برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 30

مشاهده : 4795 , پاسخ ها : 29
موضوع: لطفا همه نظرتون رو بدید؟

علي رضاي عزيز گذاشته مي توني دانلود كني ...

سلام دادا حالت چطوره؟ من چند روزی نبودم خیلی خیلی ممنونم

به نظر من پریمر بهتره

تشکر و سوال

سلام دوستان.من تازه کارم و کارتجاری هم نمیکنم.یه راهنمایی میخواستم: من از شبکه های ماهواره ای برای خودم ویدئو ضبط میکنم و برای اینکه حجمش کمتر بشه با acdsee video converter فرمتشون رو تغیر میدم و بدلیل اینکه در وسط برنامه ها تبلیغ پخش میشه مجبورم یک برنامه رو در چند بخش ضبط کنم و بهد اونهارو به هم بچسبونم .برنامه ای که نام بردم برای برش و تغیر فرمت خوبه ولی برای چسباندن جواب نمیده.لطفا راهنمایی کنید.این هم ایمیلم mehrfar@post.com

مظاهر آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2112
    سلام من چندساله با ادیوس کار میکنم برای تدوین عالیه سرعت خوبی داره من که توی تایم لاینها راحت تر مانور میدم تا تو پریمیر افکتهای قابل تغییر و تنظیم رنگ خوب خروجی برای دی وی دی با کیفیت عالی همه ازمزیتهای خوب ادیوس هستش البته پریمیر هم همینها رو داره با اندکی تفاوت .درکل سلیقه کار کردن بسته به خود شخص داره من که با ادیوس حال میکنم حالا شما با محیط کدوم برنامه تدوین اخت میگیرین دست خودتونه.باکار کردن در هردو برنامه برای مدتی میتونه انتخاب شما رو راحت تر کنه.چون هردو نرم افزار حرفه ای هستن.
    ????? ??????? ?? ?? ?????? ???? ???.

mohammadrezadavari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    1573
    من خودم میکس عروس 2بار انجام دادم عکس ها را با ادیوس درس میکنم به خاطر افکت هاش و فیلم ها را با پریمیر دوست عزیز (نظر شخصیم)

من پریمیر رو بهتر از ادیوس می دونم یک سوال از ادیوس کاران دارم شما چطور تنظیمات افکت رو توی ادیوس انجام میدید
    من هر چه قدر با این برنامه کار کردم نتونستم تنظیمات (کی فریم) به افکتها بدم مثلا blur
    تنها مزیت ادیوس رندر سریع این برنامه است که بیشتر برای تدوین فیلمها که در ساخت اونها هم از افکت استفاده نمیشه است

به نظر من برای سرعت رندر نرم افزار ادیوس خیلی سریع تر هست
    اما نرم افزار پریمیر از نظر چیدمان و لینک شدن با بعضی از نرم افزار های شرکت ادوبی جایگاه خواسی میان ادیتور ها داره
    اگه شما می خواید کلیپ 5 دقیقه ای و حداقل 10 دقیقه بسازید پریمیر خوبه
    اما اگه می خواید یک فیلم عروسی رو میکس کنید ادیوس رو انتخاب کنید به دلیل سرعت بالا رندر موفق باشید
    ?? ???? ????? ?? ? ????? ?? ?? ??? ???? ????
    ?????

پریمیرررررررررررر
    J!M

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع