برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 4 از 634 نخستنخست ... 234561454104504 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 6334

مشاهده : 815939 , پاسخ ها : 6333
موضوع: چت روم انجمن

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    خبر یک بسته رو بدم که امیدوارم همه دوست داشته باشند چون واقعا مفیده
    3 ماهه که دارم روش کار می کنم
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

چي هست حسين !!!!!؟

بگو !!!!!!

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    امید جان 40 آموزش از یک نرم افزار فقط در یک dvd حالا بماند چه نرم افزاری فقط اینو بدون که به نظر خودم که دارم درستش میکنم میترکونه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

ايول ...

ايشالله يا افتر و يا سينما 4 دي باشه :d

برخی از سایتها امکان ثبت چت روم اختصاصیو در خود گنجوندن به طوری که علامت گفتگو در یک گوشه سایت نمایش داه میشه و افراد میتونن به طور آنلاین باهمدیگه چت کنن به نظر من اگه از اون چت روم استفاده کنین استقبال بیشتری میشه
    و درمورد حرفتون که گفتین هرکس یه جاگیر میکنه میاد اینجا خوب طبیعیه شماهم باشین همین کارو میکنین
    اما در مورد بسته هاتون که انصافا قیمتاش نسبت به قیمت سایر سایت ها شاید بشه گفت دوبرابره
    در مورد اموزشاتونم که مثلا یکی از بچه ها پرسیده چطور زمینه سیاه افکتارو برداریم که شما یه روش اموزش دادین که الفارو رد میکنیم زمینه سیاه برداشته میشهاما با اون شفافیت یا همون اوپوزیتی اون افکت تا30درصد کم میشه وزمینه سیاه به طور صددرصد هم محو نمیشه اونو چیکار کنم که اوپزیتیش کم نشه؟

اين انجمن هم اين امكان رو داشت ولي سرعت باز كردن تاپيكها كم شده بود واسه همين برداشته شد ...

نه !!!! اشتباه نكن ، الان دوستاني در انجمن هستند كه يه پا استاد هستند ولي فعاليت ندارند ...

منظور من دوستان تازه كار نيست ،

در مورد اون نوشته ها حسين عزيز بايد جواب بده نه من ...
    من كه از آموزشهاي اين سايت نهايت استفاده رو بردم ...

سلااااااااااااااااااام به همه برو بچ video effect خوووبینن ؟( آقای هادی پور حرف نداری واس سایتت)

سلام دوست عزيز ...

اين حسين آقاي ما با معرفترين كسيه كه توي عمرم ديدم ...

واقعا ...... معمولا کسایی که تو این کار هستند اطلاعاتشونو در اختیار بقیه نمیذارن .... واقعا خدا خیرش بده ...

بله دوستاني هم كه اين كار رو مي كنن مي خوان كه هزينه كنيد تا اطلاعاتشون رو در اختيارتون بذارند ، ولي حسين عزيز از جيب خودش هم داره خرج مي كنه واسه انجمن ( حسين جان اگر اينو مي خوني شرمنده داداش من مجبور شدم بگم كه شما از اين اجمن و سايت هيچ چيزي گيرت نمياد كه هيچ از جيبت هم بايد خرج كني )

صفحه 4 از 634 نخستنخست ... 234561454104504 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع