برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 54 از 54

مشاهده : 8851 , پاسخ ها : 53
موضوع: نمونه کار نمایشگاه دیجیتال (dif 2014)

دوست خوبم امیدوارم حرف منو فقط و فقط به عنوان یه انتقاد بدونی نه بی احترامی به شخص شما یا تیمتون. ما همه اینجا هستیم که نقطه ضعف و قوت کارهای همدیگرو ببینیم و انتقاد کنیم یا نظر بدیم در مورد خوب بودن کار.
    من هم به راحتی میتونستم زیر کار شما پیام بهبه چهچه بزارم. ولی این راه پیشرفت نیست دوست گرامی وقتی من میتونم کاره بی عیب بسازم که در مورد کارم انتقاد بشه.
    و در مورد کارهای من سوال کردن متاسفانه تجهیزات من در یه تصادف رانندگی که باعث آتش گرفتن ماشین شد از بین رفت به لطف ایران خوردرو
    و همه کارهام همینطور.
    اگر خدا کمک بکنه تا جند ماه دیگه. چون الان حتی یه پی سی هم در اختیارم نیست که بتونم روش کارهام ادامه بدم در حال حاضر فقط میتونم کارامو روی کاغذ بیارم.
    حرف برای گفتن زیاده ولی از حوصله خارجه امیدوارم حرفای که زدم باعث دل ناراحتی شما نشده باشه و منه کوچکو به بزرگی خودتون ببخشید
    به امید دیدار
    ??????? ????.????????? ????.????? ?? ?? ???? ????

mohammadmola آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2156
    سلام
    قشنگ بود ولی نمیشد یه هلیکوپتر باحال از اون جنگیا میزاشتین؟؟
    اون درختارو میشه کیفیتشو آورد بالا یا شما برای رندر سریع کیفیتو آوردین پایین؟

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    تهرانــ ☼_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡�
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza1001 نمایش پست ها
    دوست خوبم امیدوارم حرف منو فقط و فقط به عنوان یه انتقاد بدونی نه بی احترامی به شخص شما یا تیمتون. ما همه اینجا هستیم که نقطه ضعف و قوت کارهای همدیگرو ببینیم و انتقاد کنیم یا نظر بدیم در مورد خوب بودن کار.
    من هم به راحتی میتونستم زیر کار شما پیام بهبه چهچه بزارم. ولی این راه پیشرفت نیست دوست گرامی وقتی من میتونم کاره بی عیب بسازم که در مورد کارم انتقاد بشه.
    و در مورد کارهای من سوال کردن متاسفانه تجهیزات من در یه تصادف رانندگی که باعث آتش گرفتن ماشین شد از بین رفت به لطف ایران خوردرو
    و همه کارهام همینطور
    !!!
    اگر خدا کمک بکنه تا جند ماه دیگه. چون الان حتی یه پی سی هم در اختیارم نیست که بتونم روش کارهام ادامه بدم در حال حاضر فقط میتونم کارامو روی کاغذ بیارم.
    حرف برای گفتن زیاده ولی از حوصله خارجه امیدوارم حرفای که زدم باعث دل ناراحتی شما نشده باشه و منه کوچکو به بزرگی خودتون ببخشید
    به امید دیدار
    بله شما درست میفرمایید . موفق و پیروز باشید ...

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    تهرانــ ☼_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡�
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmola نمایش پست ها
    سلام
    قشنگ بود ولی نمیشد یه هلیکوپتر باحال از اون جنگیا میزاشتین؟؟
    اون درختارو میشه کیفیتشو آورد بالا یا شما برای رندر سریع کیفیتو آوردین پایین؟
    علیک سلام . محمد جان اگه کامل خونده باشی بنده نمونه کار هلی کوپتر رو در خود نمایشگاه و به طور
    Live در حضور بازدیدکنندگان و طی 2 روز ساختم ... متاسفانه آرشیو کامل من در نمایشگاه در اختیارم نبود
    تا بتونم فایل ها و موارد دیگه رو دقیق از آب دربیارم و در ضمن فرصت زمانی هم کافی در اختیار نداشتم ...
    موفق و پیروز باشی ...

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456