافقم.ولی یک دلیل دیگه هم برای پیشرفت نکردن ما ایرانی ها هست.اون هم هزینه نکردنه.کارگردان میخواد فیلم بسازه با 50 میلیون هزینه بعد میخواد 100 میلیون سود کنه ولی تو آمریکا کارگردان 100 میلیارد هزینه میکنه 5000 میلیارد سود میکنه.

ادریس جان منم با تایپیک شا موافقم مهمترین علت پیشرفت صنعت سینما هالیوود تفکر انحصار طلبی است چرا که شما برای داشتن یک محصول ممتاز وبی نظیر به ایده خاص ، نیروی متخصص و ویزه وحمایتهای مالی و همچنین تلاش بی وقفه نیاز داری
    مثلا" اقای پیمان ابدی(روحش شاد) اونهمه در پروژه های سنگین وپر ازخطر در هشدار برای کبرا 11فعالیت کرد اتفاقی براش نیوفتاد اما به محض اومدن به ایران بر اثر یک اتفاق کاملا" ساده جونش رو از دست داد چرا؟ خودتون مبیتونید حدس بزنید کاملا" مشخصه
    آمریکا چون خودش رو ابرقدرت میدونه پس میتونه بگه من spider man،batman،iron manوغیره وذلک دارم اما ما نمیتونیم چنین تفکری رو پیاده کنیم پس نمیتونیم فیلمهای پرهزینه اونجوری بسازیم چون مورد تمسخر قرار میگیریم
    در بحث فیلم اکشن هم نیروی زبده وکارکرده نداریم بازیگر ای ما با بدنهای نتراشیده و نخراشیده که حتی نحوه گرفتن اسلحه تو دستاشون ضایع است چه جوری میخوان اکشن حادثه ای داشته باشن
    خلاصه هر جور حساب بکنی ما کمبودهای شدید داریم وتا نگاه کارگردانان ونویسندگان ما روی همین مسائل ازدواج وطلاق هست سینمای ایران چیزی جز عشق و عاشقی نیست...

من فکر می کنم کارگردان های ایرانی میترسن فیلمی که جلوه های کامپیوتری داره رو کارگردانی کنن
    ?????

کلمات کلیدی این موضوع