برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

مشاهده : 3455 , پاسخ ها : 12
موضوع: تشکیل تیم cg (بوشهریا و شیرازیا)

تشکیل تیم cg (بوشهریا و شیرازیا)

با سلام خدمت تمامی دوستانم در وبسایت ویدیو افکت
    قصد دارم یه موضوعی که مدتها ذهنمو درگیر کرده بگم ...

من همیشه دنبال این بودم که یه تیم گرافیک کار راه بنداز(یم) و به چیزی که برای یادگیریش تلاش کردیم بیشتر اهمییت بدیم و به ذهنمون اعتماد کنیم . چند نفر کنار هم باشیم که بتونیم ایده های یکدیگه رو تکمیل کنیم و به ثمر بنشونیم . خصلت تیم اینه که افراد در کنار هم بتونن یه هدف رو به ثمر برسونن .

من دوست دارم تیمی که تشکیل میدیم از نظر موقعییت مکانی تقریبا به هم نزدیک باشیم تا جز از راه مجازی بتونیم مواقعی کنار هم دیگه باشیم ... من نظرم اینه که بچه ها بوشهری و یا شیرازی باشن چون با هر دو گروه راحت میتونم ارتباط داشته باشم

تو این تیم دوست دارم در وهله اول رفاقت و دوستی بینمون باشه و بعد تعهد نسبت به کار و مسئله مالی تو این قضیه براشون اولویت اخر ییا حداقل کم اهمییت تر از علاقشون به این کار باشه که بتونیم خیلی خوب پیشتر بریم و موفق بشیم .

همونطور که خودتون هم میدونید واسه تشکیل یه تیم کامل گرافیکی ما به فتوشاپ کار – ارتیست افکت ویدیویی یا همون افتر افکت کار – تری دی کار که نرم افزارش هم اهمییت چندانی نداره چه سینما باشه چ مکس چ مایا همگی خوبن – به یه ادیتور یا همون تدوینگر نیاز داریم که کار با نرم افزار پریمیر یا فینال کات یا هر نرم افزار تدین قوی دیگه ای بدونه – به یه تصویر بردار نیاز داریم – به یه عکاس نیاز داریم

هر سوال دیگه ای هست تو همین تاپیک بپرسید من در خدمتم

دوستانی که پایه تشکیل تیم هستن میتونن به من ایمیل بزنن یه از طریق اینستاگرام با من در ارتباط باشن که بتونیم بیشتر با هم آشنا بشیم و اگه خدا بخواد همکاریمونو شروع کنیم

ایمیل : dr.fazel54@gmail.com
    اینستاگرام : real_motion

یا علی

mojtaba57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    1797
    با سلام لطفا اگه میشه اول شهر خودتون رو بگید و اینکه با کدوم نرم افزار ها کار میکنین و مشکل اصلی تو به وجود اومدن این گروهها همون مسله مالی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba57 نمایش پست ها
    با سلام لطفا اگه میشه اول شهر خودتون رو بگید و اینکه با کدوم نرم افزار ها کار میکنین و مشکل اصلی تو به وجود اومدن این گروهها همون مسله مالی هست
    من خودم بوشهر زندگی میکنم . با نرم فزار های افتر افکت و پریمیر کار میکنم . بعد اون مسئله مالی خودم هم یه جوری باهاش مشکل دارم ینی اینکه راهشو بلد نیستم و دوست داشتم که تو تیم بتونیم با همکاری هم رو مسئله مالی بحث کنیم و برنامه هایی بچینیم ...

mojtaba57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    1797
    یه مورد دیگه هم که هست مربوط به رزومه کاری هست یا نمونه کار شما اگه نمونه کاری دارین بزارین تا بچه ها با سطح کار شما آشنا بشن چون اگه سطح کار خوبی داشته باشین حتما اونهایی که سطح کار بالاتری دارند با شما همکاری میکنن

یه مورد دیگه هم که هست مربوط به رزومه کاری هست یا نمونه کار شما اگه نمونه کاری دارین بزارین تا بچه ها با سطح کار شما آشنا بشن چون اگه سطح کار خوبی داشته باشین حتما اونهایی که سطح کار بالاتری دارند با شما همکاری میکنن
    ببخشید دوست عزیز کاری رو اینترنت ندارم فعلا که براتون بزار ... بچه اهی قدیمی انجمن از جمله اقای هادی پور خودشون منو میشناسن .. من مدتی درگیر کنکور بودم فعالیتی نداشتم ولی خب مدتیه ازاد شدم و دارم کارایی انجام میدم ...
    بعد یه مورد دیگه که هست تویه این تیم من دنبال کسایی نیستم که برای من کار کنن یا زیر دست من باشن .. هدف من از تشکیل این تیم انه که چهار نفر مثل خودم که تا حالا نتونستن نتیجه مطلوبی از یادگیری و فعالیتشون تو زمینه گرافیک بگیرن یا به هدفی که داشتن نرسیدن در کنار یه تیم بتونه به هدفش برسه و صد در صد بعد از تشکیل تیم هر کسی که با تجربه تر و کارش بهتر باشه میشه سر تیم ...
    امیدوارم تونسته باشم چیزی که مد نظرم هست رو به خوبی به شما گفته باشم

mojtaba57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    1797

چه نرم افزاری رو به صورت اختصاصی کار میکنی ؟؟؟

mojtaba57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    1797
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr.fazel54 نمایش پست ها
    چه نرم افزاری رو به صورت اختصاصی کار میکنی ؟؟؟
    فتوشاپ / پریمیر / افتر / اسپیدگرید / سینما فور دی

فتوشاپ / پریمیر / افتر / اسپیدگرید / سینما فور دی
    کدوم یکی رو تخصصی تر کار میکنید ؟؟؟

mojtaba57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    1797
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr.fazel54 نمایش پست ها
    کدوم یکی رو تخصصی تر کار میکنید ؟؟؟
    بستگی به نیازم داره از همه استفاده میکنم سعی میکنم همه رو تو یه سطح کار کنم در ضمن نمونه کارها مل دو سال پیش هست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع