برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1677 , پاسخ ها : 4
موضوع: مقدماتی تا پیشرفته cinema 4d

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1

Cool مقدماتی تا پیشرفته cinema 4d

دوستان بعد از 4 ماه بسته آموزشی اماده برای فروش شد
    تو این بسته بیشتر تکنیک های این نرم افزار را آموزش میدهیم

مشاهده

Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

حسین جان خدا حفظتون کنه
    من خیلی وقته که دنبال همچین آموزشی بودم
    خیلی چیز عالی هستش
    علاوه بر اینکه خودم این بسته رو خریداری میکنم به تمامی دوستان افکت کار هم توصیه خرید این بسته رو میکنم

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    ممنون دوست عزیز
    موفق باشید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

بسيار عالي حسين عزيز ...

سلام .از آنجایی که من خیلی به نرم افزار سینما ۴ علاقه داشتم آموزش های زیاد و حرفه ای رو جمع آوری کردم.به طوری که بارها خواستم این کارها را برای شما دوستان آموزش بدم ولی فرصت نشد به هر حال تمام آموزش هایی که من تا الان جمع آوری کردم از اینترنت که همشون هم از سایت vimeo هستش که تمام دوستان این سایت رو میشناسن که افراد قوی و حرفه ای آموزش هاشون رو آپلود میکنن نزدیک به ۴۵ گیگ میشه که همشون هم با کیفیت اورجینال دانلود شده البته نا گفته نماند این ۴۵ گیگ سری اوله و هنوز دانلود از اون سایت ادامه داره چون آموزش هایی زیادی داره و من دوست دارم تمام اون آموزش ها رو داشته باشم.من خواستم این سری آموزش ها رو برای دوستان به فروش بزارم البته با کسب اجازه از حسین جان که حدود ۱۱ دی وی دی میشه.واقعا آموزش های زیبایی داره.اگه کسی دوست داشت این سری رو داشته باشه میتونه با شماره ۰۹۳۵۸۴۵۱۹۱۲ اس ام اس بزنه.اگه آقای هادی پور هم اجازه دادن حتما تو فروشگاه سایت هم گذاشته میشه.در ضمن این آموزش ها از پایه نیست یعنی اینکه اگه کسی میخواد از این آموزش ها سر در بیاره باید قبلا سری آموزش حسین جان رو گرفته باشه و کار کرده باشه تا این آموزش ها رو متوجه شه.

کلمات کلیدی این موضوع