برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1581 , پاسخ ها : 3
موضوع: نظر شما درباره sony alpha a77ii

نظر شما درباره sony alpha a77ii

سلام به بروکس و دوستای گل خودم تو ویدیو افکت ...
    ببخشید که من کم سر میزنم در گیر کنکور هستم و فقط آخر هفته وقت میکنم لب تاب روشن کنم ..
    من جدیدا دوربینی پیدا کردم که خیلی به نظر خودم پرفکت هست ...
    ار لحاظ سنسور . تکنولوژی هایی که داره . سرعت فوکوس و از این جور چیزا ...
    این دوربین هم رده دوربین 70D کنن هست(قیمت با لنزش کمتر از قیمت بادی 70D هست ) و از بس کارش درسته که همه دارن با 5D مقایسش میکنن ...
    میتونید مشخصاتشو از اینجا بخونید : http://www.dpreview.com/previews/sony-alpha-slt-a77-ii
    تصمیم گرفتم که این دوربین رو به شما هم معرفی کنم هم نظر استادانه و کارشناسانه شما رو دربارش بدونم ...
    لطفا بچه ها هرکس نظرات مثبت و منفی خودشه با توضیح ودلیل کامل برامون بگه که همه مستفیض بشیم ...
    و من الله توفیق ...

ahmad_v آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    970
    سلام. من دوربین شناس نیستم ولی با فیلمبرداری دوربین های سونی کاملا موافقم. بسیار با کیفیت و راضی کننده. تنها موردی که باید دقت کرد اینه که تعداد لنزهایی که برای کنون، اون هم تو ایران پیدا میشه، با سونی قابل مقایسه نیست. شما اگه یه دوربین مثل 70دی (یا مثلا 7D mark II) داشته باشید، حتی اگه لنزهای گرون هم نداشته باشید، میتونه خیالتون راحت باشه که میتونید کرایه کنید.
    از دوربین های بدون آینه ی سونی هم بسیار با alpha 7s موافقم. هرچند قیمتش با 5دی مقایسه میشه. (الان چیزی در حدود 8میلیون)

من اگه باشم 70d کنون رو میگیرم.سونی لنز های خوبی نداره.بعد باید دنبال لنز سونی باشی.یا تبدیل کنون به سونی باید پیدا کنی.........(اگه پیدا بشه)
    *
    ولی کنون لنزهاش فراوان..... هر لنزی بخوای میتونی پیدا کنی از فیش آی بگیر تا تله .مهم ترین امکانی که 70D داره فوکوس لمسیشه......
    *
    من کنون رو ترجیح میدم
    ???? ???? ?? ?? ???? ?? ?????? ? ???? ????? ??? . *????? ????*

درست میگید میشه گفت یکی از ضعف های دوربین های سونی (توایران) گرون بودن وکمیاب بودن لنز هاشه ... که بازهم میشه از لنزهای سیگما استفاده کرد به دوربین های سونی میخوره خفن هم جواب میده قیمتش هم از لنز های کنون کمتره ...
    ولی بچه سرعت فوکوسی که داره عالیه مخصوص فیلم برداری .. اگه به یوتیوب دسترسی دارید ویدیو نقدش رو بگیرید فوکوسش رو تست میکننن ینی دیوانه کننده سریعه . مخصوص فیلم برداریه .. اصلا با این سیستم فوکوش لازم نیست که دیگه رینگ لنز رو بچرخونی یا با لمس کردن فوکوس رو انتخاب کنی از بس سریعه که رو حالت اتوماتیک فقط دکمه رکورد رو که زدی دیگه دستتو بکن تو جیبت بشین
    ای کاش صفحه لمسی بود که اونموقع عالی میشد ...