برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 4870 , پاسخ ها : 10
موضوع: تصحیح رنگ فیلم

تصحیح رنگ فیلم

سلام کسی هست تصحیح رنگ فیلم بلد باشه؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    همه بلدن
    شما کارتون رو بگید با مشخصات و شماره تلفن از خودتون که زنگ بزنن
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام من کار با Da Vinci Resolve بلدم. زیاد تصحیح رنگ کردم باهش. اما فعلا پلیتهام رو با NUKE تصحیح رنگ میکنم ولی نیوک برای فیلم مناسب نیست.

اگر سوالی دارید که همینجا بپرسید، وگرنه این آیدی تلگراممه: bidpaafx@

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    همه بلدن
    شما کارتون رو بگید با مشخصات و شماره تلفن از خودتون که زنگ بزنن

نمیشه گفت "همه" نه؟ همه که 10 گیگ LUT ندارن! یا اینکه همه فرق Rec 709 با sRGB رو نمیدونن... درسته بزک کردن فیلم بلدن ولی از لحاظ علمی، نه همه.
    ویرایش توسط Chubak : 12-16-15 در ساعت 12:39

نقل قول نوشته اصلی توسط Chubak نمایش پست ها
    سلام من کار با Da Vinci Resolve بلدم. زیاد تصحیح رنگ کردم باهش. اما فعلا پلیتهام رو با NUKE تصحیح رنگ میکنم ولی نیوک برای فیلم مناسب نیست.

نمیشه گفت "همه" نه؟ همه که 10 گیگ LUT ندارن! یا اینکه همه فرق Rec 709 با sRGB رو نمیدونن... درسته بزک کردن فیلم بلدن ولی از لحاظ علمی، نه همه.
    دوست عزيز شما 10 گيگ lut داريد.بي زحمت يه مقدارشو بذاريد تا همه استفاده كنيم.ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad2013 نمایش پست ها
    دوست عزيز ممنون ولي خيلي كم بود.من lut ميخوام با فرمت e3d , cube و خلاصه فرمتي كه در نرم افزار اسپيد گريد پريمير و افتر وارد بشه.من اصلاح رنگامو با اسپيد گريد انجام ميدم و ازشم راضيم.خانواده ادوبي خانواده دوست داشتني و مطرحي هست و همچنين درباره تفاوت كيفيت در نرم افزارهاي مختلف بايد بگم كه تا اونجايي كه خودم تحقيق كردم تا حدودي حق با شماست ولي اين نرم افزارهايي كه شما ميگيد كيفيتتون رو مياره پايين براي كارهاي تبليغاتي(موشن گرافيك)وجلوه هاي ويژه طرفدارهاي خاص خودشو داره و باهاش كارهاي خيلي قوي زده شده.
    من فقط 3D LUT دارم ببخشید. چون Resolve بهتر باهشون کار میکنه کلا. 1D LUT ها قدیمی شدن.
    حتی NUKE هم با لاتهای CUBE درست کار نمیکنه. میگما اگر میخوای جدی کار کنی به Davinci Resolve مهاجرت کن. SpeedGrade هم خوبه اما Resolve یک چیز دیگست!

اگر قراره انجمن SpeedGrade داشته باشیم (شنیدم آقای هادیپور قراره انجمنش رو برپا کنه؟) انجمن Davinci Resolve هم لازمه.

من فقط 3D LUT دارم ببخشید. چون Resolve بهتر باهشون کار میکنه کلا. 1D LUT ها قدیمی شدن.
    حتی NUKE هم با لاتهای CUBE درست کار نمیکنه. میگما اگر میخوای جدی کار کنی به Davinci Resolve مهاجرت کن. SpeedGrade هم خوبه اما Resolve یک چیز دیگست!

اگر قراره انجمن SpeedGrade داشته باشیم (شنیدم آقای هادیپور قراره انجمنش رو برپا کنه؟) انجمن Davinci Resolve هم لازمه.
    منم 3d lut ميخوام ديگه.ممنون بذار.منتظرم.آره حتما لازمه براي هردوتا انجمن برپا بشه.ممنون از تلاشهاي آقاي هاديپور عزيز و شما دوست عزيز.

بگو چی میخوای؟ لاتهای ما استیل میدن و یوتیلیتی هستن. از لحاظ یوتیلیتی یکیش رو که خودم زیاد استفاده میکنم VFX IO هست. روی Davinci Resolve هست لازم نیست من بزارم. اما لاتهای مصرف دیگم Film Print Emulationـهایی هستن که ازینور و اونور جمع کردم. بغرمایید:

http://speedy.sh/dk9Aw/5-Film-print-emulation.rar

لاتهای VisionColor رو هم دارم همشو، خودم با دوربینم با Canon Video-X ضبط میکنم واسه همین همشون به کار میان.

پ.ن: میدونم خیلی از دوستان سوختن با پستم ولی همینه،
    وقتی عوض Maya از Cinema 4D استفاده میکنید کیفیت کارتون میاد پایین.
    وقتی عوض NUKE از After Effects استفاده میکنید کیفیت کارتون میاد پایین.
    وقتی عوض Davinci Resolve از Colorista استفاده میکنید کیفیت کارتون میاد پایین.

ابزار درست شدن تا صحیح و علمی کار کنن، بعضی از ابزار نه صحیحن نه علمی. مثلا یکی به من بگه چرا Cinema 4D اینقدر بد UV Project میکنه؟ چون ابزار استانداردی نیست. حیف وقتی که روش گذاشتم. یکماهی هست من از این ابزار غیراستاندارد مثل Cinema 4D و After Effects خدافظی کردم. اگر استفاده میکنید به من ربطی نداره. ولی مواظب آینده تون باشید!

فعلا.
    از کی تا حالا افتر و سینما فوردی آماتور شده
    موفق باشید...

بابا جلوه ویژه کار
    بابا سینمایی
    بابا حرفه ای
    --------------
    ابزار قویی لازمه ولی اصل قدرت کاربر و هنر و خلاقیته
    ---------------
    هر نرم افزار زمینه کاری خاص خودشو داره

zabihhosseini آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8401

اگه علمی بلدید بگید ماهم یاد بگیریم.

Mahdi-AE آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    26089
    نقل قول نوشته اصلی توسط haseman نمایش پست ها
    بابا جلوه ویژه کار
    بابا سینمایی
    بابا حرفه ای
    --------------
    ابزار قویی لازمه ولی اصل قدرت کاربر و هنر و خلاقیته
    ---------------
    هر نرم افزار زمینه کاری خاص خودشو داره
    منم باهاتون موافقم
    ????? ?? ??? ??? ?????? ? ?? ?????? ????
    ??? ?????? ???? ????? ?? ????????? ???? ???
    ?? ????? ??? ????? . . .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع