برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

amirmohammad آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4370

از نظر شما بهترین راه و یا نرم افزار ترکینگ چیست؟ بهترین آموزشی که دیدید چه بوده؟

با سلام خدمت همه عزیزان در سایت بزرگ ویدئو افکت
    قطعا برای همه ما واضح است که عضویت در این سایت باعث پیشرفت می شود.....
    خب معقوله ترک کردن در بحث mate painting معقوله بسیار حیاتی است.....اگر فرضا خود شما بخواهید تصویری را بزنید و بعدا" بر روی ان عمل مت پینتینگ را اجرا کنید....سعی می کنید دوربین را لرزش بسیار کم و حداقلی و حتی اجزائی را در صحنه قرار دهید که فردا بتوانید از انها استفاده کرده و تصویر را track کنید و عمل مت پینتینگ رو به نحو احسن انجام دهید......
    ولی گاها ممکنه شما به عنوان تدوینگر تصویری بدستتان برسد که تصویربردار این قوائد و قانونها را رعایت نکرده و شما باید از تمام قوای خود استفاده کنید و کار را به سرانجام برسانید.....
    قبلا از ایجاد این تاپیک کمی سرچ کردم...دیدم خب سوالات متعدد در این باره ذکر شده و گاها " نرم افزارهای جدیدی همچون SynthEyes و mocha pro و ......معرفی شده
    نام: a.jpg نمایش: 37 اندازه: 94.2 کیلو بایت
    نام: screenshot2014-04-11at12.29.50pm.png نمایش: 38 اندازه: 883.8 کیلو بایت
    قصد از ایجاد این تاپیک این است
    1: از نظر شما حرفه ای ترین نرم افزار ترکینگ کدام است؟
    2:دلیل خود را هم ذکر کنید
    3: بهترین اموزشهائی که از نرم افزار محبوب خود دیدید را در اینجا لینک ان را قرار دهید
    (توجه: ممکن است فرضا دو کاربر یک اموزش را مد نظر داشته باشند...و این اموزش در سایت خودمان باشد.....مشکلی نیست...هردو عزیز اعلام کنند و یا اگر قبلا کاربری ان را نام برده و لینک گذاشته..همان پست را نقل قول کنند...)
    دوستان توجه داشته باشید فرضا فقط ملاک انتخاب نرم افزار مثلا قدرت حذف یک جسم در تصویر نباشد....ممکن است یک دوربین با حرکت تراولینگ همراه با پنینگ و البته با سرعت بالا سوژه را دنبال میکند....لطفا تمام این شرایط مد نظر قرار دهید

امیدوارم با همراهی دوستان این تاپیک مرجع خوبی برای کسانی باشد که بدنبال حرفه ای ترین نرم افزار ترکینگ و البته اموزشهای مربوط به ان هستند

نام: mocha_AE_logo.jpg نمایش: 38 اندازه: 104.5 کیلو بایت

با تشکر

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    SynthEyes تو بحث ترکینگ سه بعدی خوبه که نرم افزار های دیگری هم وحود دارد که قابلیت های بیشتری داره مثل PFTracker که بسیار حرفه ای است
    Mocha بیشتر برای ترکینگ های دوبعدی و نقطه ای استفاده میشه یعنی شما تو صحنه نقطه ای مشخص داشته باشید و بخواین از اون قسمت ترکینگ رو بگیرید که البته در ورژن 3 Mocha ترکینگ سه بعدی هم اضافه شد
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

Member Website

شماره کاربری
    4370
    ممنون آقای هادی پور
    با امید اینکه بقیه دوستان افترکار هم در این بحث شرکت کنند.....یک سوال داشتم
    فرضا در کلیپ زیر که عکسی از ان را براتون گذاشتم.....دوربین حرکت تراولینگ همراه با پنینگ داره البته با سرعت نسبتا سریع از چپ به راست حرکت میکنه
    خوب در این موارد شما از کدام نرم افزار استفاده می کنید؟
    ایا فقط به خود ترکر افتر اکتفا می کنید؟
    واقعا بهترین نرم افزار برای ترک کردی و جایگزین کردم اسمان در این حرکتهای سریع چیست؟

نام: Untitled-1.jpg نمایش: 45 اندازه: 97.8 کیلو بایت

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    تهرانــ ☼_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡�
    دوست عزیز نمیشه گفت بهترین نرم افزار ترکینگ کدومه .... چون لوکیشن های ما و ویدئوهای ما در جاهای
    متفاوت وجود دارند ... حسین عزیز اعلام کرد مثلا در صحنه هایی که قرار یک کار دو بعدی به ویدئو اضافه
    بشه نرم افزار Mocha میتونه مفید واقع بشه ... اما نرم افزار PFTracker هم بسیار حرفه ای هستش ...
    و یا نرم افزار محبوب و جالب Boujou که کار کردن باهاش واقعاً لذت بخشه ...
    من به شخصه با نرم افزارهای ترکینگ خود افترافکت بیشتر کار میکنم ... مخصوصاً 3D Camera Tracker
    همه ما با اندرو کریمر آشنا هستیم ... بسیاری از آموزش های ایشون رو که ببینید متوجه میشید که از ابزار ترکینگ
    خود افترافکت استفاده میکنه ... و برای ترکینگ های سه بعدی . مثلا قرار دادن یک ماشین در محیط که دوربین هم حرکات
    سریع رو داره از پلاگین 3D Camera Tracker البته با شیوه ای بسیار حرفه ای استفاده میکنه ...
    اگه انشالله در آینده فرصت بشه سعی میکنم یک آوزش جامع در مورد چند نرم افزار ترکینگ حرفه ای براتون تهیه کنم ...

دوست عزیز بیش از 10 ابزار و نرم افزار ترکینگ داریم و هر کدوم هم قابلیت های خودشون رو دارن ...
    پس نمیشه به قطع یقین بگیم کدوم برترین هست ...
    فقط کافی اصولی کار کردن و استفاده کردن از اون ابزار رو یاد بگیریم ...

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirmohammad نمایش پست ها
    ممنون آقای هادی پور
    فرضا در کلیپ زیر که عکسی از ان را براتون گذاشتم.....دوربین حرکت تراولینگ همراه با پنینگ داره البته با سرعت نسبتا سریع از چپ به راست حرکت میکنه
    واقعا بهترین نرم افزار برای ترک کردی و جایگزین کردم اسمان در این حرکتهای سریع چیست؟

نام: Untitled-1.jpg نمایش: 45 اندازه: 97.8 کیلو بایت
    دوست عزیز تصویری که شما قرار دادید به جز کاراکتر میتونه بقیه موارد در تصویر
    به صورت مجازی باشه و به تصویر کاراکتر اضافه شده باشه و دیگه در این مواقع کار حرکت
    دوربین چندان سخت نیست ... شما به تاپیک زیر برید که نمونه های بنده برای نمایشگاه 2014 DIF هستش
    در ویدئو قبل و بعد صحنه ها رو هم قرار دادم تا بیننده کامل متوجه روند ساخت صحنه های مجازی و مت پیتینگ بشه ...

http://forum.video-effects.ir/thread6670.html

Member Website

شماره کاربری
    4370
    نقل قول نوشته اصلی توسط proshot نمایش پست ها
    دوست عزیز نمیشه گفت بهترین نرم افزار ترکینگ کدومه .... چون لوکیشن های ما و ویدئوهای ما در جاهای
    متفاوت وجود دارند ... حسین عزیز اعلام کرد مثلا در صحنه هایی که قرار یک کار دو بعدی به ویدئو اضافه
    بشه نرم افزار Mocha میتونه مفید واقع بشه ... اما نرم افزار PFTracker هم بسیار حرفه ای هستش ...
    و یا نرم افزار محبوب و جالب Boujou که کار کردن باهاش واقعاً لذت بخشه ...
    من به شخصه با نرم افزارهای ترکینگ خود افترافکت بیشتر کار میکنم ... مخصوصاً 3D Camera Tracker
    همه ما با اندرو کریمر آشنا هستیم ... بسیاری از آموزش های ایشون رو که ببینید متوجه میشید که از ابزار ترکینگ
    خود افترافکت استفاده میکنه ... و برای ترکینگ های سه بعدی . مثلا قرار دادن یک ماشین در محیط که دوربین هم حرکات
    سریع رو داره از پلاگین 3D Camera Tracker البته با شیوه ای بسیار حرفه ای استفاده میکنه ...
    اگه انشالله در آینده فرصت بشه سعی میکنم یک آوزش جامع در مورد چند نرم افزار ترکینگ حرفه ای براتون تهیه کنم ...
    دوست عزیز بیش از 10 ابزار و نرم افزار ترکینگ داریم و هر کدوم هم قابلیت های خودشون رو دارن ...
    پس نمیشه به قطع یقین بگیم کدوم برترین هست ...
    فقط کافی اصولی کار کردن و استفاده کردن از اون ابزار رو یاد بگیریم ...
    مجتبی عزیز ان شالله که فرصت بشه و بتونی این اموزش رو تهیه کنی
    بی صبرانه منتظر پستهای زیبات در انجمن هستیم....
    یک اموزشی که در ان توضیح داده بشه چجوری دقت روتوبراش رو ببریم بالا.....و موارد ریزی و درشتی که باید برای استفاده از ان رعایت کنیم

موفق باشید

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    مجتبی عزیز ان شالله که فرصت بشه و بتونی این اموزش رو تهیه کنی
    بی صبرانه منتظر پستهای زیبات در انجمن هستیم....
    یک اموزشی که در ان توضیح داده بشه چجوری دقت روتوبراش رو ببریم بالا.....و موارد ریزی و درشتی که باید برای استفاده از ان رعایت کنیم

موفق باشید
    به روی چشم انشالله اگه یک مقدار فشار کارم کمتر بشه با یکسری آموزش کاربردی و ناب
    در خدمت دوستان گل ویدئوافکتس هستم ... به امید اون روز انشالله ...

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1

Smile

ممنون آقای هادی پور

من کار آسونتر رو انجام میدم با 3d Camera Tracker در افتر افکت ترکینگ می کنم بعد راحت وارد Cinema 4d میکنم
    اینجوری بهتره
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

Member Website

شماره کاربری
    4370
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    من کار آسونتر رو انجام میدم با 3d Camera Tracker در افتر افکت ترکینگ می کنم بعد راحت وارد Cinema 4d میکنم
    اینجوری بهتره
    حسین جان من یک ویدئو برات آپ کردم....خیلی سعی کردم با نرم افزار های مختلف حتی بوژو و خود پلاگینهای کمرا ترکر و همین که شما نام بردی ..یک جسم رو در تصویر فرضا اون انتهای تصویر یک درخت رو بگذارم و با حرکت دوربین این هم بدون هیچ لرزش و خطائی حرکت کنه ولی نشد که نشد
    ببین می تونی روش کاری کنی و یک اموزش هم بگذاری....اینجوری مطمئنم کار خیلی از دوستان راه می افته و مثل همیشه دعات می کنیم
    کمی طول میشکه تا اپ کنم....چون نخواستم کیفیت رو بیارم پائین تا در بحث ترک به مشکل نخورید و کار راحت تر بشه

Member Website

شماره کاربری
    4370
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    اینجوری بهتره
    حسین جان ببین با این چی کار می تونی بکنی

http://www.mediafire.com/download/bdpiuere2wtyptk/u.rar

کلمات کلیدی این موضوع