برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 4 از 29 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 285

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    تهرانــ ☼_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡�
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad.dance نمایش پست ها
    سلام.دوستان من دنبال این پلاگینم.از چی استفاده کرده که صفحه اینطوری motion میگیره؟
    http://uplod.ir/aq92xr1s9ffw/www.neg...8).mov.wmv.htm
    دوست عزیز این پلاگین Twitch هست ...
    http://forum.video-effects.ir/thread1005.html

amirmohammad آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4370
    سلام به همه دوستان
    یک از اموزشهای ویدئو کوپایلت 38. 3D Camera Projection 2 است
    من مو به مو کاراش رو انجام می دهم....ولی نمی دونم این مشکل از کجا آب می خوره..تو اخرین مراحل کار که میاد گزینه افکت رو از روی لایه های grif حذف می کنه و اون لایه کامپ شده پروزه رو روشن میکنه......همه چیز عادی و تری دی شده برای حرکت دوربین....ولی من نمیدونم مشکلم از کجاست که وقتی لایه grid پائین که روی زمین است به این شکل در میاد......؟؟؟؟!!!!! دوستان لطفا راهنمائی کنن کجای کار ایراد داره؟این قسمت سفیدی چیه روی لایه پائینه؟
    نام: soal.jpg نمایش: 98 اندازه: 101.9 کیلو بایت

نقل قول نوشته اصلی توسط sky7.mt نمایش پست ها
    سلام. من میخوام یه کلیپ با تکنیک کروماکی بسازم . ولی دوربین معمولی دارم. و کیفیت صدا رو هم باید با adobe audition نویز گیری کنم. حالا چجوری باید صدا و تصویر رو با هم میکس کنم ؟؟؟؟؟
    معمولا تمام نرم افزارها رو لایه صوتی گزینه ای داره که شکل ویو رو نمایش میده از شکل هم میتونی استفاده کنی سینک کنی

سلام، مشخصات سیستم برای نصب افتر افکتو میفزمایید و اینکه روی لپ تاپم نصب میشه یا فقط پی سی؟ و کارت سخت افزاری میخواد؟

با اجازه از بقیه اساتید محترم وقتی یک فوتیج رو وارد افتر میکنیم اگه فوتیج ما سنگین باشه یاحجمش زیاد باشه میتونیم ازش یه پروکسی بگیریم در واقع پروکسی همون فایله با حجم بسیار پایینتر که اونوقت کارکردن باهاش آسونتر وسبک تره بعد از اینکه کارتون تموم شد میتونید اونو از حالت پروکسی خارج کرده وبا فیلم اصیتون رندر کلی رو بگیرید .

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    نقل قول نوشته اصلی توسط malihe5 نمایش پست ها
    سلام، مشخصات سیستم برای نصب افتر افکتو میفزمایید و اینکه روی لپ تاپم نصب میشه یا فقط پی سی؟ و کارت سخت افزاری میخواد؟
    سلام دوست عزیز.
    افتر افکت روی همه نوع سیستم و pc نصب میشه.فقط برای انجام کار ها با سرعت بالا باید رو م گرافیک قوی داشته باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin_hich نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    افتر افکت روی همه نوع سیستم و pc نصب میشه.فقط برای انجام کار ها با سرعت بالا باید رو م گرافیک قوی داشته باشی
    رمم 6 و cpu corei5 هست، منظورم این بود که سنگینیش به لپ تاپ آسیب وارد نمیکنه؟

amirmohammad آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4370
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirmohammad نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    یک از اموزشهای ویدئو کوپایلت 38. 3D Camera Projection 2 است
    من مو به مو کاراش رو انجام می دهم....ولی نمی دونم این مشکل از کجا آب می خوره..تو اخرین مراحل کار که میاد گزینه افکت رو از روی لایه های grif حذف می کنه و اون لایه کامپ شده پروزه رو روشن میکنه......همه چیز عادی و تری دی شده برای حرکت دوربین....ولی من نمیدونم مشکلم از کجاست که وقتی لایه grid پائین که روی زمین است به این شکل در میاد......؟؟؟؟!!!!! دوستان لطفا راهنمائی کنن کجای کار ایراد داره؟این قسمت سفیدی چیه روی لایه پائینه؟
    نام: soal.jpg نمایش: 98 اندازه: 101.9 کیلو بایت

دوستان واقعا کم لطف شدین......البته مشکل حل شد ولی توقع داریم حداقل عزیزان تاپیکهای اینچنینی رو نگذارن زیاد سرد بشه.........مشکل اینجا بود که لایه grif باید می رفت پائین تر قرار می گرفت تا مشکل حل بشه و این سفیدی نمایش داده نشه......این رو از این بابت عرض کردم گفتم شاید کسی همین مشکل رو یکوقت داست بدونه باید چی کار کنه

hosseinvfx
    نقل قول نوشته اصلی توسط malihe5 نمایش پست ها
    رمم 6 و cpu corei5 هست، منظورم این بود که سنگینیش به لپ تاپ آسیب وارد نمیکنه؟
    کارت گرافیکتون چیه دوست عزیز ؟ اصولا لب تاب نسبت به pc ضعیف تر و بهتره برای کارهای گرافیکی سنگین از لب تاب استفاده نشه

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinvfx نمایش پست ها
    کارت گرافیکتون چیه دوست عزیز ؟ اصولا لب تاب نسبت به pc ضعیف تر و بهتره برای کارهای گرافیکی سنگین از لب تاب استفاده نشه
    کارت گرافیک geforce nvidia 2gb

صفحه 4 از 29 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع