برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1773 , پاسخ ها : 5
موضوع: نحوه کار در پروژه های چند قسمتی

Post نحوه کار در پروژه های چند قسمتی

دوستان من تازه کار با فتر رو شروع کردم و طبیعتا سوالات زیادی برام پیش می آد. یکی اینکه توی پروژه های چند قسمتی باید هر قسمت کار رندر بشه بعد نهایتا اونها با نرم افزار میکس به هم چسبونده بشن؟فرض کنید یک آهنگی هست که خواننده می خونه و می خوایم متناسب با متن شعری که خواننده می خونه متنش درج بشه و تصاویر متناسبی هم همراه با افکتها و جابجایی های مد نظر نشون داده بشه . بفرضا برای قسمت اول آهنگی که خواننده می خونه عکسها وافکتهای مد نظر رو اعمال کردیم حالا اگه بخوایم و حالا میخوام برم سراغ بخش دوم . سوالم همین نقطست برای رفتن به بخش دوم باید از بخش اول رندر بگیرم و ذخیرش کنم بعد روی یک پروژه جدید روی بخش دوم کار کنم یا میشه در ادامه همون اولی باشه؟ اگر میشه خوب تنظیمات دوربین و اینهایی که برای اولی چیده شده در دومی چطوری تغییرش بدیم که تنظیمات بخش اول بهم نریزه؟؟ این برام سواله ممنون میشم راهنماییم کنید. با تشکر

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    خوب قانون کلیپ سازی اینه که شما در پریمیر تمام ادیت ها و و ویرایش هارو انجام میدید و بعد هر قسمتی که میخواین رو وارد افتر افکت می کنید.
    نباید در خود افتر افکت پروژه رو بسازید فقط باید یک قسمتی رو ویرایش کنید چون کار شما سنگین می شود
    ولی اگه صحنه شما موشن گرافیک است و از فیلمی استفاده نمیکنید و همچنین پروژه کوتاه است می توانید کامل در افتر افکت بسازید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    خوب قانون کلیپ سازی اینه که شما در پریمیر تمام ادیت ها و و ویرایش هارو انجام میدید و بعد هر قسمتی که میخواین رو وارد افتر افکت می کنید.
    نباید در خود افتر افکت پروژه رو بسازید فقط باید یک قسمتی رو ویرایش کنید چون کار شما سنگین می شود
    ولی اگه صحنه شما موشن گرافیک است و از فیلمی استفاده نمیکنید و همچنین پروژه کوتاه است می توانید کامل در افتر افکت بسازید
    ممنون از پاسختتون. بله چیزی که مد نظرم هست بدون استفاده از فیلمه و بر مبنای عکس و متحرک سازی عکس هست. اما خوب مشکلم اینه وقتی برای یک سری عکس دوربین و متن مربوطه رو می آرم و حالا می خوام برم قسمت دوم آهنگ خوب اونجا طبیعتا یک سری تنظیمات دیگه می خواد که با تنظیمات دوربین مرحله قبل هماهنگ نیست برای این قسمت باید چیکار کنم؟ چطور قسمت دوم رو استارت بزنم اون هم با یک سری تنظیمات جدید ولی قسمت اول به قوت خودش باقی بمونه؟ ممنون

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط salehvasaleh نمایش پست ها
    ممنون از پاسختتون. بله چیزی که مد نظرم هست بدون استفاده از فیلمه و بر مبنای عکس و متحرک سازی عکس هست. اما خوب مشکلم اینه وقتی برای یک سری عکس دوربین و متن مربوطه رو می آرم و حالا می خوام برم قسمت دوم آهنگ خوب اونجا طبیعتا یک سری تنظیمات دیگه می خواد که با تنظیمات دوربین مرحله قبل هماهنگ نیست برای این قسمت باید چیکار کنم؟ چطور قسمت دوم رو استارت بزنم اون هم با یک سری تنظیمات جدید ولی قسمت اول به قوت خودش باقی بمونه؟ ممنون
    خوب شما میتونید به عنوان مثال در پروژه اولی کم کم نوشته ها ناپدید بشن و بعد بتونید پروژه بعدی رو بزارید
    برای این کار یک Composition درست کنید که بتوانید تمام کاپوزیشن هارو داخل اون بزارید یعنی هر مرحله تو یک کامپوزیشن و در آخر همه کامپوزیشن در یک کامپوزیشن نهایی
    Download and Plugin

ممنون از پاسختون. احیانا توی سایت لینکی هست که یه مختصر آموزشی از تکنیک موشن گرافیک رو داده باشه که این توضیحتون هم داخلش باشه؟ فایل تصویری یا پروژه ای؟ ممنون

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط salehvasaleh نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. احیانا توی سایت لینکی هست که یه مختصر آموزشی از تکنیک موشن گرافیک رو داده باشه که این توضیحتون هم داخلش باشه؟ فایل تصویری یا پروژه ای؟ ممنون
    آموزش های زیادی است ببینید
    http://www.video-effects.ir/page/2/?...raphic&x=0&y=0
    Download and Plugin

کلمات کلیدی این موضوع