برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 1618 , پاسخ ها : 6
موضوع: ویدیوهای کروماکی را چطور برای کلیپ آماده کنم

chardah آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7674

ویدیوهای کروماکی را چطور برای کلیپ آماده کنم

سلام
    من یه سری ویدیو دارم که با پرده سبز گرفتم و حالا میخام کلیپ بسازم باهاشون.هرچقدر فک کردم راه درست کدومه نفهمیدم.
    این درسته که ویدیو ها رو وارد افترافکت کنم و پرده را حذف و تصویر را جایگذاری و ... و سپس خروجی mov بگیرم (بهترین کیفیته؟؟؟) و در آخر حالا خروجی هام رو توی یه پروژه جدید تدوین کنم؟؟؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید آخه نمیخام کیفیت کم شه

اگر شات لیست دارید براساس ضات لیست تو پریمیر پیش برید و نهایتاً تو افتر کروماکی هاتون رو کار کنید.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

chardah آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7674
    نقل قول نوشته اصلی توسط cubic_art نمایش پست ها
    اگر شات لیست دارید براساس ضات لیست تو پریمیر پیش برید و نهایتاً تو افتر کروماکی هاتون رو کار کنید.
    از لطفتون ممنون
    متاسفانه من خیلی حرفه ای نیستم تو کار تدوین و کلیپ . و شما هم مشخصه که به این کار مسلطید
    اگه یه کم ساده تر لطف کنید بزرگواری کردید

نقل قول نوشته اصلی توسط chardah نمایش پست ها
    از لطفتون ممنون
    متاسفانه من خیلی حرفه ای نیستم تو کار تدوین و کلیپ . و شما هم مشخصه که به این کار مسلطید
    اگه یه کم ساده تر لطف کنید بزرگواری کردید
    ببینید در زمان تصویربرداری شاتها و پلانهای صحیح و زمان قرارگیریه اونها توی کلیپ مشخص و نوشته می شه. با نگاه به این نوشته ها می تونید جای تقریبی پلانهاتون رو پیدا کنید و اونها رو تو تایم لاین بزارید. حالا میاید و با موزیک هماهنگشون می کنید و فاین کات یا همون کات نهایی رو می زنید. باید تصاویر پشت زمینه رو در این حالت خودت تصور کنی که چی قراره باشه. آخر کار هم پروژه رو به افتر افکتز می بری و اونجا پرده ی سبز رو حذف می کنی و اون چیزی که می خوای جایگزین می کنی.
    اگه شات لیست نداشته باشید باید از قوّه ی تخیلت بیشتر استفاده کنی و بر اساس موزیک و داستان پلان ها رو تو پریمیر تدوین کنی و باز هم در نهایت ببری تو افتر افکتز و باقیه چیزهایی که توضیح دادم
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

chardah آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7674
    ببینید در زمان تصویربرداری شاتها و پلانهای صحیح و زمان قرارگیریه اونها توی کلیپ مشخص و نوشته می شه. با نگاه به این نوشته ها می تونید جای تقریبی پلانهاتون رو پیدا کنید و اونها رو تو تایم لاین بزارید. حالا میاید و با موزیک هماهنگشون می کنید و فاین کات یا همون کات نهایی رو می زنید. باید تصاویر پشت زمینه رو در این حالت خودت تصور کنی که چی قراره باشه. آخر کار هم پروژه رو به افتر افکتز می بری و اونجا پرده ی سبز رو حذف می کنی و اون چیزی که می خوای جایگزین می کنی.
    اگه شات لیست نداشته باشید باید از قوّه ی تخیلت بیشتر استفاده کنی و بر اساس موزیک و داستان پلان ها رو تو پریمیر تدوین کنی و باز هم در نهایت ببری تو افتر افکتز و باقیه چیزهایی که توضیح دادم
    اول بگم که من نمیدونم چطور بابت توضیح خوبتون تشکر کنم
    پس با این حساب من هرکاری که تو افتر افکت انجام بدم حتی اگر مدل سه بعدی وارد کنم و هرکار دیگه ای تو پریمیر هم به روز میشه و وارد میشه و خروجی رو هم با پریمیر میگیرم.
    الان که دیگه دیر وقته و مزاحم نمیشم ولی خواهش میکنم اگه لینک اموزشی درباره اینکه چطور کاری کنم که تغییراتی که در افتر دادم در پریمیر هم اجرا شه دارید بهم بگید
    البته قبلا یه چیزایی دیدم و کم و بیش یادمه ولی میخام مطمئن شم و اشتباه نکنم
    بی نهایت هم از شما تشکر میکنم به خاطر لطف بزرگی که کردید

توی انجمن هست. صد در صد هست. من می گردم و پیداشون می کنم.
    به این قابلیت داینامیک سینک میگن. اگر سرچ کنید هم صد در صد به نتیجه می رسید
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

chardah آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7674
    توی انجمن هست. صد در صد هست. من می گردم و پیداشون می کنم.
    به این قابلیت داینامیک سینک میگن. اگر سرچ کنید هم صد در صد به نتیجه می رسید
    چشم حتما میگردم
    بازم ممنون از وقتی که گذاشتین .

کلمات کلیدی این موضوع