برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1574 , پاسخ ها : 3
موضوع: کمک برای همکاری

کمک برای همکاری

سلام دوستان قراره 29ام این ماه مسابقه بین المللی برگزار بشه در زمینه های مختلف که من میخوام توی رشته های وبلاگ نویسی و فیلم کوتاه شرکت کنم که این مسابقه برام خیلی مهمه ولی نیاز به همکاری شما دوستان دارم....موضوع مسابقه هم درباره امام رضا هست که اگر بخوام فیلم کوتاه بسازم نیاز به صحنه های حرم و...دارم که متاسفانه من مشهدی نیستم و توی نت هم سرچ کردم کلیپ های خوبی پیدا نشد برای همین دوستانی که مشهدی هستن میتونن باهام همکاری کنن؟
    منظورم از همکاری هم معرفی پلاگین و ایجاد جلوه های هنری خیلی عالیه که شما بهم معرفی کنین....خودم میتونم درستش کنم ولی باز نیاز به کمکتون دارم
    واسه وبلاگ نویسی هم نیاز دارم یک وبلاگ نویس حرفه ای بهم کمک کنه
    همونطور که گفتم خیلی این مسابقه برام مهمه
    ممنون میشم اگر باهام همکاری کنین
    ممنون^^

سلام دوست عزیز
    این سایت خود آستان قدس رضوی هستش http://photo.aqr.ir/Portal/Home/Default.aspx
    تصاویر خیلی زیبایی می تونید ازش دانلود کنید
    ???? ??? ???? ???? ???:"??? ?? ??? ??? ???? ??? ???? ?????? ??? ?? ????? ????? ????? ???????? ???? ????"

سلام
    ممنون اره خیلی بدردم میخوره^^

rs2013 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10444
    غیر از اینا میتوانید از ارتباط مستقیم و انلاین از جاهای که میتوانید ببنید فیلم رکورد کنید
    نیازی هم نیست حتما مشهد باشید
    موفق سربلند باشید
    ???? ????? ????? ??? ??? ?? ???? ???? ?? ?? ???? ???? ???? ?????? ????(?????? ????)
    (:-0)---<----<

??? ?????? ????? ?? ?? ????? ??? ????? ????? ????? ???? ?? ???? ??? ?????? ????

کلمات کلیدی این موضوع