برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 2029 , پاسخ ها : 6
موضوع: موزیک ویدئو

Lightbulb موزیک ویدئو

سلام به دوستان و همکاران عزیز...من یه افنر کار خیلی خوب میخوام که با هم در ضمینه موزیک ویدئو کار بکنیم من خودم تصویر بردار و کارگردان هستم.یه استودیو ضبط صدا حرفه ای هم در تهران داریم..آخرین کار تصویر برداری هم در سایت رادیو جوان هست که مصاحبه اختصاصی با رضا پیشرو هست...اگه کسی برای همکاری بود بگه چون میتونم با اکثر معروف ها اوکی شم و کار بگیرم......
    شماره تماس: 09392500219 ...لطفا قبل تماس یه مسیج بدین برای همکاری با سپاس فراوان

سلام دادا

خسته نباشی

شما الان دقیقا به چه چیزی نیاز دارید؟ شرایطتون چیه برای همکاری

والا اینجا جمع افتر افکت باز های ایران جمعه .... یعنی هرکی یه چیزی بلده ...اما بستگی داره شما تا چه حدی کار بخواید ..

------------------

خدایی خیلی نامردیه ...افتر افکت این همه هنر و ریز کاری توشه ... یه نرم افزار جهانیه اما توی این بازار کاراش خیلی کمه یا اصن نیس

با سلام....من یه vfx کار خوب که مسلط رو برنامه باشه تو زمینه تصحیح رنگم مسلط باشه که عالیه تره..برای موزیک ویدئو حالا کارهای دیگه هم که باشه خوب استفاده میکنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinsh94 نمایش پست ها
    والا اینجا جمع افتر افکت باز های ایران جمعه .... یعنی هرکی یه چیزی بلده ...اما بستگی داره شما تا چه حدی کار بخواید ..

------------------

خدایی خیلی نامردیه ...افتر افکت این همه هنر و ریز کاری توشه ... یه نرم افزار جهانیه اما توی این بازار کاراش خیلی کمه یا اصن نیس
    با سلام....خوب بله اینجا همه کار بلد هستن که من اومدم...خوب من در حده کسی که بتونه واسه موزیک ویدئو یهکار خیلی خوب بزنه....شرایط کاری هم اگه مایل بودین تماس بگیرین تا توضیحات کامل داده بشه....چون من کسی رو میخوام که خودش هم خلاق یاشه و در ضمن خوب قراره به عنوان یه گروه باشیم

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid980090 نمایش پست ها
    سلام دادا

خسته نباشی

شما الان دقیقا به چه چیزی نیاز دارید؟ شرایطتون چیه برای همکاری

با سلام....من یه vfx کار خوب که مسلط رو برنامه باشه تو زمینه تصحیح رنگم مسلط باشه که عالیه تره..برای موزیک ویدئو حالا کارهای دیگه هم که باشه خوب استفاده میکنیم...برای شرایط هم تماس بگیرین لطفا

سلام من آماده همکاریم
    www.faridartcg.ir

کلمات کلیدی این موضوع