برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاهده : 1604 , پاسخ ها : 9
موضوع: مشکل در خروجی از پروژه سنگین!

مشکل در خروجی از پروژه سنگین!

با سلام خدمت همه دوستان و آرزوی قبولی طاعات

من روی پروژه دارم کار می کنم که ، از یک عکس jpg بسیار بزرگ (pix 11024*4724 ) تشکیل شده و قراره که یه دوربین روش حرکت کنه و نوشته ها و جزئیات روی عکس رو نشون بده ، و اما مساله :

من هم افتر cs4 و هم cc 2014 رو نصب دارم ولی پروژه رو روی cs4 انجام دادم ، بخاطر سبکتر بودن . کانفیگ سیستمم هم اینه : i3 (3.1GHz) ، 4Gig RAM ، Geforce GT 220 (1Gig)Graphic Memory ، Win 8.1
    منتها توی رندر کردن فقط 1دقیقه و45ثانیه طراحی شده از کل پروژه ،به چند طریق و با کلی فرمت که امتحان کردم یا نشد و گفت رم کم میاره ، و یا نزدیک به شیش هفت ساعت طول کشید ...!!!!
    چه برسه به کل پروژه که فکر کنم ان شاالله حدودا 10 دقیقه بشه .....!!!!!!! فکر کنم با این اوصاف چند شبانه روز بشه ...

از دوستان باتجربه تر درخواست کمک دارم که آیا راهی برای سبکتر کردن این پروژه به ذهنشون میرسه به من بگن ...

هر تکنیک طراحی و یا روش خروجی گرفتن که از روش های دیگه که موثرتره رو بگید

ضمنا فایل عکس اصلی ( حدودا 13مگه ) رو هم با فتوشاپ resize کردم ( رسوندمش به حدود 5مگ ) ، ولی چون توی پروژه روی متن زوم میکنم کیفیت رو خیلی خیلی از دست میدم ....

alishadmani آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2968
    شما بجای اینکه jpg رو بیاری توی پروژه ، فایل اصلی فتوشاپی رو که درست کردی بیار . که لایه لایه باشه .اینطوری سرعت بالاتر میره.البته اگه بتونی با ai (وکتور) درستش کنی خیلی ساده تر و سرعت بالاتر میشه. موفق باشی.
    ?? ???? ?? ??? ??????
    ???? ?? ?? ?? ??? ?? ???????? ??? ??? ?????? ?? ???? ???? ????? ??? ???? ?????? ??? ?????? ??.
    ??? ?????? ?? ?? ??? ?????? ????? ???? ?? ???? ?????? ???? ? ?? ????? ?????? ?????.
    ?????? ?????? ????????????? ??? ???????? ?????? ?????? ????? ? ???? ?? ??????? ?? ??? ?? ?????? ?? ???? ??? ????? ?????? ???? ? ?? ?????? ?? ???? ???? ?????? ?? ???? ?? ?????? ???? .

www.psdshopp.ir

سلامن دوست عزیز h.264 رو امتحان کردی؟هم کیفیتش خوبه و هم حجمش!
    یا اگه قبلا امتحان کردید روشی که دوست عزیزمون اشاره داشتن رو انجام بدید حل میشه!
    ویرایش توسط Hiddan : 07-15-14 در ساعت 12:39

دوباره سلام
    توی cs4 من گزینه h.264 به صورت مجزا وجود نداره ، بلکه تو format option زیر مجموعه ی quicktime میشه انتخابش کرد ...!
    توی عکسایی که گذاشتم ، مشخصه ..
    فایل پیوست 9022فایل پیوست 9023
    اتفاقا این هم یه مشکل دیگه اس ، نمی دونم چرا مجزا وجود نداره ، حتی بسته ی کدک k-lite رو هم نصب کردم ، بازم نیومد ....

وقتی هم این گزینه رو انتخاب میکنم ، یه اشکالی میگیره و رندر رو که میزنم ، اصلا انجام نمیده و fail میشه !!!

اینم عکساش :
    نام: 2.jpg نمایش: 49 اندازه: 91.3 کیلو بایتنام: 3.jpg نمایش: 48 اندازه: 120.4 کیلو بایت

پس یعنی عملا نمیتونم H.264 خروجی بگیرم ..

کسی میدونه اشکال از کجاست ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alishadmani نمایش پست ها
    شما بجای اینکه jpg رو بیاری توی پروژه ، فایل اصلی فتوشاپی رو که درست کردی بیار . که لایه لایه باشه .اینطوری سرعت بالاتر میره.البته اگه بتونی با ai (وکتور) درستش کنی خیلی ساده تر و سرعت بالاتر میشه. موفق باشی.
    خیلی ممنون ، چشم هر دو روش رو امتحان میکنم ، اگه ان شاالله تفاوت چشم گیری داشت حتما اعلام میکنم ...

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط soschiance نمایش پست ها
    دوباره سلام
    توی cs4 من گزینه h.264 به صورت مجزا وجود نداره ، بلکه تو format option زیر مجموعه ی quicktime میشه انتخابش کرد ...!
    اتفاقا این هم یه مشکل دیگه اس ، نمی دونم چرا مجزا وجود نداره ، حتی بسته ی کدک k-lite رو هم نصب کردم ، بازم نیومد ....

وقتی هم این گزینه رو انتخاب میکنم ، یه اشکالی میگیره و رندر رو که میزنم ، اصلا انجام نمیده و fail میشه !!!

اینم عکساش :
    نام: 2.jpg نمایش: 49 اندازه: 91.3 کیلو بایتنام: 3.jpg نمایش: 48 اندازه: 120.4 کیلو بایت

درود بر شما اگه درست از ارور فهمیده باشم ..!!! دست و پاشکسته ترجمه کردم

مشکل از کویک تایمتونه!یه اشکالی داره ..مدل و اینا نمیخونه نمیتونه خروجی بگیره!
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

اگه جوابی بود منو هم خبر کنید بعضی وقتا از این مشکلا دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Elka Eydipor نمایش پست ها
    درود بر شما اگه درست از ارور فهمیده باشم ..!!! دست و پاشکسته ترجمه کردم

مشکل از کویک تایمتونه!یه اشکالی داره ..مدل و اینا نمیخونه نمیتونه خروجی بگیره!
    سلام

یعنی میگید quicktime رو دوباره نصب کنم ؟
    چه ورژنی ؟

* ورژن فعلی quicktime من 7.7.5 هستش ...

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    سلام

یعنی میگید quicktime رو دوباره نصب کنم ؟
    چه ورژنی ؟

* ورژن فعلی quicktime من 7.7.5 هستش ...
    منم گاهی اینطوری میشه بعد وقتی کویک تایم و یا کدک هارو درست میکنم

درست میشه ... شاید کدک های ویندوزتون هم خراب شده باشه..اونارم یه چک کنید..

والله امروز مغزم هنکه از صبح دارم سرو کله میزنم با ادوبی!!! برای پاک کردن

و نصب دوباره!!
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

alishadmani آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2968
    دوباره سلام

اینم عکساش :

اولین عکست به گفته خانم عیدی پور از کویک تایم هست.
    دومین عکست از تایم لاین پروژه یک عکس بفرست . احتمال مبدم تو تایم لاینت مشکلی باشه..
    ?? ???? ?? ??? ??????
    ???? ?? ?? ?? ??? ?? ???????? ??? ??? ?????? ?? ???? ???? ????? ??? ???? ?????? ??? ?????? ??.
    ??? ?????? ?? ?? ??? ?????? ????? ???? ?? ???? ?????? ???? ? ?? ????? ?????? ?????.
    ?????? ?????? ????????????? ??? ???????? ?????? ?????? ????? ? ???? ?? ??????? ?? ??? ?? ?????? ?? ???? ??? ????? ?????? ???? ? ?? ?????? ?? ???? ???? ?????? ?? ???? ?? ?????? ???? .

www.psdshopp.ir

کلمات کلیدی این موضوع