برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 1819 , پاسخ ها : 6
موضوع: نیازمند به چند انیماتور و یک طراح فلت

Sayrex آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20308

نیازمند به چند انیماتور و یک طراح فلت

بسم الله الرحمن الرحیم
    -=-=-=-=-(لطفا پست را تا انتها مطالعه فرمایید) -=-=-=-=-
    باسلام و خسته نباشید به دوستان عزیز

لیست صحبت هام (طولانی شده،اما حتما همش رو بخونید)
    1.وضعیت مای انیمیشن ایران
    2.وضعیت کلی انیمیشن ایران و ژانر پروژه
    3.داستان انیمیشن
    4.تحلیل داستانی که اینجا نوشته شد (نیاز به اصلاح و کامل شدن دارد)
    5.روش کار با ما
    6.درخواست کمک (نکات)
    7.خجالت بنده
    8.حرف دل من
    -=-=-=-=-((لطفا پست را تا انتها مطالعه فرمایید) -=-=-=-=-
    1.همه ی ما میدونیم صنعت انیمیشن ایران خیلی عمومی نشده و پیشرفتی نداشته،دلیلش اینه که ایرانیا ها بهترین کالاهارو با ارزان ترین قیمت در اختیار داشتند و همین انتظار رو از تولید ملی هم دارند،برای مثال یک بازی 200 یا 300 هزارتومانی رو فقط با قیمت 5 تومان خریداری میکنند و فیلم و انیمیشن هم همین طور،در واقع نبود قانون کپی رایت ضرر وحشتناکی به صنعت های چون انیمیشن وبازی سازی ایران زده،اما برخی از جوانان ایرانی به تنهایی کارای خیلی جالبی کردند نمونش رو هم دیدید که به تنهایی دنیارو به تعجب و داشتند.
    2.در حال حاضر یک سری تیم انیمیشن ساز دولتی هستند که تمام انیمیشن ایران رو کنترل میکنند و فعالیت بقیه ی دوستان همگی غیر رسمی هستش،خب از این ها بگذریم بنده قصد دارم یک انیمیشن رو به صورت زیاد از حد low poly یعنی به صورت Bloc Block بسازم درحالی که نیاز به مدل سازی چندان حرفه ای نباشه که وقت و خرج داشته باشه،در رابطه با داستان هم یک سری توضیح میدم.
    بنده ژانر ماجراجویی رو انتخاب کردم چون هم خودم دوست دارم هم مشتاقان زیادی رو دیدم.

3.داستان از وقتی شروع میشه که صلح و آرامشی که قهرمانان پیشین برای دنیا ایجاد کرده اند از بین میره و دنیا دچار تهدید های جدی میشه که روزانه وضعیت خطرناک تر میشه،اما در میان افراد جدید و خانواده های جدید یک دختر از کوه های شمالی طی ماجرایی که تعیین شده با یک پسر فقیری آشنا میشه و اتفاقاتی میفته که با هم همراه سفری میشند و طی این سفر به صورت تصادفی با یک سری توانایی های خودشون آشنا میشند،در واقع نمونه این super power هارو شاید در انیمیشن آواتار اخرین باد افزار دیده باشید.
    خب بعد از اشنایی با راحبی در راه سفرشون هست یک عقیده هایی براشون ایجاد میشه که تصمیم به نجات دنیا میگیرند و در آخر هم موفق میشند،اما شخصیت دختر میمیره.
    شخصیت پسر از علاقه ای که پیدا کرده بعد از مرگ دختر خیلی شدید خشمگین میشه و از کنترل خارج میشه و به دشمنی با جهان میاد،از این رو خدای انیمیشن شخصا وارد داستان میشه ولی در آخر شکست میخوره،اما با معادله که انجام میدند و اون خدای انیمیشن دختر رو زنده میکنه و در آخر هم یک فرزند که توانایی های هم پدر هم مادر رو داره بهشون میده.

4.البته قبول دارم یکم جالب نیست اینطوری،چون سریع نوشتم خیلی خلاصه بود،اتفاقات میانی نبود،در مورد اژدها و ... هم صحبتی نکردم و کلا ساده و روان گفتم.

5.جدا از ماجرا؛بنده تمامی بودجه ی مالی ام رو صرف سیستم کردم، 15 میلیون خرج کردم که زیاد برای رندر اذیت نشیم،یا جاهای حجیم مشکلی نباشه،بنده خواستم از استیدو سیمرغ هم برای عملیات رندر کمک بگیرم اما خب مجوز میخواستند،ساماندهی دولتی میخواستند و این جور حرفا.
    در مورد صداگذاری هم فکر کردم وا پک های صدا مناسب پیدا کردم،فقط صرف وقت میخواد که مشکلی نیست.
    صداهای شخصیت ها هم اگر اشکالی نداشته باشه میخوام انگلیسی باشه که یه Donate از یوتویوبرها داشته باشیم. (صداگذار انگلیسی باخودم میدونم چیکار کنم)
    درضمن انیمیشن سریالی هست و فصل به فصل منتشر میشه.

6.حالا نیاز به کمک دارم،
    دو تا نکته هم هست:
    - متاسفانه بنده هیچ مبلغی رو نمیتونم به عنوان حقوق خدمت دوستان تقبل کنم چرا که ندارم.بعد از انتشار انیمیشن هرچی بود تقسیم به نسبت کار میشه
    - مدل ها، ریگ ها،محیط انیمیشن و .... همگی آماده هستند،یک سری مدل جزئی هستند که اونا هم با خودم.
    - تیزر فلتی که میخواستم فقط نیاز به چند تا آیکون داره که اگه یک گرافیست طراح ایکون فلت باشه ماجرا حل میشه،بنده یکم پول جمع کنم یه موس نوری خوب میگیرم خودم کار طراحی فلت رو انجام میدم،روی کاغذ میکشم اما خب موسلیزری ندارم که میگیرم انشاالله.

7.یه نکته دیگه،من واقعا خجالت کشیدم که هیچ مبلغی رو نمیدونم بدم و درخواست کمک کردم،واقعا ببخشید دوستان،وضعیت مالی کشور خوب نیست،اینکه مردم همه ساکت هستند به احترام شهداس به خدا. (حرف سیاسی هم زدیم خخخخ)

8.در ضمن دوست دارم محیط شاد باشه،اخلاقتونم یکم در نظر بگیرد (جدی ولی شاد)
    ویرایش توسط Sayrex : 08-13-15 در ساعت 00:28

Sayrex آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20308
    Up

به نظرم مشکل از مردم نیست مشکل از جای دیگه هست
    موفق باشید

سلام دوست من
    ببینید صرف نظر از مسائل کیفی داستان، اجرا نیاز به یک گروه حرفه ای زیر نظر کرگردانان فنی و هنری داره .... و متاسفانه حرفه ای راضی نمیشه رایگان کار کنه
    شما دارید راجب انیمیشن هایی صحبت میکنید که بسیار هزینه بر هستند
    یه کتابی هست نوشته "دان هان" که فرایند ساخت انیمیشن در عصر امروز رو توضیح میده اگر مطالعه بفرمایید متوجه میشید زیر پوست انیمیشن چه خبره و کار های موفق چطور موفق میشوند
    بیشتر منظور من مسائل مالی و عوامل هست برای یه کاره استاندارد ...
    البته نیت پاک شما بسیار ارزشمند هست ولی بهتره کمی واقع گرا باشید
    موفق باشید

Sayrex آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20308
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    سلام دوست من
    ببینید صرف نظر از مسائل کیفی داستان، اجرا نیاز به یک گروه حرفه ای زیر نظر کرگردانان فنی و هنری داره .... و متاسفانه حرفه ای راضی نمیشه رایگان کار کنه
    شما دارید راجب انیمیشن هایی صحبت میکنید که بسیار هزینه بر هستند
    یه کتابی هست نوشته "دان هان" که فرایند ساخت انیمیشن در عصر امروز رو توضیح میده اگر مطالعه بفرمایید متوجه میشید زیر پوست انیمیشن چه خبره و کار های موفق چطور موفق میشوند
    بیشتر منظور من مسائل مالی و عوامل هست برای یه کاره استاندارد ...
    البته نیت پاک شما بسیار ارزشمند هست ولی بهتره کمی واقع گرا باشید
    موفق باشید
    درمورد این مسائل به اندازی کافی مطالعه کردم و میدونم دقیقا منظورتون چیه.
    اما بنده نسخه ی آلفای دستان رو بهتون گفتم در ضمن بعد از کامل شدن داستان تصحیح مکالمه ها انیمیشن دو بعدی توسط خودم به طور ساده ساخته میشه،دوستان فقط از روی اون انیمیشن دو بعدی باید در ساخت سه بعدیش (Cinema 4D) یه کمکی باید کنند.
    بنده تمامی کار ها رو انجام میدم فقط چهار نفر معمولی برا ست کی فریم و انیمیت کردن باید بیاند کمک
    ویرایش توسط Sayrex : 08-13-15 در ساعت 00:23

نقل قول نوشته اصلی توسط Sayrex نمایش پست ها
    درمورد این مسائل به اندازی کافی مطالعه کردم و میدونم دقیقا منظورتون چیه.
    اما بنده نسخه ی آلفای دستان رو بهتون گفتم در ضمن بعد از کامل شدن داستان تصحیح مکالمه ها انیمیشن دو بعدی توسط خودم به طور ساده ساخته میشه،دوستان فقط از روی اون انیمیشن دو بعدی باید در ساخت سه بعدیش (Cinema 4D) یه کمکی باید کنند.
    بنده تمامی کار ها رو انجام میدم فقط چهار نفر معمولی برا ست کی فریم و انیمیت کردن باید بیاند کمک
    امیدوارم که موفق باشید

سلام
    خسته نباشید
    نوشته هاتون با اینکه زیاد بود اما خب بود و کامل و اذیت نشدم
    اگ ایمیلم پیام بدین ی صحبتی داشته باشیم (البته فک نکنم من بدرد همکاری بخورم)
    مث اینکه افراد توی این سایت بیشتر در زمینه افترافکت و ادیت و .. تخصص دارن
    mehdihich18@gmail.com

کلمات کلیدی این موضوع