برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 1155 , پاسخ ها : 1
موضوع: شما چه نوع عکاسی هستید؟

آقا سجاد آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11608

شما چه نوع عکاسی هستید؟

عکاس ها در هر شکل و قیافه ای وجود دارند. هر کدام از آنها دید خود را نسبت به دنیا داشته و جنبه های مختلف مفهوم عکاسی را دوست دارند. شما یک عکاس منحصر به فرد هستید. قسمت های خاصی از عکاسی وجود دارند که شما را به وجد می آورند. عناصر مختلفی از این هنر به شما انرژی می دهد و باعث می شود دکمه شاتر را فشرده و عکس بگیرید.
    در ادامه به چند دسته از عکاس ها اشاره می کنیم.

کدام یک به شما شبیه تر است؟

یا شاید ترکیبی از چند نوع باشید؟

۱

تکنسین ها

شما عاشق یادگرفتن زیر و بم تکنیک های عکاسی هستید. بار ها و بار ها نور را تنظیم می کنید تا نتیجه دقیقی بگیرید. شما زمان دقیق غروب آفتاب که در آن می توانید رنگ های زیبایی را در عکس خود ثبت کنید می دانید. شما در حال استاد شدن در ترکیب بندی هستید و تقریبا از تمام قابلیت های دستگاه خود آگاهید.

۲

محقق ها

شما به مطالعه عکاسی عشق می ورزید و اغلب در قسمت عکاسی کتابخانه یا قفسه کتاب شخصی خود پیدا می شوید. شما قفسه های کتاب عکاسی، از کتاب راهنما گرفته تا مجموعه های هنری الهام بخش، دارید. شما مسحور تاریخ عکاسی هستید و عاشق یادگیری در مورد عکاسانی هستید که این هنر را شکل داده اند.

۳

تاجر ها

عکاسی کار شماست. شما همیشه در فکر این هستید که چه کالای جدیدی برای مشتریان خود خلق کنید و چه راه خلاقانه ای برای کسب مشتری پیدا کنید. شما در نشان دادن ارزش کارتان حرفه ای هستید و برای منظم و خلاقانه بودن شغلتان سخت کار می کنید.

۴

اجتماعی ها

شما جنبه های اجتماعی که عکاسی برایتان فراهم می کند را دوست دارید. در انجمن عکاسی سایت ها ثبت نام می کنید و از شرکت در بحث ها و آشنایی با اعضای جدید سایت لذت می برید. به گردهمایی ها می روید تا عکس بگیرید و در شبکه های اجتماعی مختلف دوستان عکاس زیادی دارید و به همراهی و اجتماعی بودن در عکاسی اهمیت می دهید.

۵

مستند ساز ها

شما از عکاسی به عنوان راهی برای مستند کردن زندگی استفاده می کنید. در هر واقعه ای با یک دوربین در دستتان در حال ثبت لحظات خاص اطرافتان هستید. شما سال ها و سال ها عکس در آرشیو خود دارید و عاشق این هستید که برای نگاه کردن آن ها و لذت بردن از خاطراتی که به همراه دارند زمان زیادی صرف کنید.

۶

احساسی ها

شما مشتاق خیر خواهی و کمک به دیگران هستید و عکاسی را راهی برای آن دیده اید. شما دوست دارید تا از عکس هایتان برای ایجاد یک تغییر یا انتقال یک پیام استفاده کنید.

۷

هنرمندان

شما برای فکر کردن در مورد پیام کارتان زمان زیادی صرف می کنید. شما سعی در عکاسی یک احساس دارید. شما برای خلق یک کار جدید و خارج شدن از چارچوب ها نمی ترسید. شما عمیقا به عکس هایتان وابسته اید.

ویرایش توسط آقا سجاد : 05-19-15 در ساعت 23:54

Cool ا

خیلی جالب بود،ممنون

من فکر میکنم هر کسی میتونه ترکیبی از این عکاسا باشه،البته به نظرمن،چون فکر میکنم خودم جز چهار دسته از اونا هستم

??????? ????? ???? ?????? ? ?? ???
    ??????? ???? ????? ?? ???? ? ?? ???
    ?? ?? ????? ??????? ?? ?? ?? ????
    ??????? ???? ?? ????? ?? ???? ? ?? ???
    ???? ?? ??? ???? ??? ?????
    ??????? ??? ?? ????? ?? ???? ?? ???
    ??????? ?? ?? ?? ??? ??? ????? ?? ???...
    ???? ?? ???? ? ??????? ?? ????????
    ???? ?? ??? ???...?????? ????? ???
    ??????? ???? ???? ?? ???? ?? ???

کلمات کلیدی این موضوع