برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

مشاهده : 3788 , پاسخ ها : 12
موضوع: مشکل در رندر افتر افکت

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306

مشکل در رندر افتر افکت

با سلام دوستان عزیزم
    توی رندر پروژه هام به یه مشکل برخوردم . وقتی که رندر میگیرم توی فریم آخر گیر میکنه و میخوابه و رندر کلی طول میکشه و بعدشم انجام نمیشه که مجبور میشم stop کنم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید . ضمنا از انکودر هم استفاده میکنم اما اصلا بالا نمیاد !
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    میتونید یک عکس از صفحه کارتون بدید که در حال پخش فریم آخر باشد
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    اینکه نشان میده رندر تمام شد!
    با پسوند avi امتحان کردید؟
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    خب درسته .وقتی رندر تموم میشه این پنجره رندر بسته میشه . اما با پسوند quick time همین خط زرد دیگه می مونه و رندر تموم نمیشه حتی اگه یکساعت بمونه.
    با پسوند avi که گفتید امتحان کردم و خوشبختانه رندر انجام شد .
    اما quick time حجم خیلی کمتری میده . قبلا با این پسوند تمام رندر هارو میگرفتم و هیچ مشکلی نبود. اما دوسه روزه یه دفعه ای به مشکل برخوردم .
    ممنونم از راهنمایی تون استاد عزیز
    سربلند باشید و سلامت

سلام.گزینه edit >purge>All memory and disc cash رو بزن تا کش افتر پاک بشه شاید مشکلت حل شه.یا طول کامپوزیشنت رو چند فریم کم یا زیاد کن.یا در نهایت افترت رو پاک کن دویاره نصب کن.راه هایی که به ذهن من رسید.

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    سلام.ممنونم از لطفت و راهنماییت .
    اما تمام راه هایی که گفتی رو امتحان کردم و به هیچ نتیجه ای نرسیدم. تنها راهی که الآن دارم کار میکنم پسوند avi هست که بعد باز کانورت میکنم. بازم ممنون از مطالبی که گفتی

clink آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15004
    دوست عزیز در صورت ممکن از media encoder استفاده کنید...هم روونتره هم تخصصی تر هم با کیفیت تر

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    ممنونم از راهنماییت دوست خوبم . با انکودر قبلا کارامو رندر میگرفتم. تمام چیزایی که میگید درسته اما مشکل اینه که مشکلم عجیب و غریبه!!!
    انکودر رو هم باز نمیکنه و اجبارا باید با فرمتی که قبلا گفتم avi رندر بگیرم و بعد کانورتش کنم.
    ضمنا چند بار نرم افزار رو هم مجدد پاک و نصب کردم اما میگه مرغ من یه پا داره !!!
    ممنونم از راهنمایی تمام دوستان
    خوبی این فروم و پست ها به اینه که هر کسی به مشکل مشابهی بخوره راحت میتونه رجوع کنه و مشکلش حل بشه .انشاءالله هیچکی به مشکل عجیب و غریب نخوره !!
    بازم از همه شما عزیزان ممنون و سپاسگزارم

hamidreza.d آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    18530
    با سلام خدمت دوست عزیز
    همچنی مشکلی که میگید چک کنید که محل ذخیره نهایی کجا هستش محا ذخیره رو تو درایو c یا اینکه یه درایو دیگه تغییر بدید احتمالا فضا کافی با اون فرمت نداشته باشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع