برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 133 از 148 نخستنخست ... 3383123131132133134135143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,321 به 1,330 از 1480

مشاهده : 214189 , پاسخ ها : 1479
موضوع: سوالات شما در مورد نرم افزار پريمير

درگیره همین کار بودم کهoffشدم از عوض کردن ویندوز گرفته تا نصب مجدد پریمیر و twixtor و...
    من هرکاری تو تنظیمات بگید کردم نمیشه!!!
    درباره سوال دومم هم باید بگم که وقتی میخوام تو پریمیر تدوین کنم قسمتهای اسلو رو انجام میدم وقتی کارم تموم میشه لینک میکنم تو افترافکت که رنگ و نور و... انجام بدم سکانسم تو پریمیر یک تیکه میشه بعدش اگه بخوام 1تیکه پلانو تغییر بدم دیگه داستان میشه
    ویرایش توسط ashkan77 : 09-28-14 در ساعت 21:32

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan77 نمایش پست ها
    درگیره همین کار بودم کهoffشدم از عوض کردن ویندوز گرفته تا نصب مجدد پریمیر و twixtor و...
    من هرکاری تو تنظیمات بگید کردم نمیشه!!!
    درباره سوال دومم هم باید بگم که وقتی میخوام تو پریمیر تدوین کنم قسمتهای اسلو رو انجام میدم وقتی کارم تموم میشه لینک میکنم تو افترافکت که رنگ و نور و... انجام بدم سکانسم تو پریمیر یک تیکه میشه بعدش اگه بخوام 1تیکه پلانو تغییر بدم دیگه داستان میشه
    درود یه پیشنهاد میدم البته اساتید دیگه ممکنه نظر دیگه ای بدن!(اول اینکه مااینجا دکمه نقل قول داریم!)

بعد متاسفانه سرعت نتم امروز اینقد پایینه که بسختی صفحات رو باز میکنم..

و یه مسئله چکاریه دوست گرامی! ببینید توی افتر تک تک پلان ها رو ببرید هر افکتی هر کاری اسلوموشن و نورو غیره

رو انجام بدید بعد ببرید پریمیر اونجا تدوین کنید!شما دارید به خودتون سخت میگیرد اونجا یه رندر بگیرید و کار رو

بیارید پریمیر ..البته لینک هم میشن ولی برای اینکه دردسر نکشید...میگم
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostaAr نمایش پست ها
    خواهش میکنم خانوم عیدی پور . چون نسبت فیلم 720p یا همون HD با فیلم دی وی دی فرق میکنه اون کادر های سیاه ایجاد میشه . فیلم اچ دی 16:9 هستش و دی وی دی 4:3 . شما 3 راه دارین . یا میتونین همونجوری بذارین حاشیه ها سیاه باشن یا میتونین با برداشتن تیک uniform scale از منوی motion دو بر تصویر رو فیت کنین تا هیچ جای سیاهی دیده نشه و روش سوم که به نظر من بهترین راهه ( حالا میگین چرا اینو از اول نگفتی) اینکه شما موقع انتخاب sequence رو گزینه wide کلیک کنین .(پایین تصویش رو میذاریم ) توو این حالت یکم از گوشه های سیاه دیده میشه با روش بالا که گفتم درست میشه . حالا چرا این روش خوبه ؟ واسه اینکه اکثرا tv ها wide هستن . ولی یه مورد هم عرض کنم تا یکم گیج بشین چون نسبت تصویر اولیه شما 16:9 هستش پس فرق نمیکنه شما sequence تون رو wide بگیرین یا normal چون تلویزیون به صورت خودکار کاری میکنه تا تصویر توو تمام نمایشگر نشون داده بشه .
    فقط اگه میخواین تصویر درست نشون داده بشه بهتره کاری کنین که تصویر crop نخوره و همش توو نمایشگر پریمیر نشون داده بشه . مهم نیست که تصویر چاق بشه یا لاغر .
    برای خروجی بهتره شما همه سکانس هاتون رو ببرین توو پریمیر و به ترتیب بچینین و بعد اندازشون رو درست کنین و سیو کنین . بعدش اون سکانس رو با کیفیت آخر با فرمت mpeg-2 dvd خروجی بگیرین . بعدش با برنامه ی encore اونو رایت کنین (من این برنامه encore رو بلد نبودم و جند روزه که باهاش کار میکنم و واقعا برنامه ی عالیی هستش توو رایت ) توو این برنامه مهم نیست فایلتون حجمش چقدره . خودش کاری میکنه تا با آخرین کیفیت توو dvd یا bluray رایت بشه . اگه نوضیحات کم بود بگین تا بیشتر توضیح بدم.
    واگه به مشکل برخوردین که ایشالله نخورین . بگین تا کمکتون کنیم (بچه های ویدیو افکت)

جسارت منو ببخشید که به شما این مطالب میکنم .من پیشه شما و دیگر مدیران سایت شاگردی میکنم و همه اینا رو به شما ها مدیونم.
    :77::77::77::77::77::77::77::77::77::77::77::77::7 7::77::77::77::77:
    به جان خودم مقصر نیستم!! عجب گیری افتادم من!! این تنظیماتی که دادید اینطور میشه البته

اون یکی پال نبود ان تی اس.. (نمیدونم چی دنبالشه) من گذاشتم پال البته هنوز رندر نگرفتم الان توی قسمت

رندر وقتی ویدیو رو روی این فورمت که گفتنید میزارم این دفعه بالا پایینش سیاه میشه بعدم مینویسه 9ساعت

خوب عایا تا اون موقع زنده ام که این رندر بشود!! یه فورمت قبلا داده بودید کویک تایم ؟! اون چطوره؟!

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده   
    ?? ??? ????? ??????!

نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    خواهش مي كنم دوست عزيز ، مشكلي با شوخي ندارم ، راحت باشيد :d
    من دارم .بیشتر شوخی کن.شوخی......................

Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed4i نمایش پست ها
    من دارم .بیشتر شوخی کن.شوخی......................
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟درود بر شما هدفتون فقط تولید اسپم هست دیگه؟!!!! چند تا پست شما رو دیدم به همین

صورت؟!هدفتون چیه؟! اگه حرف خاصی ندارید میخواید تشکر کنید از کسی لایک کافیه

دوست گرامی لایکککک اگر میخوایداسپم تولید کنید بفرمایید چت روم !!!! اینجارو چت روم نکنید!

موفق باشید...
    ویرایش توسط Elka Eydipor : 10-02-14 در ساعت 08:52
    ?? ??? ????? ??????!

سلام..چجوری میشه بک گراند مشکی فوتیج هایی مثل فوتیج های زیر رو حذف کرد؟؟؟
    افترافکت یا پریمیر فرقی نداره...فقط قشنگ حذف بشه..آموزش آقای هادی پور رو هم دیدم در مورد توی افترافکتshift chanel ولی روی این فوتیج جواب نداد...
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

نقل قول نوشته اصلی توسط sali26 نمایش پست ها
    سلام..چجوری میشه بک گراند مشکی فوتیج هایی مثل فوتیج های زیر رو حذف کرد؟؟؟
    افترافکت یا پریمیر فرقی نداره...فقط قشنگ حذف بشه..آموزش آقای هادی پور رو هم دیدم در مورد توی افترافکتshift chanel ولی روی این فوتیج جواب نداد...
    باید Mode رو تغییر بدی.مثلا screen یا add

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    با سلام خدمت اساتید....آقا من وقتی پلاگین نیو بلو رو نصب میکنم پریمیر دیگه باز نمیشه و ارور stop working میده دلیلش چیه و چه کار باید کرد الان پلاگینم پاک کردم ولی دیگه پریمیر باز نمیشه ....کسی میدونه دلیلش چیه؟ یه پروژه نیمه کاره دارم که باید تمومش کنم این گیر داده موندم چه کنم

mostaAr آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7453
    تبريز ولي نه خوده تبريز :) يكي از شهرستان ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elka Eydipor نمایش پست ها
    به جان خودم مقصر نیستم!! عجب گیری افتادم من!! این تنظیماتی که دادید اینطور میشه البته

اون یکی پال نبود ان تی اس.. (نمیدونم چی دنبالشه) من گذاشتم پال البته هنوز رندر نگرفتم الان توی قسمت

رندر وقتی ویدیو رو روی این فورمت که گفتنید میزارم این دفعه بالا پایینش سیاه میشه بعدم مینویسه 9ساعت

خوب عایا تا اون موقع زنده ام که این رندر بشود!! یه فورمت قبلا داده بودید کویک تایم ؟! اون چطوره؟!

خانوم عيدي پور ببخشيد من اين چند روزه درگير دانشگاه بودم و اينترنتم نداشتم كه بيام ، البته ميومدم ولي با گوشي و متوجه پيام هاي شما نبودم ،
    شما اول تنضيمات sequence تون رو wide قراربدين، بعدش بايد حتما توو صفحه تايم لاين تصوير تا لبه ها باشه ، بعدش ميرين توو تنظيمات به جاي pal گزينه ntsc رو تيك ميزنين و به جاي ٤:٣ نسبت ١٦:٩ رو انتخاب ميكنين و تمام
    بعدش بايد بالا سمت چب دو تا گزينه هستش كه فكر كنم يكي نوشته source و بعدي output, شما گزينه source رو انتخاب كنين و ببينين لبه هاي سياه كه نيست و بعدش بياين قسمت output رو نگا كنين ، اگه اين دوتا عين هم باشن كاره شما بدون حاشيه سياه مياد بيرون ،
    زمان رندرتون هم يكم زياده ' اخه فك كنم زمان فيلمتون ٢:١٥ دقيقه هستش براي يه فيلم زياده ، شما بهتره اين فيلمتون رو توو ٢ بخش بزنين تا مجبور نشين براي جا دادن فيلمتون توو dvd كيفيتتون رو زياد پايين بيارين،
    go with with" for world"
    ??? ?????? ?????? ?? ??? ?????? ???? ?? ??????? ????? ?? ??? ?? ?? ?? ????.

Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostaAr نمایش پست ها
    خانوم عيدي پور ببخشيد من اين چند روزه درگير دانشگاه بودم و اينترنتم نداشتم كه بيام ، البته ميومدم ولي با گوشي و متوجه پيام هاي شما نبودم ،
    شما اول تنضيمات sequence تون رو wide قراربدين، بعدش بايد حتما توو صفحه تايم لاين تصوير تا لبه ها باشه ، بعدش ميرين توو تنظيمات به جاي pal گزينه ntsc رو تيك ميزنين و به جاي ٤:٣ نسبت ١٦:٩ رو انتخاب ميكنين و تمام
    بعدش بايد بالا سمت چب دو تا گزينه هستش كه فكر كنم يكي نوشته source و بعدي output, شما گزينه source رو انتخاب كنين و ببينين لبه هاي سياه كه نيست و بعدش بياين قسمت output رو نگا كنين ، اگه اين دوتا عين هم باشن كاره شما بدون حاشيه سياه مياد بيرون ،
    زمان رندرتون هم يكم زياده ' اخه فك كنم زمان فيلمتون ٢:١٥ دقيقه هستش براي يه فيلم زياده ، شما بهتره اين فيلمتون رو توو ٢ بخش بزنين تا مجبور نشين براي جا دادن فيلمتون توو dvd كيفيتتون رو زياد پايين بيارين،
    درود بر شما و سپاسگذارم ... ویدیوها که تا لبه است توی تایم لاین درسته همه چی! وقتی میرم مثلا تنظیمات

رو به اون صورتی که شما میگید انجام میدم دورو ورش موقع رندر سیاه میشه یعنی توی اون پنجره کوچیک

که باز میشه ویدیو رو نشون میده برای تنظیمات رندر!؟؟
    ?? ??? ????? ??????!

کلمات کلیدی این موضوع