برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 1504 , پاسخ ها : 7
موضوع: راهنمایی و کمک

راهنمایی و کمک

دوستان سلام
    میخواستم ببینم میشه با گوشی هایی که 4k فیلمبرداری میکنن و با اندازه دقت موثر حسگر با 16 مگا پیکسل،به علاوه سایر تجهیزات،فیلمبرداری واسه ساخت موزیک ویدئو کرد
    ؟
    piction

سوال خوبی بود نظر من اینه که اگه همچین کاری میشد انجام داد قبل از ما ایرانیا ، خارجیا اینکارو میکردن توو کلیپاشون ..درسته کیفیت 4k عالی هستش برای موبایل اما همه چیز نیست ...ب نظرم چون موبایل قابلیت نصب لنز رو نداره برای همین نمیشه استفاده کرد ...اما شما مثلا یه دوربین 3-4 تومنی داشته باشی و یک لنز خیلی خوب بندازی روش میتونی یه موزیک ویدیو با کیفیت استاندارد بسازی.

ممنون از راهنمایی شما
    ویرایش توسط ehsannnkohannn : 09-06-15 در ساعت 00:10 دلیل: تایپ اشتباه
    piction

اگر می شد شرکت رد در کارخونه ش رو تخته می کرد و دیگه بادی های 450میلیون تومنی 4k نمی ساخت. که البته لنزهایی رو هم که باید روش استفاده کنی قیمتشون تو همین مایه های 450 میلیون تومنه.
    می بست در کارخونه رو و میزد تو کار گوشی.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

من در مورد کیفیت 4k داخل دوربین های موبایل سوال کردم نه قیمت و نوع دوربین.مشخصه رد یا هر دوربین دیگه ای بهتره از موبایل.اصلا انگار سوال من رو متوجه نشدی...
    piction

4kفقط رزلوشن رو بیان میکنه.اونایی که 4kمیگیرن هم بین 15 تا 30 فریم میگیرن.اما در کل بله چند نفر رو میشناسم که گاهی واسه یه تصویر خاص از موبایل هم استفاده میکنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsannnkohannn نمایش پست ها
    من در مورد کیفیت 4k داخل دوربین های موبایل سوال کردم نه قیمت و نوع دوربین.مشخصه رد یا هر دوربین دیگه ای بهتره از موبایل.اصلا انگار سوال من رو متوجه نشدی...
    چرا متوجه شدم دوست خوبم.
    ببین خیلی چیزها جنبه ی تجاری داره. مثل همین کیفیت 4k تو گوشی ها. مردم عادی نمی دونن مشخصات یه تصویر جوب چیه و هنوز هم از هم سوال می کنن گوشیت دوربینش چند مگاپیکسله. گرچه تعداد رزولیشن در رده ی آخر مهمه.
    الان ماجرای 2k و 4k و صد در صد در آینده 6k هم همینه.
    خب من و شما می دونیم که یک تصویر برای پخش باید مشخصاتی رو داشته باشه. بیت ریت بالا یکی از اون مشخصات هستش. که صد در صد دروربینهای روی گوشی بیت ریت بالایی ندارن. شاید در آینده به این درجه از تکنولوژی برسن. ولی در حال حاضر که ندارن.
    باید بشه روی دوربین لنز بست. ما تو کارهامون معمولاً از چند لنز فیکس استفاده می کنیم و نوع لنز هم برامون خیلی مهمه. معملاً از cp2 استفاده می کنیم که لنزهای خوبی هستند. ولی نمی شه روی دوربین گوشی لنز بست مگر لنزهای افزایش و یا کاهش فاصله ی کانونی که میزان انکسار نور رو شدیداً بالا می بره.
    و چنیدن مورد که دیگه وارد بحثشون نمی شم.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

از شما کمال تشکر و سپاس رو دارم.ممنون از لطفتون
    piction