برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1757 , پاسخ ها : 4
موضوع: Batman Tumbler کار جدید سه بعدی

Batman Tumbler

من از 27 اسفند 90 شروع کردم به 3D کار کردن ، اوایل اسفند 91 تصمیم گرفتم که برای اولین سالگرد 3D ، واسه خودم 1 مدل خاص بزنم.
    خیلی دنبال 1 چیز خاص میگشتم که هم خوب باشه و هم من دوسش داشته باشم ، 1دفعه بطور کاملا اتفاقی عکس ماشین بتمن جلوم باز شد. شوکه بودم آخه هم چیزی بود که خیلی دوس داشتم و هم خاص بود. اما 1 مشکلی بود، خیلی خیلی دشوار به نظر میرسید. هرجور با خودم ور رفتم که بیخیالش بشم نتونستم . بالاخره شروع کردم 3روز روش کار کردم و بعد از 3روز شد اینطوری :

نام: 15.jpg نمایش: 45 اندازه: 433.9 کیلو بایت

اما به دلایلی دیگه نتونستم کار کنم تا دیروز 92/3/8 که نشستم تقریباً کاملش کردم . لذتی که در گوش دادن به موزیک Dark knight و کار کردن روی ماشین بتمن بود واقعاً واسم خاص بود و اولین بار بود که چنین حسی رو تجربه میکردم.
    البته بگم که من با 1 سیستم خیلی داغون اینو کار کردم (core 2Dou) امیدوارم که 1 سیستم بهتر گیرم بیاد تا رندر بهتری بتونم بگیرم

نام: 02.jpg نمایش: 41 اندازه: 655.7 کیلو بایت
    ویرایش توسط ahmadbakhshi : 05-30-13 در ساعت 12:56

خوبه عزیز

سلام دوست گرام.کارت هم باحال بود هم به قول خودت خواص.من سوالی از شما داشتم..شما طی این یک سال 3d رو خودتون یاد گرفتین یا با کمک سی دی هایه اموزشی؟؟؟؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    خیلی کار خوبی شده
    کلا همیشه ایده های خوب یهویی به ذهن میرسه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar88 نمایش پست ها
    سلام دوست گرام.کارت هم باحال بود هم به قول خودت خواص.من سوالی از شما داشتم..شما طی این یک سال 3d رو خودتون یاد گرفتین یا با کمک سی دی هایه اموزشی؟؟؟؟

سلاکم.ممنون بابت تعریف
    من تقریبا به مدت 6-7 ماه هر شب 2-3 ساعت فیلم آمورشی میدیدم و باهاش کار میکردم همزمانو بعد این مدت به 1 سطح تقریبا متوسطی رسیدم که دیگه کمتر فیلم میدیدم و بیشتر تجربه میکردم