برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

مشاهده : 2665 , پاسخ ها : 11
موضوع: یه مشکل که نتونستم حلش کنم

یه مشکل که نتونستم حلش کنم

سلام. من بعد از کلی این ور اون ور به این نتیجه رسیدم که از ویندوز7 به 8.1 نقل مکان کنم اما حالا که افتر افکت رو نصب کردم قسمت ریل تایم واسه پخش فایلهام سفید شده و هیچی نمایش نمیده فریم ورک 3.5 و یه سری کدک هم نصب کردم اما جواب نداد اگه ممکنه کمک کنید این مشکل رو حل کنم ممنون

کویک تایم هم نصبه ؟

آره نصب کردم ورژن 7 هم نصب کردم .. کدک های ویندوز 8 هم نصب کردم اما بازم جواب نداد متاسفانه .... چیزی به ذهن شما میرسه ؟

یه داستان جدید .... فوتوشاپ هم نصب کردم عکس رو که باز می کنی پنل عکس سیاه
    اما سر برگش رو که با موس کلیک می کنی و نگه می داری تا زمانی که موس کلیکش نگه داشته شده عکس رو نشونت می ده اما وقتی ولش می کنی دوباره عکس نیست

این مشکل رو من قبلا تو فوتوشاپ داشتم البته تو 8 آخرش هم نفهمیدم واسه چی بود کلا ویندوز عوض کردم ( از یه ویندوز 8 دیگه ) درست شد ولی در نهایت دوباره اومدم رو 7 چون 8 به تنهایی خیلی عالی کار میکنه ولی با بعضی برنامه ها مشکل داره
    این صحبت مال اوایل که 8 اومده بود هست الان خبر ندارم چه جوری کار میکنه احتمال داره 8 شما مشکل باگ داشته باشه
    ویرایش توسط تورج یوسفی : 01-19-14 در ساعت 11:23

من هم همون اوایل که ویندوز 8 امده بود، شیطون گولم زد و نصبش کردم ، خیلی از پلاگین ها رو جواب نمیداد روی ویندوز8
    من هم گفتم لعنت به شیطونو ، دوباره ویندوز 7 نصب کردم
    الان هم خیلی راحت باهاش کار میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Ariana نمایش پست ها
    من هم همون اوایل که ویندوز 8 امده بود، شیطون گولم زد و نصبش کردم ، خیلی از پلاگین ها رو جواب نمیداد روی ویندوز8
    من هم گفتم لعنت به شیطونو ، دوباره ویندوز 7 نصب کردم
    الان هم خیلی راحت باهاش کار میکنم
    لعنت بر شیطون
    ariana عزیز امیدوارم شیطون فقط اینجوری گولت بزنه چون جورای دیگه شما رو راهی کلانتری میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط tysong نمایش پست ها
    لعنت بر شیطون
    ariana عزیز امیدوارم شیطون فقط اینجوری گولت بزنه چون جورای دیگه شما رو راهی کلانتری میکنه
    البته شیطون که همه جوره سعی میکنه ما رو گول بزنه ، ولی خیلی به حرفش گوش نمیدم، وگرنه تا حالا باید بیشتر از صد بار میرفتم کلانتری ، شایدم اعدام میشدم تا حالا
    امیدوارم این دوست عزیزمون مشکلش حل بشه ، اگه حل نشد هم ، امیدوارم عشق ویندوز 8 از سرش بره

ببینید من دقیقا نمیدونم ولی همون طورکه آفای هادی پور بار ها گفتن کلا ویندوز 8 با ادوبی مشکل داره منم 8 نصب کردم اجرا نمیشدن افتر و فتوشاپ ارور میدادن
    به همین دلیل دوباره روی اوردم به ویندوز 7
    ویرایش توسط فرزاد : 01-19-14 در ساعت 15:01

منم همين مشكل شما رو داشتم دوستان ، مشكل از ويندوز 8 نيست مشكل از ما هست كه داريم از نرم افزار كرك شده استفاده مي كنيم ، شركت ادوبي تمام نرم افزارهاي cc رو بر اساس ويندوز 8 درست كرده تا بتونيم به راحتي با اين ويندوز با نرم افزار هاي دلخواه كار كنيم ولي متاسفانه ما هم نرم افزارهاي ادوبي و هم ويندوز كرك هست ......

منم خودم با 7 راحت ترم ....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع