برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

مشاهده : 4825 , پاسخ ها : 15
موضوع: پروژه ساخت انیمیشن هیچکس (سروش لشگری)

ALI DIBA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    268

Exclamation پروژه ساخت انیمیشن هیچکس (سروش لشگری)

با سلام خدمته دوستانه گله ویدئو افکت که بی کلک و منت تجربیاتشون رو در اختیار دیگران میگذارن.
    با اجازه ی آقای هادی پور..
    بنده در آذر ماه سال قبل تصمیم به ساخت انیمیشنی گرفتم که زیاد روش کار نکردم و حتی خیلی کوتاه بود زمانش، رو گذاشتم روی فروم ها و فیس بوک برای اینکه ببینم واکنش های دوست دارانه رپ فارسی و انیمیشن چی هست.. که خوشبختانه با استقبال گرمی روبرو شد و الان توی گوگل هم بنویسید انیمیشن هیچکس خیلی از سایتها اونو برای دانلود قرار دادن، این مقده رو گفتم نه اینکه از خود تعریف کرده باشم بلکه توضیحی باشه برای ارزشه کاری که میخواییم انجام بدیم..
    من بعد از اون همه پیام هایی که از این و اون و مدیرانه پیج های فیس بوک به من میرسید ارزشه کاره خودمو دونستم و تصمیم به حرفه ای کردنه اون کردم، از اون موقع تا الان تقریباً 6 ماه میشه که من مدام صبح تا شب مدل سازی با مَکس رو کار کردم تا نتیجه ی کارم چیزایی مثل اینایی بشه که توی وبلاگم هست،! البته من مدل ساز حرفه ای نیستم، ولی کارم خوبه، و تمامه مدل های توی وبلاگم رو هم خودم نساختم بلکه دوستانی هم دارم توی شهرمون که کمک میدن مثل این 206

خلاصه سرتون رو درد نیارم.. من دارم ماشین های مورد نیازه این انیمیشن رو تبدیل میکنم برای کارمون، و الان نیاز به یک مدل ساز ساختمان های ایرانی داریم و مهمتر از همه کسی که بتونه چند شخصیت(کاراکتر) رو برای ما بسازه، و هرکسی که توی این پروژه به ما کمک کنه حتماً اسمش توی فیلم درج میشه و مطمئناً تبلیغه خوبی هم برای خودش خواهد بود، این هم انیمیشن هیچکس که 6ماه پیش ساختم(حجم 22مگ)
    http://s2.picofile.com/file/76035660...DIBA_.rar.html

و این هم انیمیشنی که نهایته هنرم رو به کار گرفتم تا با افکت ها و چیزایی که از این سایت یاد گرفتم این فیلم رو ساختم (حجم 40مگ)
    http://uploadboy.com/sec6eu5vtxox.html

در صورتی که افتخاره همکاری با ما رو میدید در هرجا که صلاح دیدید، اینجا، یاهو ، و ... به بنده اطلاع بدید ali.diba1371@yahoo.com
    ویرایش توسط ALI DIBA : 07-15-13 در ساعت 12:00

سلام دادا خیلی حال کردم مرررررررررسی.

عالي بود علي جون .

سلام ، من نرم افزار تری دی بلد نیستم ولی ایده یا فیلم نامه بخوای هستم امیدوارم دوستان کمکت کنن و موفق باشی

اینجا ویدئو افکت-ـه یعنی جایی که......
    ?? ???? ????? ?? ? ????? ?? ?? ??? ???? ????
    ?????

ALI DIBA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    268
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahkar studio نمایش پست ها
    سلام دادا خیلی حال کردم مرررررررررسی.
    مرسی ، اگر کسی رو که مدل های ساختمان ایرانی داشت بهش لطفاً خبر بدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr.fazel54 نمایش پست ها
    عالي بود علي جون .
    مرسی ، اگر کسی رو که مدل های ساختمان ایرانی داشت بهش لطفاً خبر بدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط CG.Edriss نمایش پست ها
    سلام ، من نرم افزار تری دی بلد نیستم ولی ایده یا فیلم نامه بخوای هستم امیدوارم دوستان کمکت کنن و موفق باشی

اینجا ویدئو افکت-ـه یعنی جایی که......
    شما لطف داری، حالا ما داستانمون اینطوریه که قراره سروش لشگری بیاد فرودگاه و من و چند نفر دیگه میشیم بادیگارد، (مدل های خودمون رو هم ساختیم، منتها مثل زدبراش خیلی دقیق نیستند)، بعد هیچی دیگه توی راه همه نگاهش میکنند و وقتی برسیم به کنسرت دیگه موزیک ویدئو شروع میشه، محله های ایرانی .. ماشین های ایرانی... آدم های ایرانی که جالب ترین قسمتش کارکتر های با چادرش هستند و مانتو! که قراره واسه این انیمیشن استفاده کنیم.. ماشینا همشون پای من هستند ویرایش و تبدیلشون، ساختمون ها رو یه بنده خدایی گفت میزنم، دهن سرویس خوردیم به ماه رمضون گفت نه خسته میشم :| ... کارکتر هم کسی بسازه من بلدم بزارمش توی انیمیشن و گیم، یعنی الان فقط یه ساختمون ساز یا یه کسی که بتونه ساختمونای ایرانی جور کنه نیاز داریم، یا شما هم بتونی یه داستان خوب بگی و به کار بخوره چرا که نه خوشحال هم میشیم، اسمتون هم درج میشه با سایت و هر مشخصاتی که خودتون بگید

rahimollah آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    69
    داداش این مدلهای ماشیناتو که ساختی چطوری میشه از فرمتی که برای بازیه تغییر داد و به فرمت .obj یا c4d تبدیل کرد

ALI DIBA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    268
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahimollah نمایش پست ها
    داداش این مدلهای ماشیناتو که ساختی چطوری میشه از فرمتی که برای بازیه تغییر داد و به فرمت .obj یا c4d تبدیل کرد
    راستش به این کار میگن unpack که برنامه نویس ها بازی رو هک میکنند و مدل ها رو استخراج میکنند، به زودی خودم یه تعدادی از این مدل ها رو برای آپلود قرار میدم واستون، ماشین چی میخوایید؟
    ormazd.rozblog.com

ali.diba1371@yahoo.com

sondos آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    1715
    سلام عزیز

میشه روش آنپک کردنو آموزش بدید؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی ممنون میشم.
    To Day I Have More Questions Than Answers

Assassin'S Creed Persian Official website|???? ???? ?????? ????

?? ?? ?? ????? ? ?? ?? ?????? ????.

علي جون من سه بعدي كار نمي كنم ولي افتر هرچي خواستي اگه از دستم بر بياد در خدمتيم .

اينم بگم فك نكنم كسي رايگان واست مدلينگ رو انجام بده .
    ویرایش توسط dr.fazel54 : 07-17-13 در ساعت 14:29

ALI DIBA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    268
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr.fazel54 نمایش پست ها
    علي جون من سه بعدي كار نمي كنم ولي افتر هرچي خواستي اگه از دستم بر بياد در خدمتيم .

اينم بگم فك نكنم كسي رايگان واست مدلينگ رو انجام بده .
    شما لطف داری عزیز، ولی همونطور که آدرس دادم واسه پیگیریه انیمیشنه قبلی، باید بگم من وقتی آدرسه اون سایت رو گذاشتم توی ویدئوم بازدیدش از روزی 6000 تا طیه یک ماه شد 13000 تا... این یعنی اینکه هرکسی که بیاد توی این انیمیشن یعنی خودشو تبلیغ کرده

نقل قول نوشته اصلی توسط sondos نمایش پست ها
    سلام عزیز

میشه روش آنپک کردنو آموزش بدید؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی ممنون میشم.
    آنپک کردن رو منم والا بلد نیستم ولی یه سری مدل ها هستند که توی سایت های خارجی خودشون برای دانلود آزاد قرار میدن، عمدتاً سایت های روسی و چینی هستند که اگر بخوای بگردی خیلی سخت میشه کارت! ما خودمون ماشینایی که دیگران از قبل ساختن برای gta san با یه برنامه به اسم زدمدلر به gta iv تبدیل میکنیم که چونکه برنامه ی دست سازی هست مغزت سوت میکشه اینقد باگ داره، توی یوتوب پیگیری کنی آموزشاشون هست، بهترین منبع یادگیری یوتوب هستش چونکه برنامه نویسی های لازم رو بهت میگه
    ormazd.rozblog.com

ali.diba1371@yahoo.com

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع