برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

مشاهده : 2897 , پاسخ ها : 11
موضوع: درخواست آموزش اضطراری

درخواست آموزش اضطراری

سلام به همه بچهای ودیو افکت یه کاره فوری پیش آمده لطفا اگه کسی میتواند کمک کنه دریق نکنید ممنون
    یه فیلم عروسی که میخوام تو افتر افکت و ادیو میکس کنم اگه کسی آموزش میکس در افترا افکت داره بزاره ممنون میشم
    و سوال دوم میخوام تو ادیوس یه فیلمو رندر بگیرم لطفا یه آموزش رندر مناسب اگه کسی داره بزاره ممنون میشم میخوام تو تلوزیون و دستگاه های خانگی پخشش کنم
    ممنون لطفا کمکم کنید تا عید باید تحویل بدم

داداش من آخه وقتی آشناییت زیادی با ان نرم افزارا نداری و حتی چیزای ابتداییشم نمیدونی مگه مجبوری همچین کاری رو قبول کنی ؟
    تدوین فیلم رو با ادیوس یا پریمیر انجام میدن ...افتر افکت برای جلوه های ویژه استفاده میشه که برای یاد گیری همشون باید
    کل آموزشای سایت رو ببینی .
    پیشنهاد من برای اینکه به سریعترین شکل ممکن یه میکس خوب توو افتر تحویل بدی اینه که از این پروژه های آماده استفاده کنی ...
    ویرایش توسط hoseinsh94 : 07-12-15 در ساعت 00:37 دلیل: همینطوری

ادیوس و افتر که کلاً با هم سازگاری ندارن. با هم کار کنیشون کارت سنکوب می کنه.
    پریمیر و افتر بهتره.
    دوست خوبمون هم پاسخ خوبی دادن. ببینید برای اینپورت کردن و اکسپورت کردن باید بدونید یه ویدئو چه ویژه گی هایی داره.
    برای ادیت این تصاویر هم شرایطی هست. نمی خوام کار رو سخت کنم برات. ولی حداقل این بود که یک ماه وقت می گرفتی. بعد هر کجا که به مشکل بر می خوردی سوال می کردی و دوستان صد در صد جواب می دادن.
    این مثل این می مونه که بیایم از آغاز تا انتهای یه نرم افزار رو توی یک روز تدریس کنیم. خب نمی شه.
    برای افتر هم دوستمون گفتن. از پروژه های آماده استفاده کن. برای عکسشون. برای تبلیغ و اینجور چیزا. کلاً فکر این رو از سرت بیرون کن که بخوای تو افتر افکتز ادیت و کامپوژ کنی. افتر نرم افزار ادیت نیست. سنگینه و سخت کار می کنه. برای پروژه های کوتاهه.

خب حالا بگید مشخصات سیستمتون چیه تا ببینیم اصلاً می تونید این کار رو به سرانجام برسونید یا نه.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

کلا این جور کمک خواستن واقعا عجیب هست کللا یاد گیری ادیوس یک طرف میکس کردن برای عروسی هم یک طرف واقعا کاره راحتی نیست که یک شبه بشه یاد گرفت من خودم پنج ساله دارم عروسی کار می کنم اما با این وجود هر مجلس جدیدی که گیرم می آد یه چالش جدید برام هست چون باید بدونی چه آهنگ هایی و چه افکت هایی برای این فیلم بهتر هست و عروس داماد آهنگ ایرانی میخوان خارجی می خوان ریتم فیلم تند باشه کند باشه رنگ بندی فیلم و کلیپ های افتری که باید بسازی و همچنین نوع کلیپ عکس که میشه هزار جور کار کرد کلا دوست عزیز بهتر هست اول یک کار رو از پایه شروع کرد و کم کم با یادگیری و تمرین به هدفتون برسید موفق باشید.

سلام ممنون که جواب دادید من تو نرم افزار ادیوس همه فیلم هارو کامل میکس کردم هالا فقط از شما یه آموزش رندر گیری مناسب میخوام ممنون میشم جوابدید دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط cubic_art نمایش پست ها
    ادیوس و افتر که کلاً با هم سازگاری ندارن. با هم کار کنیشون کارت سنکوب می کنه.
    پریمیر و افتر بهتره.
    دوست خوبمون هم پاسخ خوبی دادن. ببینید برای اینپورت کردن و اکسپورت کردن باید بدونید یه ویدئو چه ویژه گی هایی داره.
    برای ادیت این تصاویر هم شرایطی هست. نمی خوام کار رو سخت کنم برات. ولی حداقل این بود که یک ماه وقت می گرفتی. بعد هر کجا که به مشکل بر می خوردی سوال می کردی و دوستان صد در صد جواب می دادن.
    این مثل این می مونه که بیایم از آغاز تا انتهای یه نرم افزار رو توی یک روز تدریس کنیم. خب نمی شه.
    برای افتر هم دوستمون گفتن. از پروژه های آماده استفاده کن. برای عکسشون. برای تبلیغ و اینجور چیزا. کلاً فکر این رو از سرت بیرون کن که بخوای تو افتر افکتز ادیت و کامپوژ کنی. افتر نرم افزار ادیت نیست. سنگینه و سخت کار می کنه. برای پروژه های کوتاهه.

خب حالا بگید مشخصات سیستمتون چیه تا ببینیم اصلاً می تونید این کار رو به سرانجام برسونید یا نه.
    RAM 4.00 GB
    CPU 3.10GHz

نقل قول نوشته اصلی توسط just god نمایش پست ها
    RAM 4.00 GB
    CPU 3.10GHz
    رمت که پائینه.
    سی پی یو چی؟ فرکانسش نه. مدلش رو بگو همه چیزش می فهمم
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

سلام میشه فقط بگید چگونه یه رندر مناسب بگیرم ممنون میشم پقیشو وللش فقط بگید چطور یه رندر مناسب بگیرم ممنون

سلام میشه فقط بگید چگونه یه رندر مناسب بگیرم ممنون میشم پقیشو وللش فقط بگید چطور یه رندر مناسب بگیرم ممنون
    خب من می تونم سریع بگم برید تو پرینت تو فایل (زیر پنجره ی پریویو هستش) از اونجا مناسب با نوع فایلتون یکی از گزینه ها رو انتخاب کنید. (در نظر داشته باشید که هر دوربینی خروجیه متفاوتی با دوربین دیگه داره. باید نوع فایل رو بشناسید که هماهنگ با اون پروژه رو بسازید و هماهنگ با اون نوع خروجی رو تعیین کنید. خیلی زمانبره و تو یک صفحه نمی شه توضیح داد.) اگه می خواید رو دی وی دی بزنید به جای پیرینت تو فایل برن تو دی وی دی رو بزنید.
    کاری نداره. امیدوارم کارتون خوب از آب در بیاد.

در آینده می فهمید چرا اینقدر روی جزئیات پافشاری داریم.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

aligazboland آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3102
    دوست من درست صحبت کردن چیزی از ارزشهای شما کم نمیکنه،اگه میبینی جواب مناسب نمیگیری دلیلش بد مطرح کردن سوالت و ادبیات نامناسب کلامت هست،از سوالت معلومه که این نرم افزار رو نمیشناسی حالا چطور میکسی که عروسی هم هست میخوای تحویل بدی خدا میدونه،کار رو بده دست کسی که کارش هست .اگه دوست داری این کار رو یاد بگیری پایه ای وصحیح یاد بگیر آموزشهای کافی مخصوصا پریمیر توی انجمن هست که باید سرچ کنی،کلمه وللش هم مناسب اینجا نیست شانس آوردی من مدیر نیستم وگرنه الان بند شده بودی برادر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع