برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

Question سوال درمورد کار با پروژه ی آماده ی افتر افکت (نیاز فوری لطفا)

سلام.من یه پروژه ی اسلاید شوی عکس و فیلم از یک سایتی گرفتم که حداکثر زمان نمایش فیلم تو اون ۱۰s ست میخوام فیلمی بزارم تو فوتیج که ۲۰ تا ۳۰ ثانیه باشه خودم با pre-comp ساختن از comp ها و بعدافزایش زمان از طریق time strech امتحان کردم ولی باز فیلم تو همون 10s کش اومد.
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

MahdiRezvanian آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20884
    سلام عزیز
    -----------
    امکان داره این کار غیر ممکن باشه ولی انجام بدید ضرر نداره
    -----------------------------------------
    از قسمت های اسلاید شو کپی بگیرید بهش بچسبوند
    =================
    نکته:شما در اصل باید با پریمیر این کار های اسلاید شو عکس را انجام بدید .اگه واسه اون پریست بگیرید بهتره و واسه اضافه کردن افکت وارد افتر افکت کنید و بای اندکئودر اکسپورد کنید
    ---------------
    باتشکر

مهدی جون من تاحالا با پریمیر کار نکردم و نمی دونم الان باید چیکارکنم ولی از اینکه بهم جواب دادی ممنونم

راستی مهدی جون منظورت از ((از قسمت های اسلاید شو کپی بگیرید بهش بچسبوند)) چی بود من نفهمیدم

AZERILA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19081
    سلام
    لازمه که یکی یکی وارد کامپ ستینگ ها بشی و زمانشون رو که احتمالا همون 10 ثانیه هستش رو بیشتر کنی به هر مقدار که میخواید در بیارید. بعد لازمه یه سری کارهای دیگه هم ازنجام بدید از جمله کپی کردن بعضی افکت ها و ... که تا 10 ثانیه بیشتر نبوده و .../ کلا دنگ و فنگ نسبتا زیاد داره که همه چی بستگی به پروژه ای که میگید داره. این نکته رو هم بگم که تو افتر افکت شما از یه کامپ که کپی میگیرد باس از تمام اجزائ داخلی اون کامپ هم کپی بگیری وگرنه ممکنه با تغییر کامپ کپی شده، کامپ اصلی هم تغییر کنه.
    ---
    تو آدرس زیر هم استاد عزیز جناب هادی پور یه آموزش آماده کردن واسه کار با پروژه های آماده:
    http://forum.video-effects.ir/thread10408.html
    ویرایش توسط AZERILA : 12-01-15 در ساعت 19:05

نقل قول نوشته اصلی توسط AZERILA نمایش پست ها
    سلام
    لازمه که یکی یکی وارد کامپ ستینگ ها بشی و زمانشون رو که احتمالا همون 10 ثانیه هستش رو بیشتر کنی به هر مقدار که میخواید در بیارید. بعد لازمه یه سری کارهای دیگه هم ازنجام بدید از جمله کپی کردن بعضی افکت ها و ... که تا 10 ثانیه بیشتر نبوده و .../ کلا دنگ و فنگ نسبتا زیاد داره که همه چی بستگی به پروژه ای که میگید داره. این نکته رو هم بگم که تو افتر افکت شما از یه کامپ که کپی میگیرد باس از تمام اجزائ داخلی اون کامپ هم کپی بگیری وگرنه ممکنه با تغییر کامپ کپی شده، کامپ اصلی هم تغییر کنه.
    ---
    تو آدرس زیر هم استاد عزیز جناب هادی پور یه آموزش آماده کردن واسه کار با پروژه های آماده:
    http://forum.video-effects.ir/thread10408.html
    سلام .
    ممنون علیرضای عزیزاین کلیپ رو دیدم ولی مشکلم رو حل نکرد.همون طور که گفته بودی قبلن انجام داده م ولی نمیدونم مشکل از کجاست که دقیقن سر 10s اسلاید عوض میشه هرچی کی فریم هارو جابجا میکنم نمیشه.
    می خواستم ببینم شما تا حالا به یه همچین پروژه ای برخورد کردین (یعنی با فیلم اسلاید شو نه عکس)چیکار کردین. لازم نیست یه پروژه خاص باشه اگه پروژه ی خوبی سراغ دارین لطفن بهم معرفی کنین.
    بازم بی نهایت تشکر

AZERILA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19081
    نقل قول نوشته اصلی توسط seaandsky93 نمایش پست ها
    سلام .
    ممنون علیرضای عزیزاین کلیپ رو دیدم ولی مشکلم رو حل نکرد.همون طور که گفته بودی قبلن انجام داده م ولی نمیدونم مشکل از کجاست که دقیقن سر 10s اسلاید عوض میشه هرچی کی فریم هارو جابجا میکنم نمیشه.
    می خواستم ببینم شما تا حالا به یه همچین پروژه ای برخورد کردین (یعنی با فیلم اسلاید شو نه عکس)چیکار کردین. لازم نیست یه پروژه خاص باشه اگه پروژه ی خوبی سراغ دارین لطفن بهم معرفی کنین.
    بازم بی نهایت تشکر
    تنظیمات کامپ رو زیاد کردید؟ اگر میتونی یه شات از کامپ و آبجکت هایی که داخلش همست بذارید به همراه توضیح هش ببنم دقیقا چیه منظورتون

MahdiRezvanian آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20884
    نقل قول نوشته اصلی توسط seaandsky93 نمایش پست ها
    راستی مهدی جون منظورت از ((از قسمت های اسلاید شو کپی بگیرید بهش بچسبوند)) چی بود من نفهمیدم
    منظورم عزز اینه از اون افکت یکی دیگه میسازی و میاریی جلوش و فقط عکس رو عوض میکنی گرفتی

نقل قول نوشته اصلی توسط AZERILA نمایش پست ها
    تنظیمات کامپ رو زیاد کردید؟ اگر میتونی یه شات از کامپ و آبجکت هایی که داخلش همست بذارید به همراه توضیح هش ببنم دقیقا چیه منظورتون
    http://uplod.ir/1ypys9mi0d8v/comp.zip.htm

نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiRezvanian نمایش پست ها
    منظورم عزز اینه از اون افکت یکی دیگه میسازی و میاریی جلوش و فقط عکس رو عوض میکنی گرفتی
    من با عکس مشکلی ندارم ولی این فیلم یکم واسم مشکل درست کرده .وقتی time strech میزنم فیلم هم کش میاد و آهسته میشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع