برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

مشاهده : 3356 , پاسخ ها : 14
موضوع: عکسهای پرتره سیاه و سفید

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

عکسهای پرتره سیاه و سفید

سلام دوستان این چند نمونه از عکسهای پرتره ای که تو آتلیه خودم انداختم و براتون میزام لطفا نظراتتون و بگید خوشحال میشم

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده        

خیلی خوبه
    مشخصات لنز استفاده شده رو هم بگو
    ???? ???? ?? ?? ???? ?? ?????? ? ???? ????? ??? . *????? ????*

نقل قول نوشته اصلی توسط یاشار ابراهیمی نمایش پست ها
    خیلی خوبه
    مشخصات لنز استفاده شده رو هم بگو
    ممنون بعضیهاشون و با دوربین sd9 sigma انداختنم با لنز 70-200 sigma بعضی هاشون و با دوربین d90 با لنز 18-135 گرفتم

ali 221 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3995
    بسیار زیبا
    موفق باشید
    ?? ???? ???? ??? ???? ?? ?? ??? ?????? ???? ? ????? ?????? ??? ??? ????? ?? ??? ??? ???. *???? ???? ?????*

نقل قول نوشته اصلی توسط ali 221 نمایش پست ها
    بسیار زیبا
    موفق باشید
    ممنون دوست عزیز

sofya آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8528
    بسیار عالی
    موفق باشید

عکس شماره 2 از بالا ، یک عکس خیلی خوبه

موفق باشی
    ??? ?????? ?? ???? FREE VIDEO

www.FREEVIDEO.ir

واقعا عالین ..... احسنت ...
    یکی مونده به آخره فوق العاده ست
    چند ساله عکاسی میکنید؟

واقعا عالی دوست عزیز ی راهنمایی من بخام مثل عکس اولی عکس بگیرم چ جوری نورهام تنظیم کنم البت اگه میشه ی راهنمایی بفرمایید؟
    ویرایش توسط Arad : 12-26-14 در ساعت 11:19

نقل قول نوشته اصلی توسط Arad نمایش پست ها
    واقعا عالی دوست عزیز ی راهنمایی من بخام مثل عکس اولی عکس بگیرم چ جوری نورهام تنظیم کنم البت اگه میشه ی راهنمایی بفرمایید؟
    دوست عزیز نورپردازی تو آتلیه یه مقدار تجربیه و باید کار کنید راهنمایی که میتونم بهتون بکنم اینکه چند نکته مهم رو که واقعا کار آمد و ضروریه تو نورپردازی چه عکس چه فیلم بهت بگم
    تو نور پردازی حتما اطراف آتلیه یا اتاق یا هرجا که میخوای عکس بندازی نباید دیوارها رفلکت ایجاد کنه و یا سفید باشه اگر دیوارها سفید بود حتما با پرده تیره بپوشونش این خیلی مهمه چون میدونی نور اضافی دیگه نداری. انواع نور پردازی رو امتحان کن و کار کن تا نور و شدتش و بشناسی. من عکس پرتره بسته رو خیلی دوست دارم و بیشتر عکسهای بسته میگیرم تا عکسهای واید. زاویه دوربین تا سوژه خیلی مهمه اینکه از بالا عکس بندازی و یا از پایین که خودش مبحث طولانیه ولی در کل اگر خواستی مثلا سوژه ات و رو زمین خوابیده عکس بندازی حتما دوربین و دستت بگیر و خودت هم رو زمین دراز بکش تا زاویه ات قشنگ تر بشه و بالعکس . من نور سر و با فلاش چتر میدم چون خیلی نرم تر نور روی سر میشینه و نور اصلی رو با سافت باکس یه نور کمکی هم از سمت مقابل نور سافت باکس میدم با شدت کم که سایه های تند و بپوشونه از طرف مقابل نور سر هم یه نور تیز میدم تا یه خط روی صورت ایجاد کنه البته بازم این بستگی به سوژت داره
    اگر بازم سوالی داشتی در خدمتم موفق باشید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع