برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 1872 , پاسخ ها : 7
موضوع: نیاز به مدل ساز و تکچستر کار

نیاز به مدل ساز و تکچستر کار

بسم تعالی
    سلام.
    من درحال مد از بازی general zero hour هستم منظورم اینه که بازی رو تغییر میدیم و مثلا براش تجهیزات جدید میزاریم.
    ببینید دوستان در بازی که بنده میسازم تیم ایران و عراق اضافه شده و داستان هم جنگ ایران و عراق هست. قصد زدن من از این پست برای جمع اوری تیمی هستش و میخواهیم یه تیم بشیم و انشالله بازی رو کامل کنی دیدم چه جایی بهتر از اینجا. دوستان خودتون بیشتر میدونید در صنعت مد سازی که یک بازی ساخته شده را ویرایش میکنیم هیچ پولی نیست. البته بگم که بازی general zero hour بازی پر طرفداری هستش و در گیم نت ها و سراسر کشور هنوز گیمر ها بازی میکنند . مخصوصا با این داستان جذاب که ما براش تعریف کردیم و تیم ایران و عراق که معمولا تو بازی ها نیستش. اگر ما موفق بشیم که بازی رو به بنیاد بازی ملی بفروشیم که 100 البته میخرند. در اخر پول شما مدل ساز یا تکچتسر کار عزیز داده میشود. ببخشید پر حرفی کردم.
    اگر هر یک از شما دوستان مایل به همکاری هستش. اعلام کنه تا بیشتر اشنا شویم وصحبت کینم و به کارمون ادامه بدیم.
    یاعلی

ببخشید نیمخاوهم اسپم کنم. کسی از دوستان هستش. فکر کنم کسی ندیده چون شب پستو زدم.ممنون میشم نظر بدین. و اگر هم کاری میکنید نظر بدین.
    up
    یاعلی

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط elcapo نمایش پست ها
    ببخشید نیمخاوهم اسپم کنم. کسی از دوستان هستش. فکر کنم کسی ندیده چون شب پستو زدم.ممنون میشم نظر بدین. و اگر هم کاری میکنید نظر بدین.
    Up
    یاعلی

دوست گرامی مدل سازی بلدن اکثرا ولی وقتشو ندارن چه مدل هایی میخوایید درست کنید؟

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

نقل قول نوشته اصلی توسط neda * نمایش پست ها
    دوست گرامی مدل سازی بلدن اکثرا ولی وقتشو ندارن چه مدل هایی میخوایید درست کنید؟[/b]
    سلام ممنونم بابات توجهتون. ببینید مثلا چون بازی استراتژیک هستش. و تیم هایی مثل ایران توش هستش باید اداوت زیبا و واقعی داشته باشد. یه مدل مثل این و معمولا چیز هایی که برای یک بازی استراتژِک استفاده میشود

یا مثلا یه تانک و .........
    فکر نکنم چیز سختی باشه. البته باید بگم که حجمش نباید بیشتر از 600 کیلوبایت بشه. ممنونم
    منتظر جوابم.
    یاعلی

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    سلام ممنونم بابات توجهتون. ببینید مثلا چون بازی استراتژیک هستش. و تیم هایی مثل ایران توش هستش باید اداوت زیبا و واقعی داشته باشد. یه مدل مثل این و معمولا چیز هایی که برای یک بازی استراتژِک استفاده میشود

یا مثلا یه تانک و .........
    فکر نکنم چیز سختی باشه. البته باید بگم که حجمش نباید بیشتر از 600 کیلوبایت بشه. ممنونم
    منتظر جوابم.
    یاعلی

من بیشتر دکوراسیون کار کردم مدل ماشین سخته وقت گیره میتونید از مدل اماده استفاده کنید و بهش متریالی که میخوایید بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط neda * نمایش پست ها

من بیشتر دکوراسیون کار کردم مدل ماشین سخته وقت گیره میتونید از مدل اماده استفاده کنید و بهش متریالی که میخوایید بدین
    سلام.خسته نباشید. اخه فقط همین یه دونه مدل نیستش که من برم از مدل های اماده استفاده کنم. بعدشم من دارم از بازی general zero hour مد سازی میکنم و ادتیش میکنم. و موتور این بازی بیشتر از 600 کیلوبایت نمیکشه. و اگر مدل low poly هم باشه کفایت میکنه.

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    سلام.خسته نباشید. اخه فقط همین یه دونه مدل نیستش که من برم از مدل های اماده استفاده کنم. بعدشم من دارم از بازی general zero hour مد سازی میکنم و ادتیش میکنم. و موتور این بازی بیشتر از 600 کیلوبایت نمیکشه. و اگر مدل low poly هم باشه کفایت میکنه.
    سلام ممنون سلامت باشید
    انشاالله دیگر دوستان همکاری میکنن باشما چون مدل سازی سخته باید صبرکنید اگر مدلهای مربوط به دکوراسیون و پرچم و این چیزا خواستین میتونم کمکتون کنم

milad.arte.milad آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19275
    سلام میتونم مرل سازی کنم ولی بلدنیستم با حجم 600 کیلو بایت خروجی بدم معمولا کاراکترام بالای 30 مگابایته

کلمات کلیدی این موضوع