برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1528 , پاسخ ها : 3
موضوع: درخواست آموزش

درخواست آموزش

سلام
    ببخشید من تازه وارد هستم ولی خیلی علاقه به یادگیری دارم.
    خواستم بدونم چطور میشه یه حرکت یا یه انیمیت رو تکرار کرد. ابزار Morph رو دیدم اما کاربردش بیشتر برای حالات صورت و ... خوبه حالا مثلا من میخوام کرکترم رو دوون دوون بدوونم (چی گفتم ) چیکار باید بکنم؟ یه بار نشستم سر صبر دو روز روزی 16 ساعت این کار رو کردم و دونه دونه قدم ست کردم آخرشم پدر خودم در اومد و به هیچ دردی هم نخورد و از شدت عصبانیت پروژه رو پاک کردم. اما خب میدونم راهی هست که بشه یه حرکت رو مدام تکرار کرد. از اونجایی که با ابزارها ور رفتم فکر کنم با ساخت حرکت CMotion بشه اینکار رو کرد شایدم دارم اشتباه میگم. ام حالا میشه یکی آموزش بده؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    زیاد متوجه نشدم ولی خوب شما باید اول خودتون این کارو انجام بدید فیلم بگیرید بعد بیاین تو نرم افزار به حرکت دویدن خودتون نگاه کنید و دقیق مثل اون شبیه سازی رو انجام بدید
    اول از همه شما باید تکنیک های انیمیت رو یاد بگیرید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    زیاد متوجه نشدم ولی خوب شما باید اول خودتون این کارو انجام بدید فیلم بگیرید بعد بیاین تو نرم افزار به حرکت دویدن خودتون نگاه کنید و دقیق مثل اون شبیه سازی رو انجام بدید
    اول از همه شما باید تکنیک های انیمیت رو یاد بگیرید
    این رو میدونم خب نمیدونم یعنی من یه بار قدم زدنم رو درست کردم میتونم هی همون رو تکرار کنم که نخوام دوباره اون رو پشتش بزارم که بشه دوتا قدم مثلا میخوام یه مسافت زیاد رو راه بره خوب نمیشه که همش یه عالمه قدم درست کنم. نمیشه همون قدم اولی رو تکرار کنه خوده نرم افزار؟ ( یه قدم شبیه سازی کنم همون تکراربشه )
    تکنیک های انیمیت کجاند؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط ford نمایش پست ها
    این رو میدونم خب نمیدونم یعنی من یه بار قدم زدنم رو درست کردم میتونم هی همون رو تکرار کنم که نخوام دوباره اون رو پشتش بزارم که بشه دوتا قدم مثلا میخوام یه مسافت زیاد رو راه بره خوب نمیشه که همش یه عالمه قدم درست کنم. نمیشه همون قدم اولی رو تکرار کنه خوده نرم افزار؟ ( یه قدم شبیه سازی کنم همون تکراربشه )
    تکنیک های انیمیت کجاند؟
    خوب ببینید شما باید اون کیفریمی که برای اون قدمها درست کردید دوباره تکرار کنید یعنی جلوتر کپی کنید ولی نه دقیق شبیه هم در کیفریم های بعدی یکم جابجایی داشته باشه تا صحنه شما واقعی تر بشه!
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

کلمات کلیدی این موضوع