برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1972 , پاسخ ها : 4
موضوع: راهنمایی در مورد طبیعی ساختم اشیاع

mohammadreza118 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17691

راهنمایی در مورد طبیعی ساختن اشیاع در c4d

با سلام و درود خدمت تمامی دوستای خوب عزیزم در انجمن بزرگ ویدیو افکت
    دوستان سوالی داشتم اگه لطف کنین کسایی که کارای realدرست میکنن منو راهنمایی کنند ممنون میشم
    من این مدلو متریال سازی کردم و خفن ترین و با کیفیت ترین تکتچر ها برای چرم اون گذاشتم ولی طبیعی نمیشهههههههههههه
    هر تنطیمی بگید برای متریال های اون انجام دادم درصد bump و همچی یعنی همچیی هااا ولی خوب به نتیجه دلخواه نمیرسم
    ممنون میشم دوستان اگه راهنمایی کنن ک چیی جوریی کارهاشونو طبیعی میکنن کارای زیادی هم دیدم مثل کمد ک واقعا زیبا بود و خییلییی ازکارای دوستای عزیزم
    مرسی از همه موفق باشین در ضمن یادم رفت بگم نظر فراموش نشه
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ویرایش توسط mohammadreza118 : 08-04-15 در ساعت 17:13

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    دوست گرامی برای طبیعی تر شدن کار تکسچری که استفاده می کنید نقش زیادی داره باید تکسچر مناسب رو پیدا کنید بعد در فتوشاپ تنظیمش کنید
    رندر و نورپردازی هم خیلی مهمه
    تمرین باید زیاد انجام بدین

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

Member Website

شماره کاربری
    17691
    نقل قول نوشته اصلی توسط neda * نمایش پست ها
    دوست گرامی برای طبیعی تر شدن کار تکسچری که استفاده می کنید نقش زیادی داره باید تکسچر مناسب رو پیدا کنید بعد در فتوشاپ تنظیمش کنید
    رندر و نورپردازی هم خیلی مهمه
    تمرین باید زیاد انجام بدین
    مرسی از راهنمایی خوبتون ندا خانم

چندتا چیز رعایت نکردید
    نورپردازی خوب نیست.شما یه عکس تبلیغی از ساعت تو گوگل پیدا کنید.بعد نگاه کنید ببینید نورپردازیش چطوریه.مثلا چندتا نور استفاده شده و از چه زاویه هایی.بعد حتما نور hdri میخواد.نمیدونم به کار دادید یا نه ولی بدون hdri امکان نداره کار طبیعی بشه.حالا میشه از عکسی استفاده کنید که مثلا استدیو عکاسی باشه یا هر محیط دیگه.چون تو واقعیت بازتابی که روی اشیا هست که فقط نور نیست.مثلا شیشه ساعت یا استیل دورش.
    تو متریال هم یه سری ایراد داریدومثلا uv کار دست نیست.اون تکسچر چرم که استفاده کردید بعضی جا ها کشیده شده بعضی جاها جمع شده.به نظر من حالت متریال رو بذار رو cubic بعد دیگه هر اندازه دیدی مناسبه بهش سایز بده
    دومین چیز که من حداقل اینجا به خوبی نمیبینم bump ئ برامدگی های رو اشیا هست که هر قطعه bump منحصر به فرد خودش داره.در کل یه ساعت بگیر جلوی چشمت از نزدیک خوب نگاه کن.تو نور بچرخون ببین چه نوع برآمدگی داره.
    رو ساعت نمیدونم مدلش بی شیشه هست یا اینکه شیشه گذاشتی؟اگه شیشه داره که اصلا معلوم نیست که دلیلش هم hdri هست هم اینکه میزان refraction رو همون 1 گذاشتی.یکم بیشترش کن
    ولی مدل ساعت خیلی خوب شده

Member Website

شماره کاربری
    17691
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidbarca نمایش پست ها
    چندتا چیز رعایت نکردید
    نورپردازی خوب نیست.شما یه عکس تبلیغی از ساعت تو گوگل پیدا کنید.بعد نگاه کنید ببینید نورپردازیش چطوریه.مثلا چندتا نور استفاده شده و از چه زاویه هایی.بعد حتما نور hdri میخواد.نمیدونم به کار دادید یا نه ولی بدون hdri امکان نداره کار طبیعی بشه.حالا میشه از عکسی استفاده کنید که مثلا استدیو عکاسی باشه یا هر محیط دیگه.چون تو واقعیت بازتابی که روی اشیا هست که فقط نور نیست.مثلا شیشه ساعت یا استیل دورش.
    تو متریال هم یه سری ایراد داریدومثلا uv کار دست نیست.اون تکسچر چرم که استفاده کردید بعضی جا ها کشیده شده بعضی جاها جمع شده.به نظر من حالت متریال رو بذار رو cubic بعد دیگه هر اندازه دیدی مناسبه بهش سایز بده
    دومین چیز که من حداقل اینجا به خوبی نمیبینم bump ئ برامدگی های رو اشیا هست که هر قطعه bump منحصر به فرد خودش داره.در کل یه ساعت بگیر جلوی چشمت از نزدیک خوب نگاه کن.تو نور بچرخون ببین چه نوع برآمدگی داره.
    رو ساعت نمیدونم مدلش بی شیشه هست یا اینکه شیشه گذاشتی؟اگه شیشه داره که اصلا معلوم نیست که دلیلش هم hdri هست هم اینکه میزان refraction رو همون 1 گذاشتی.یکم بیشترش کن
    ولی مدل ساعت خیلی خوب شده
    ممنونم به خاطر نظر خوبتون و همچنین راهنمایی عالیی ک واقعا نیاز داشتم راست میگین ممکنه نورپردازیش خوب نباشه یعنی ممکن ک نه حتما بده چون با دانش فنی خودم بوده راست میگین باید حتمانگاه کنم به تبلیغات اصلا از نور hdr استفاده نکردم حاالاا نمیدونم منظورتون همونه ک تو پکیج گلوریا هست یا نه و منظورتونو از uv کار دست نیست متوجه نشدم متریال uv دیگه و مورد بعد درسته اومدم رو cubicگذاشتم وکوچیکش کنم ولی کوچیکترین دستی ک میزدم همچیی بهم میریخت و حالت بدی میگیرفت و اما بامپ ک چرا دادم خییلی هم قشنگ و همینطور scaleاونو زیاد کردم ک قشنگ تو ذوق بزنه ولی بازم همینه ک میبینین
    نههههه شیشه داره شما اینجوری فرض کنین فقط یخورده تمیزه درسته باید رفلکشنش بیشتر باشه و مشکل همون hdr
    و دراخر ممنونم به خاطر نظر خوبتون و همچنین راهنمایی ارزشمندتون حتما در کارای دیگم بهتر میشم ممنونم